szukam pracy

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

KobietaPostNapisane przez gumisiaczek » 25 lut 2013, 20:08 Re: szukam pracy

Tez mam ten klopot:D
Prace trudno znal3sc

gumisiaczek
Początkujący
 
 
Posty: 35
Wiek: 29
Dołączyła: 20 lut 2011, 13:46
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez lichfield579 » 1 mar 2013, 21:39 Re: szukam pracy

Wie ktoś kiedy się zacznie sezon bo już zwariowac można z bezczynności???

lichfield579
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Dołączył: 14 lut 2013, 11:52
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez guessWho » 7 mar 2013, 14:02 Re: szukam pracy

Poszukiwana osoba z samochodem i karta CSCS
Dzwonic jc. 07794326037

guessWho
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Wiek: 32
Dołączył: 28 sty 2013, 02:00
Lokalizacja: Wolv.
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez woblerus » 8 mar 2013, 14:28 Re: szukam pracy

Czy ktos slyszal o pracy dla mechanika samochodowego?
6 lat stazu w CarCraft
sleep
eat
go fishing

www.polishanglers.com

woblerus
Rozeznany
 
 
Posty: 113
Dołączył: 5 sty 2011, 21:15
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez brunecik510 » 9 mar 2013, 17:30 Re: szukam pracy

Witam, od 14 marca będę z dziewczyną przebywał w Birmingham w dzielnicy Quinton, czy ktoś z Was wie o jakiejś pracy dla pary ? Obojętnie czy to fabryka, produkcja, czy sprzątanie. Gdzie najlepiej szukać pracy z niewielką znajomością języka ? Proszę o porady.

brunecik510
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączył: 25 lut 2013, 16:58
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez OWA » 11 mar 2013, 11:58 Re: szukam pracy

Cześć, przylatuję do bham 11.04. Znajomość języka na poziomie B2. Doświadczenie w zaopatrzeniu i planowaniu produkcji w systemie ERP - SAP, skończone studia inżynierskiez z logistyki. Jakie mam realne szanse dostać pracę związaną z tokiem studiów/doświadczeniem? ;)

OWA
Początkujący
 
 
Posty: 14
Dołączyła: 17 sty 2013, 07:45
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kinga1992152 » 11 mar 2013, 16:28 Re: szukam pracy

hej nie wiem czy pomoge ale w wolver potrzebuja chyba ale biera ludzi w firmie fresh way tam jest agencja i pracuje mila polka jak chcesz wiecej info pisz i jest jeszcze factory tej samej agencij ta sama pani pracuje na dudley
Avatar użytkownika
kinga1992152
Początkujący
 
 
Posty: 22
Wiek: 32
Dołączyła: 10 lis 2012, 22:24
Lokalizacja: wolverhampton
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez michalherba » 11 mar 2013, 21:04 Re: szukam pracy

I ja dodam swoje 3 grosze. Widze ze bardzo duzo ludzi do mnie pisze z zapytaniem o prace. Przepraszam nieliczne osoby za brak odp z mojej strony ale czasami nie ogarniam wiadomosci. Jezeli dostane jakies info z ktorejs zaprzyjaznionej agencji to dam znac. Odwiedzilem swoj znajomosci ale niestety ten rok zaczyna sie gorzej niz poprzedni ale maja nadzieje ze ruszy sie pod koniec marca.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
Avatar użytkownika
michalherba
Początkujący
 
 
Posty: 48
Wiek: 43
Dołączył: 7 paź 2012, 19:35
Lokalizacja: Oldbury
Reputacja: 3
Neutralny
Góra
-1

MężczyznaPostNapisane przez henry chinaski » 11 mar 2013, 21:36 Re: szukam pracy

może komuś się przyda. praca przy inwenturach, może nie ma wielkiej regularności, chociaż podobno od kwietnia ma się to zmienić. stawka to 7,5/h co na start nie jest chyba jakimś tragicznym rozwiązaniem. ewentualnie zainteresowane osoby muszą być przygotowane na dużąilość podróży bo praca sie nie ogranicza wyłącznie do okolic bham. o komunikatywnym angielskim nie wspominam. żeby aplikować należy sie zarejestrować na tej stronie : https://rgisllc.taleo.net/careersection ... detail.ftl

henry chinaski
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączył: 11 mar 2013, 21:12
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez xerdox » 13 mar 2013, 22:28 Re: szukam pracy

Nie wiem dlaczego jest tutaj tyle płaczu o prace. Dla żartu w poniedziałek wysłałem cv w odpowiedzi na 4 oferty pracy. Stawki od 6.20 do 10 zostałem zaproszony na 3 interview. Zostałem wysłany do każdej, oczywiście ci za 6.20 sie nie odezwali. Trochę wiary w siebie i praca będzie szybciej.

xerdox
Rozeznany
 
 
Posty: 131
Wiek: 31
Dołączył: 14 lip 2010, 19:44
Lokalizacja: Wolverhampton
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ewanowakowska » 14 mar 2013, 09:10 Re: szukam pracy

agnieszka247 napisał(a):Poszukuję pracy -język znam slabo,chętnie zaopiekuję się dzieckiem,ugotuje ,posprzątam,-a może ktoś zna jakies agencje,gdzie nie jest wymagany język -podstawy opanowalam,ale myślę,że to za mało-proszę na PW informacje za które będe bardzo wdzięczna-pozdrawiam.

Dodano: -- 4 lut 2012, 18:27 --

Poszukuję pracy -język znam slabo,chętnie zaopiekuję się dzieckiem,ugotuje ,posprzątam,-a może ktoś zna jakies agencje,gdzie nie jest wymagany język -podstawy opanowalam,ale myślę,że to za mało-proszę na PW informacje za które będe bardzo wdzięczna-pozdrawiam.

Jesli znasz slabo ejzyk i nie masz kwalifikacji to niestety opieka nad dzieckiem moze bardzo zle sie dla ciebie skonczyc:( co zrobisz w naglym przypadku? jak wezwiesz pomoc? na telefon do mamy dziecka moze byc za pozno a ty narazisz dziecko na utrate zdrowia lub cos gorszego:( nie wyplacisz sie do konca zycia i mozesz miec ciezkie problemy prawne bo w Uk opieke nad dzieckiem moze sprawowac tylko wykwalifikowany personel:( nie polecam. Juz lepsza opcja zostac gospodynia domowa:) Uk to nie Polska a jesli chodzi o dobro dzieci to Anglicy sa bardzo rygorystyczni.
Rownouprawnienie konczy sie wraz z pierwsza ciaza.
Prawdziwe rownouprawnienie bedzie, kiedy ciaze bedzie mogl sobie zaaplikowac mezczyzna.

ewanowakowska
Raczkujący
 
 
Posty: 61
Dołączyła: 3 lut 2012, 17:33
Lokalizacja: Walsall
Reputacja: 7
Neutralny

KobietaPostNapisane przez milat » 15 mar 2013, 14:44 Re: szukam pracy

Hej,

czy jest może jakaś chętna osoba do wspólnego poszukiwania pracy, ja przyjechałam tydzień temu i jakoś samej mi się nie chce szukać a w kilka osób jest raźniej.

Ktoś chętny? pisać:)

milat
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 15 mar 2013, 09:10
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 16 mar 2013, 10:05 Re: szukam pracy

Cześć.
Wiesz co wydaje mi sie, ze lepiej jest chodzić po agencjach w samemu niż kilku osobowa banda. Z moich obserwacji wynika, ze agencje takich band nie traktują poważnie powiedzą wam wpiszcie sie na kartkę my zadzwonimy i na tym sie zakończy przygoda z dana agencja.

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez tmila » 16 mar 2013, 11:14 Re: szukam pracy

Witam,

czy znacie agencje pracy, które zatrudniają w żywności... lub na kontrolerów jakości w żywności?
A może lepiej osobiście się wybrać do jakiś konkretnych firm?

tmila
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Dołączyła: 5 cze 2012, 23:09
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez cozzee » 16 mar 2013, 11:42 Re: szukam pracy

Witam , mam 6 lat doświadczenia w screen princie , wysyłałem cv do firm ale nikt mi nie odpisał ... wiecie może gdzie można zrobić jakiś kurs na rzeźnika >?< bo chyba najwiecej rzeźników potrzeba :D

cozzee
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączył: 16 mar 2013, 10:57
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA