szukam pracy

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

MężczyznaPostNapisane przez pio46 » 12 cze 2013, 18:50 Re: szukam pracy

wie ktos moze przez jaka agencje jest praca w plastic omnium,automotive?

pio46
Początkujący
 
 
Posty: 23
Dołączył: 10 maja 2013, 11:07
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez andrzejj » 16 cze 2013, 17:01 Re: szukam pracy

pio46 napisał(a):wie ktos moze przez jaka agencje jest praca w plastic omnium,automotive?


wydaje mnie sie ze przez nova recruitment
Avatar użytkownika
andrzejj
Raczkujący
 
 
Posty: 63
Dołączył: 8 lip 2012, 19:45
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kasiazadylak » 18 cze 2013, 09:06 Re: szukam pracy

Witam.
Jakiś czas temu pisałam o swoich planach wyjazdu do Birmingham. Mąż już tam jest, z zawodu jest ślusarz,spawacz na elektrody i gazowe,potrafi spawać metodą MAG,pracował jako monter konstrukcji stalowych. Czy wie ktoś na temat pracy w zakładach metalurgicznych, prosiłabym o adresy jak ktoś coś wie albo słyszał, a ogólnie to szuka obojętnie jakiej pracy z językiem angielskim słabo. proszę o namiary.
Dziękuję i pozdrawiam.

Dodano: -- 18 cze 2013, 09:08 --

Czy znacie agencje pracy z polskimi pracownikami?

kasiazadylak
Początkujący
 
 
Posty: 13
Wiek: 44
Dołączyła: 3 lut 2013, 15:13
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Darwas » 18 cze 2013, 10:32 Re: szukam pracy

Jeżeli spawa język słabo to może niech zadzwoni do Masstemps Ltd dokładnie do anglika Ian tel. 07792 083 752.
Avatar użytkownika
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posty: 693
Dołączył: 26 sty 2008, 11:01
Lokalizacja: Dudley
Reputacja: 58
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez ewa_ewa » 18 cze 2013, 17:01 Re: szukam pracy

Witam was wszystkich,
Potrzebuje pomocy moi drodzy! Mam super plan na wakacje, którym jest wyjazd do Anglii do pracy na jakieś dwa miesiące. Ma to być przy okazji możliwość spędzenia czasu z moimi znajomymi, ponieważ chcelibyśmy wyjechać we czwórkę. Ale tutaj pojawia się problem- za nic w świecie nie chce pojechać tam w ciemno! I proszę was o porady, w jaki sposób najlepiej z Polski znaleźć pracę, zeby ten wyjazd był bezpieczny i nie skończył się katastrofą? Możecie coś polecić, ponieważ nie mam zielonego pojęcia jak sie za to zabrać i nie mam także żadnej rodziny w Anglii która mogłaby mi pomóc? Najbardziej chciałabym znaleźć pracę w Birmingham, ponieważ po przemyśleniach doszliśmy ze znajomymi do wniosku że jest to super miejsce! Byłabym bardzo wdzięczna za jakiekolwiek wskazówki i pomoc. A, i na koniec dodam że jesteśmy we czwórkę studentami, dwie pary, i żadna praca nam nie straszna!
Pozdrawiam,
Ewa

ewa_ewa
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 18 cze 2013, 10:23
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 19 cze 2013, 14:17 Re: szukam pracy

Przepraszam za brutalną prawdę, ale z takim nastawieniem:
ewa_ewa napisał(a):(...)- za nic w świecie nie chce pojechać tam w ciemno! (...)

to lepiej nie wyściubiaj nosa z domu. Niestety, z wyjazdem jest jak z biznesem - kto nie ryzykuje ten w kozie nie siedzi. Zawsze istnieje jakieś ryzyko. Nawet ze 100% zapewnieniem pracy i mieszkania przez 2 miesiące, kiedy to po przylocie widzisz, co Ci wciśnięto. A płacić załamaniem nerwowym "bo miało byc tak fajnie a jest do dupy" to skórka nie warta wyprawki.
Chwilowe niepowodzenia bolą znacznie, znacznie mniej, jesli jestes ich świadoma _przed_ podjęciem ryzyka I JE ZAAKCEPTUJESZ. Łatwiej wtedy wziąć się w garść i pr5acować nad wyjściem ze złej sytuacji.
Oczywiście, to jest czarny scenariusz, który nie musi się sprawdzić i może Ci być piknie i różowo. :)
Czego Ci życzę.

Pozdrawiam
PS. Rozsądne minimum gotówki, które powinnaś zabrać ze sobą to 500 funtów. Na głowę, nie na całą 4kę. Pozwoli przetrwać "jakby co". No i oczywiście bilet kupiony w obydiwe strony.

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez kasiazadylak » 19 cze 2013, 15:30 Re: szukam pracy

Witam.
Wie ktoś coś o jakiejś pracy dla mężczyzny?
Pozdrawiam

kasiazadylak
Początkujący
 
 
Posty: 13
Wiek: 44
Dołączyła: 3 lut 2013, 15:13
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ewa_ewa » 19 cze 2013, 15:58 Re: szukam pracy

AdamBoltryk, dziękuję za odpowiedź. Wiem że zawsze jest jakieś ryzyko, ale dla mnie to jest pierwsza taka podróż i nie chcę ryzykować tak dużo jadąc w ciemno- może to głupie myślenie, ale wolę chociaż czuć się trochę pewnie wiedząc że nie zostaniemy wszyscy bez pracy. I dziękuję za wskazówkę odnośnie pieniędzy, myślałam że wystarczy mi trochę mniej niż 500 funtów na przyjazd, ale po przemyśleniu uważam ze masz rację. Mógłbyś mi udzielić choć ogólnych wskazówek czy jest w ogóle możliwe znalezienie pracy z Polski?
Pozdrawiam, Ewa :)

ewa_ewa
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 18 cze 2013, 10:23
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez edmun » 20 cze 2013, 15:52 Re: szukam pracy

Ciezko jest zalatwic prace bedac w Polsce. prawde mowiac jesli szukasz tylko dorywczej pracy a nie masz zadnej specjalizacji ktora zapewni Ci rozdzwoniony telefon, to czesto nawet dzwoniac mozesz miec trudnosci z zalatwieniem pracy. O mailach nawet nie wspominam.
Przez ostatnie 2 lata nauczylem sie ze jesli chcesz prace, to zazwyczaj robisz rajd poranny po agencjach pracy tymczasowej a potem szukasz dopiero na internecie co sie pojawilo i ostatecznie starasz sie aplikowac online lub chociaz dzwoniac z ogloszenia.

Niestety najczesciej bedzie od razu ta sama rozmowa, czyli prosze przyjsc do agencji na wstepna rozmowe, albo chociaz odwiedzic agencje i zostawic dane kontaktowe do siebie i moze sie odezwa
Avatar użytkownika
edmun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 444
Dołączył: 27 paź 2011, 19:06
Reputacja: 48
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez marass85 » 20 cze 2013, 19:41 Re: szukam pracy

Edmun ma racje... nie rozumiem ludzi ktorzy budza sie o 9 i w agencjach sa o 11-12 (to jakis kosmos jak dla mnie)... szanse na prace z Polski - hmm ja tak wlasnie mialem nagrana robote, ale na to juz bym nie liczyl bo Polakow jest juz teraz tutaj tylu, ze nie trzeba ich sciagac z ojczyzny... jak jest z praca ??? miesiac temu przyjechal brat znajomego i miesiac tak szukal ze nic nie znalazl, ja sciagnalem partnerke... 2 agencja i robota, oczywiscie praca agencyjna jest dobra ale na krotka mete, wiec w dniu kiedy dostala praca w agencji dalej szukamy bo nie ma co czekac az 5 dni z rzedu zadzwonia i powiedza day off today, tylko szuka sie roboty na stale, no i jutro kolejny krok ku temu... pracy jest multum tylko nie dla wszystkich, z podejsciem na PANDE (pan da ta prace) mozna nie wyjezdzac z Polski :) Anglia to dobra szkola zycia i polecam ja kazdemu i nie ma nic pewnego, zawsze jest ryzyko, ale to tylko od was zalezy jak bedzie ;) im pozniej tu przyjedziecie moze byc ciezej, bo teraz jest prawdziwy zaciag, ludzie zjezdzaja sie kazdego dnia, powodzenia i pzdr
swiatem rzadza paradoksy...

marass85
Raczkujący
 
 
Posty: 54
Wiek: 39
Dołączył: 3 mar 2013, 13:45
Lokalizacja: B23
Reputacja: 17
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kasiazadylak » 21 cze 2013, 07:28 Re: szukam pracy

Szkoła życia to jest w PL

kasiazadylak
Początkujący
 
 
Posty: 13
Wiek: 44
Dołączyła: 3 lut 2013, 15:13
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez MadRide » 21 cze 2013, 10:20 Re: szukam pracy

kasiazadylak napisał(a):Szkoła życia to jest w PL


W PL to zawsze mozna do rodziny sie zwrocic o pomoc, a na obczyznie trzeba umiec samemu sobie radzic. Taka mala roznica :P

Uczcie sie angielskiego, prosze. Bez wymowek. Wstyd widziec mlode osoby, kilka lat w UK i ledwo co mowia. A wymagania jak niewiadomo kto... :roll:
Avatar użytkownika
MadRide
Początkujący
 
 
Posty: 48
Dołączył: 10 sty 2012, 17:33
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kasiazadylak » 21 cze 2013, 12:07 Re: szukam pracy

Jeśli ma się rodzinę w PL to owszem, a jeśli nie?

kasiazadylak
Początkujący
 
 
Posty: 13
Wiek: 44
Dołączyła: 3 lut 2013, 15:13
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez MadRide » 21 cze 2013, 12:15 Re: szukam pracy

kasiazadylak napisał(a):Jeśli ma się rodzinę w PL to owszem, a jeśli nie?


To wtedy tak samo jak w UK np :roll:
Avatar użytkownika
MadRide
Początkujący
 
 
Posty: 48
Dołączył: 10 sty 2012, 17:33
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kasiazadylak » 21 cze 2013, 12:22 Re: szukam pracy

Tylko w UK jak się ma pracę to się spokojniej żyje, a w PL nawet jak się pracuje to nie starcza na życie i spokoju nie ma-niestety

kasiazadylak
Początkujący
 
 
Posty: 13
Wiek: 44
Dołączyła: 3 lut 2013, 15:13
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA