szukam pracy

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

KobietaPostNapisane przez Kaffka » 3 maja 2015, 08:48 Re: szukam pracy

Mam pytanie odnośnie pracy w UK. Zastanawiamy się nad przyjazdem w wakacje. Niektórzy nas zniechęcają mówiąc że nie jest już tak jak kiedyś inni natomiast że i tak jest lepiej niż teraz w Polsce. Podpowiedzcie jak jest z pracą itd?

Kaffka
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączyła: 8 mar 2015, 11:29
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Karolk » 3 maja 2015, 11:42 Re: szukam pracy

Witam
Szukam pracy w Dudley albo agencji w tym mieście która może pomóc

Karolk
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 3 maja 2015, 11:39
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Darwas » 4 maja 2015, 10:05 Re: szukam pracy

Znajdz i udaj się do Agencji Masstemps na pewno coś Ci znajdą mają też stronę.
Avatar użytkownika
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posty: 693
Dołączył: 26 sty 2008, 11:01
Lokalizacja: Dudley
Reputacja: 58
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez eddy06 » 20 maja 2015, 09:19 Re: szukam pracy

Witam. W Birmingham jestem od miesiaca. Poszukuje pracy jezyk na poziomie ksiazkowym. Mieszkam na erdington. Lub ktos poleci jakas agencje?

eddy06
Początkujący
 
 
Posty: 16
Dołączył: 20 maja 2015, 09:15
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Visthar » 20 maja 2015, 09:28 Re: szukam pracy

Próbuj przez Alliance Personnel. Aktualnie są dość duże nabory, z tego co się orientuję.

Visthar
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączył: 24 lut 2015, 12:28
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez recasner32 » 20 maja 2015, 19:55 Re: szukam pracy

Wszyscy co szukacie pracy macie kijowe kwalifikacje, jestescie pesymistami a tak w ogole po co tu przyjechaliscie.
Takie tutaj jest przeslanie dla tych co szukaja

recasner32
Raczkujący
 
 
Posty: 57
Dołączył: 1 mar 2012, 18:44
Reputacja: -13
Wyśmiewca

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 20 maja 2015, 21:17 Re: szukam pracy

recasner32 napisał(a):(...)
Takie tutaj jest przeslanie dla tych co szukaja

To jest Twoje zdanie.

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Anula35 » 21 maja 2015, 06:50 Re: szukam pracy

[b]Bez języka do Anglii? Ludki, przewertujcie chociaż rozmówki przed wyjazdem :)

Anula35
Przyczajony
 
 
Posty: 10
Dołączyła: 5 maja 2015, 15:32
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez greg2904 » 21 maja 2015, 07:59 Re: szukam pracy

<<<Wszyscy co szukacie pracy macie kijowe kwalifikacje, jestescie pesymistami a tak w ogole po co tu przyjechaliscie.Takie tutaj jest przeslanie dla tych co szukaja>>>


Ciekawe jakie ty masz kwalifikacje? Zamiast podrzucic jakies nazwy agencji to baran o kwalifikacjach pisze a pewnie sam pracuje w fabryce....

Agencje ktore pomogly wielu ludziom to:
Best connection
Allianz Personnel
Chyba Proactive sie ta nazywa obecnie rekrutuja do TK Maxx w walsall.

Takich agencji na rynku jak powyzsze jest mnostwo, poszperajcie w necie i powodzenia.

Jesli ktos z was poszukujacych prace zna angielski bardzo dobrze to niech napisze do mnie na prive.

powodzenia

greg2904
Rozeznany
 
 
Posty: 108
Dołączył: 10 lis 2012, 15:08
Reputacja: 10
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez recasner32 » 21 maja 2015, 16:03 Re: szukam pracy

TK Maxx :D
Jedna wielka kpina
Dwa razy sie rejestrowalem raz odrzucili 'unsuitable' drugi raz nie ustosunkowali sie nawet wisialo przez dwa tygodnie i dalej mi sie nie chcialo sprawdzac
Do cholery mi chodzilo o normalna prace do ktorej da sie przyuczyc przeciez nie bede tu lekarzem czy naukowcem.
A jak juz sie przeszedlem do tego tK Maxxa dali mi jakis numer do agencji, gdzie dzwoniac powiedzieli zebym wyslal cv i ameno.
Nie mowiac o tym ze panie juz delikatnie znudzone ze co 5 minut wpada jakis glab z ulicy z pytaniem o prace nie umiejac nic.
No na wspomnienia mnie zebralo z czasow kiedy pracy szukalem, na szczescie juz nie musze pracowac radze sobie sam ale jeden wielki kibel jest to tak krotko i dosadnie. No chyba ze ktos przyzwyczajony do pomiatania batem za 6,50 na godzine brutto no to rzeczywiscie nachwalic sie nie bedzie mogl. W Polandzie dlugi, wyroki, no to rzeczywiscie juz lepiej tutaj dla takich

recasner32
Raczkujący
 
 
Posty: 57
Dołączył: 1 mar 2012, 18:44
Reputacja: -13
Wyśmiewca

KobietaPostNapisane przez Monaruss » 21 maja 2015, 17:29 Re: szukam pracy

Recasner32 z tego co napisales wygladla ze level twojego IQ jest zblizony 0 i pewnie z twojimi kwalifikacjami bedzie tak samo. Mysle ze juz koniecznie ktos by mial kontrolowac kulture pisania tutaj , dlatego ze czasami to az wstyd ze wszyscy pochodzimy z jednego kraju a nie umiemy komunikowac jak dorosli miedzy soba. Jesli chcesz pokazac jaki jestes wspanialy to zrob to gdzies gdzie to ma jakis sens a nie tam gdzie ludzie czekaja na rade a dostaja ............

Monaruss
Początkujący
 
 
Posty: 37
Dołączyła: 8 mar 2013, 08:18
Reputacja: 7
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez ludzik50 » 21 maja 2015, 20:27 Re: szukam pracy

Monaruss- ale on sam napisał, że nawet agencja zatrudniająca do TKMaxx raz mu kazała robić wypad bo nawet tam się nie nadawał, a on pomimo tego zaaplikował drugi raz...więc oczywiście nawet nikt się nie pofatygował, żeby znowu mu tłumaczyć, że się nie nadaje.
Więc co zrobił ???- poszedł do TKMaxx bezpośrednio....a oni go odesłali do agencji, no bo przecież kasjerka czy ochroniarz nie rekrutują nowych pracowników, zdziwił go więc fakt że znowu dostał numer do agencji, gdzie już dwa razy wcześniej próbował...
Ale teraz na forum może się wypowiedzieć, jakie to 'te angliki to gupki' ;)

ludzik50
Rozeznany
 
 
Posty: 199
Dołączył: 26 sie 2013, 20:40
Reputacja: 38
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez recasner32 » 22 maja 2015, 02:01 Re: szukam pracy

A na jakiej podstawie ci geniusze ocenili ze 'sie nie nadaje' jak nawet nie zobaczyli mnie w akcji? Do kitu z taka agencja obecny pracodawca jest calkiem zadowolony
He he nie nadaje sie no moze
'twojimi'
teraz pracuje dorywczo i 'czepie' o wiele wieksza kase niz 6,50 siedzac przed komputerem a do pracy wychode dorywczo zeby w domu nie zwariowac. W sumie mam to gdzies jak jest ale mowie nie jest dobrze nie ma sie co napalac.
Jestem ciekaw czemu sie 'nie nadaje' ale to zeby ocenic to trzeba chyba zaprosic i dac szanse i mozna oceniac a nie tak od razu skreslac mozna sie grubo pomylic...ich strata
Jacys domorosly geniusz ten u gory ze tak od razu przesadzil wszystko i wyjasnil

Dodano: -- 22 maja 2015, 02:07 --

W sumie co to za sztuka przekladac ubrania ja nie wiem wszystko zalezy czy maja zapotrzebowanie czy nie, pelno wiejskich Mariolek i odpicowanych Malwin w tego typu pracach, do tego jakichs spalonych mozgow, nie bylem to nie bede mowil ale Tulip i Arvato zaliczylem i nie sadze zeby to sie bardzo na plus roznilo

recasner32
Raczkujący
 
 
Posty: 57
Dołączył: 1 mar 2012, 18:44
Reputacja: -13
Wyśmiewca

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 22 maja 2015, 13:49 Re: szukam pracy

recasner32 napisał(a):(...)pelno wiejskich Mariolek i odpicowanych Malwin w tego typu pracach, do tego jakichs spalonych mozgow, (...)


No i pewnie na tej podstawie stwierdzili, że się nie nadajesz - nie pasujesz do tego towarzystwa. Za inteligentny jesteś. I za dobrze pracujesz.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez stillinback » 22 maja 2015, 17:02 Re: szukam pracy

Przez ostatnie dwa tygodnie odwiedzałam możliwie wszelkie znane mi agencje. Jestem zdziwiona, bo w 8/10 od razu zapytano mnie o samochód... Nie rozumiem tego. Jeśli praca, o którą chcę aplikować zaczyna się o 7:30 i kończy o 16:00 to przecież mogę korzystać z autobusów, rowera ... Ale ich to nie interesuje. Nie masz własnego transportu, to sorki. W jednej agencji powiedziano mi bezpośrednio "Nie masz samochodu, nie mam nic dla Ciebie". Mimo, iż prace sa w mojej okolicy. Ciężko mi to pojąć.
Kupiłam samochód. Wysyłam CV, zaznaczam, że mam własny transport i co? Nic. Cisza.
Idę do agencji, w której wręcz własny samochód był wymogiem. Oświadczam, że mam auto, wciąż jestem zainteresowana tą konkretną pracą, a babka mi mówi "zadzwonimy"...
SZUKAM PRACY!! Mam czym dojechać..
Aby zobaczyć całą treść musisz być zalogowany i posiadać co najmniej 3 posty na forum.
Avatar użytkownika
stillinback
Rozeznany
 
 
Posty: 243
Dołączyła: 24 paź 2012, 15:52
Lokalizacja: Walsall/Wlkp
Reputacja: 13
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA