szukam pracy

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

MężczyznaPostNapisane przez Sebool_uk » 10 maja 2010, 16:08 Re: szukam pracy

Dziś dzwoniłem do Pana Czarka on pracuje w agencji TK Maxx W Walsall. Zapytałem się go o pracę powiedział mi, że czekają na podpisanie kontraktu za bardzo nie wiedziałem o co mu chodzi z tym kontraktem ale podałem swoje dane numer kontaktowy i powiedział, że jestem zapisany u niego na liście i jak tylko będzie praca to zadzwoni do mnie i mnie poinformuje. Jest to praca na pełny etat 5.83F na godzinę + bonus :) tyle ile wiem to mogę się podzielić z Tobą tą informacją :)

Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Sebool_uk
Rozeznany
 
 
Posty: 161
Wiek: 34
Dołączył: 3 lut 2010, 23:48
Lokalizacja: Newtown/B'ham
Reputacja: 10
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mahol » 10 maja 2010, 16:48 Re: szukam pracy

pisałem już kiedyś: praca przy sortowaniu paczek (tylko faceci), 9 godzin/dzień, na nocki, agencja Try Temps, wpisz w google to wyskoczy Ci adres, rejestrują bez doświadczenia w Anglii, sama praca znajduje się pod postcodem b769ee, pozdrawiam
"Wierze, ze jest takie miejsce, gdzie zamiast stresow, wszystko co najlepsze"
Avatar użytkownika
mahol
Stały Bywalec
 
 
Posty: 319
Wiek: 39
Dołączył: 10 paź 2007, 12:01
Lokalizacja: 52°41′00″N 1°49′20″W
Reputacja: 44
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez ewelajda » 10 maja 2010, 16:51 Re: szukam pracy

podobno bardzo duzo osob potrzebuja na szparagach.moze tam sprobuj bo ludzie pracuja tam siedem dni w tyg po dwanascie godzin.jesli ci to odpowiada to probuj

ewelajda
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 26 sie 2009, 13:01
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Mastro » 11 maja 2010, 14:08 Re: szukam pracy

mahol na te paczki potrzebują jeszcze i w jakim czasie sie odzywają ?

Mastro
Początkujący
 
 
Posty: 25
Wiek: 33
Dołączył: 3 cze 2008, 16:12
Lokalizacja: Zaandam
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez jocker77 » 11 maja 2010, 18:17 Re: szukam pracy

Mam pytanie odnośnie pracy w Tesco,Asda,Morrison.Zwiedziłem juz kilkanaście z nich w przeciągu 7 tygodni i pytałem się o pracę w Customer Service.Oczywiście na razie nie ma pracy ale w niektórych pozwolili zostawić aplikacje a w niektórych nie.Szukam pracy obojętnie czy na dniówki czy na nocki.Jak to jest, czy te aplikacje lądują w koszu czy trzeba osobiście rozmawiać na przykład z managerem nocnej zmiany i pytać o pracę na noc?Z góry dzięki za pomoc.

[ Dodano: Wto Maj 11, 2010 19:21 ]
Sebool_uk napisał(a):Dziś dzwoniłem do Pana Czarka on pracuje w agencji TK Maxx W Walsall. Zapytałem się go o pracę powiedział mi, że czekają na podpisanie kontraktu za bardzo nie wiedziałem o co mu chodzi z tym kontraktem ale podałem swoje dane numer kontaktowy i powiedział, że jestem zapisany u niego na liście i jak tylko będzie praca to zadzwoni do mnie i mnie poinformuje. Jest to praca na pełny etat 5.83F na godzinę + bonus :) tyle ile wiem to mogę się podzielić z Tobą tą informacją :)

Pozdrawiam.


Czy to jest jakaś agencja TK Maxx czy chodzi o centrum dystrybucyjne firmy TK Maxx?Bo jeśli chodzi o centrum dystrybucyjne to ponad miesiąc temu składałem tam aplikacje i do dzisiaj się nie odezwali.Płacą podobno 7.50/h

jocker77
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Dołączył: 4 mar 2010, 19:05
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez clinic » 14 maja 2010, 12:32 Re: szukam pracy

witam , niestety tez musze dolaczyc do tej grupy , poszukuje pracy , moze byc to praca dodatkowa , nie koniecznie full time , przez agencje rowniez , jesli dodatkowa to od godziny 11 bo obecnie pracuje miedzy 7 a 9.30 , nie posiadam prawa jazdy , ani wlasnego transportu , mieszkam na dzielnicy Bearwood , w birmingham jestem 2 lata z przerwa , mam NIN i HO , z jezykiem sprawa wyglada tak ze rozmawiam, z pisaniem ciezko.

ps. zajmuje sie takze troche grafika jesli ktos potrzebowal by cos z tego dzialu , ulotke , plakat czy cos do netu , to moje portfolio www.clinic.carbonmade.com

ps2. zapomnialem dodac ze z zawodu jestem cukiernikiem.

clinic
Raczkujący
 
 
Posty: 53
Dołączył: 1 sty 2010, 13:25
Reputacja: 1
Neutralny

PostNapisane przez Brokenheart_29 » 14 maja 2010, 21:03 Re: szukam pracy

hej-proponuje wam wszystkim zalozyc PZB-polski zwiazek bezrobotnych!moze cos wam to pomoze-powodzenia

Brokenheart_29
 
 

KobietaPostNapisane przez cwircwirek » 18 maja 2010, 16:47 Re: szukam pracy

poszukuje osoby z transportem do pracy w fabryce w evesham. to jest ok 30 mil od birmingham.
wystarczy jechac do agencji i sie zarejestrować. mam komplet chetnych poza kierowca :razz:
jesli ktos jest zainteresowany piszcie na priv

cwircwirek
Rozeznany
 
 
Posty: 114
Dołączyła: 11 gru 2008, 15:18
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez pinsleepe » 19 maja 2010, 08:57 Re: szukam pracy

jamie oliver otwiera restauracje w bham (nad wagamama kolo bullringu). jesli ktos zna angielski i ma doswiadczenie w restauracji to moze sie zakrecic. zadnych namiarow nie mam. sprawdzcie na jego stronie.

pozdro
The main stumbling block in the way of any progress is and always has been unimpeachable tradition.

pinsleepe
Rozeznany
 
 
Posty: 204
Wiek: 40
Dołączyła: 6 lis 2007, 19:55
Lokalizacja: Manchester
Reputacja: 7
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mahol » 19 maja 2010, 17:09 Re: szukam pracy

Mastro, tam zawsze potrzebują, przynajmniej tak mi wiadomo, idziesz do agencji i możesz nadmienić, że chodzi Ci o tą pracę, pozdrawiam
"Wierze, ze jest takie miejsce, gdzie zamiast stresow, wszystko co najlepsze"
Avatar użytkownika
mahol
Stały Bywalec
 
 
Posty: 319
Wiek: 39
Dołączył: 10 paź 2007, 12:01
Lokalizacja: 52°41′00″N 1°49′20″W
Reputacja: 44
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez toldo710 » 25 maja 2010, 18:59 Re: szukam pracy

Witam szukam pracy mam 2 lata doswiadczenia angielski dobry- jezeli slyszeliscie o jakiejkolwiek pracy dajcie znac DZIEKI

[ Dodano: Wto Maj 25, 2010 20:00 ]
moje gg 8338341 email koliber98@vp.pl

toldo710
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Wiek: 39
Dołączył: 28 kwi 2010, 16:35
Lokalizacja: Tychy
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Manitou » 25 maja 2010, 21:44 Re: szukam pracy

Jak już pisałem w niedzielę na shout box ,widziałem ogłoszenie na szybie w pubie,że szukają obsługi na bar w Solihull.Jest to knajpa na końcu High St ,przy kościele.Chyba Nazywa się The Masons Arms.



http://maps.google.co.uk/maps?q=B91+3ST ... 0.02&hl=en

Mapa ,jakby ktoś chciał...;)

[ Dodano: Pią Maj 28, 2010 13:49 ]
I co???Był ktoś tam,bom ciekawy ....
Avatar użytkownika
Manitou
Rozeznany
 
 
Posty: 299
Dołączył: 19 maja 2007, 15:00
Lokalizacja: Wyspa Dr.Moroue
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kwiatek » 1 cze 2010, 16:56 cd

w piatek bylem w Neonie -maja prace i w TRY TEMPS-bardzo miła obsluga -probujcie

kwiatek
Raczkujący
 
 
Posty: 53
Dołączyła: 2 cze 2006, 19:41
Lokalizacja: Gdansk
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Londynn » 4 cze 2010, 23:01 Re: szukam pracy

Czesc, moj pierwszy post wiec pasowałoby sie przywitać :)

Planuje wyjazd do angli, własnie do Birmingham.
Jestem zielony na temat tego co mam zrobić zaraz po przyjezdzie i dokumentow ktore potrzebuje etc.
Moze ktoś slyszał coś na temat jakiejś pracy? Nie wymagająca dużego doświadczenia i dobrego władania językiem angielskim ?:)

Londynn
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Wiek: 32
Dołączył: 4 cze 2010, 22:25
Lokalizacja: dębica
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez asiunia141 » 10 cze 2010, 16:56 Praca dla polek. Pomocy

witam. Od 2 miesiecy szukam pracy i nic. Bylam w agencji am2pm jak zauwazylam z opinii innych maja na ludzi wyrabane juz 3 razy wpisywalam sie na liste mowili ze oddzwonia ale ciagle jest glucha cisza. Probuje szukac pracy na wlasna reke ale nie moge powiedziec ze moj angielski jest dobry ale na hama sie dogadam wiec moje szukanie wyglada jak szukanie igly w stoku siana. Moze ktos ma namiary na jakies agencje gdzie pracuja polacy zebysmy ja wraz ze wspollokatorka znalazly prace. Pozdrawiam

asiunia141
Raczkujący
 
 
Posty: 60
Wiek: 34
Dołączyła: 13 sie 2009, 14:40
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA