szukam pracy

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

KobietaPostNapisane przez calineczka87 » 17 lut 2011, 17:45 Re: szukam pracy

Albo jest kryzys... albo ja mam choler*** pecha! Pracowałam w factory 6mc , no ale pozwalniali ludzi z agencji w tym mnie, zostawiając "kontraktowych". Teraz od 3 miesiecy szukam pracy, w necie, w job centre i nic!! Mieszkam na West Brom, ale szukam we wszystkich możliwych okolicach, dodam, ze mój angielski jest komunikatywny... Jakby ktoś coś kiedyś, wiedział o jakiejkolwiek pracy, to proszę o odpisanie tutaj lub na e-mail,
Podziękował!

Pozdrawiam!

P.S. Oferty z naszej strony przeglądam non stop i bywam na interview...

calineczka87
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 15 lut 2011, 21:04
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Krzysztof_S » 18 lut 2011, 10:57 Re: szukam pracy

Witam. Nazywam się Krzysztof i jestem tutaj nowy, dlatego do końca nie wiem,czy piszę swój post w odpowiednim miejscu. Jeżeli nie, to proszę najmocniej mi wybaczyc "faux pas". Zamierzam razem z bratem przyjechac do Brum. Na nasze nieszczęście żadna z agencji w Polsce nie pośredniczy w kontaktach z pracodawcą akurat w tym mieście. Brat ma 10 lat doświadczenia jako piekarz. Pracował rok w Londynie w swoim zawodzie w supermarkecie Sainsbury's. Jego znajomośc angielskiego jest na poziomie bardzo dobrym. Z kolei ja, jestem świeżo po studiach. Skończyłem uniwersytet w Polsce na kierunku historia, specjalizacja archiwista. Znam język angielski na poziomie mocnym upper intermediate. W związku z tym, mam do Was kilka pytań. Czy moglibyście polecic mi jakąś agencję, tam w Birmingham, z którą mógłbym się skontaktowac z Polski i ustalic jakieś szczegóły. Chodzi mi szczególnie o wiarygodne agencje, bo z tego, co już zdążyłem wyczytac, to " Tulip" zdecydowanie odpada. Brat uparł się koniecznie jechac już na załątwioną pracę przez agencję, ja rozważam możliwośc przyjechac i rozejrzec się na miejscu. I w związku z tym, mam pytanie,czy to nie jest zbytnio ryzykowne zagranie? Z góry bardzo dziękuję za wskazówki i przepraszam za zbyt długiego posta :wink:

Krzysztof_S
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Wiek: 37
Dołączył: 18 lut 2011, 10:41
Lokalizacja: Białystok
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez bizon83pl » 23 lut 2011, 11:10 Re: szukam pracy

Witam jestem Tutaj nowy mam pytanie czy orientuje się ktoś czy jest gdzieś zapotrzebowanie na stanowisko drukarz?? mam ponad 10 lat doświadczenia w tej branży i jestem po szkole o tym kierunku. podpowiedzcie mi gdzie uderzyć lub do kogo w tej kwestii a może macie namiary na jakąś dobrą drukarnie ?

bizon83pl
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 23 lut 2011, 11:00
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Krzysztof_S » 23 lut 2011, 14:04 Re: szukam pracy

Bizon nie licz,że ktoś Tobie coś podpowie...Ludzie olewają to.Umiesz liczyc,licz na siebie.

Krzysztof_S
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Wiek: 37
Dołączył: 18 lut 2011, 10:41
Lokalizacja: Białystok
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Thesignerka » 23 lut 2011, 14:39 Re: szukam pracy

Moze i olewaja, ale z drugiej strony wiekszosc ludzi nie sprawdza nawet ogloszen o prace na podstawowych potralach, niemniej rozuiem posty w ktorych pytania sa o konkrety, ktorych nie da sie ustalic badz znalezc na monsterze np.

Wiadomo ze nikt dla niekogo nie bedzie roboty szukal.
'czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach'
Avatar użytkownika
Thesignerka
Rozeznany
 
 
Posty: 232
Dołączyła: 19 lut 2011, 12:39
Reputacja: 67
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Manitou » 23 lut 2011, 20:35 Re: szukam pracy

Jeśli nikt nie wie nic o drukarniach ,to co ma napisać??? Mieszkam tu sześć lat i pojęcia nie mam gdzie takowe się znajdują :566:
Avatar użytkownika
Manitou
Rozeznany
 
 
Posty: 299
Dołączył: 19 maja 2007, 15:00
Lokalizacja: Wyspa Dr.Moroue
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez konrado007 » 23 lut 2011, 21:07 Re: szukam pracy

hej,szukam pracy dorywczej od 8 do 12,angielski komunikatywny,za wszelkie informacje z gory dziekuje!!!

konrado007
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 29 paź 2010, 19:43
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Agnieszka1988 » 24 lut 2011, 15:34 Re: szukam pracy

witam,szukam polskich agencji w ktorych sa jakies przyjecia do pracy,za informacje z gory dziekuje!!

Agnieszka1988
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 23 lut 2011, 00:21
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Machina » 7 mar 2011, 20:17 Szukam pracy

Dobrzy ludzie, bystry, sprawny 26letni mezczyzna, z doswiadczeniem pracy w warehouse, pilnie poszukuje pracy w Birmingham. Nie bede wybrzydzal, podejme sie kazdej pracy. Pomozcie!!! Dziekuje za kazda pomoc.

Machina
Początkujący
 
 
Posty: 39
Dołączył: 7 mar 2011, 19:25
Reputacja: -2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez artur545 » 30 mar 2011, 16:32 Re: szukam pracy

hej .zna ktos moze jakies agencje pracy w anglli z ktorymi mozna dogadac :roll: sie po polsku?.prosil bym o jakies kolwiek info na @.arturz61@gmail.com.

[ Dodano: |30 Mar 2011|, o 17:32 ]
hej .zna ktos moze jakies agencje pracy w anglli z ktorymi mozna dogadac :roll: sie po polsku?.prosil bym o jakies kolwiek info na @.arturz61@gmail.com.pozdrawiam

artur545
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Wiek: 35
Dołączył: 29 mar 2011, 19:50
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez KarolinaKar » 14 kwi 2011, 12:42 praca

witam
czy moze ktos pomoc w znalezieniu pracy? mam 26 lat i mieskzam w Perry Barr a moj angielski jest bardzo kiepski....

KarolinaKar
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 14 kwi 2011, 12:18
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez basia2309 » 14 kwi 2011, 16:17 Re: szukam pracy

wiesz co, szkoda ze w ogole napisalas tutaj bo zaraz ci odpisza zebys szukala pracy w Polsce ze slabym jezykiem itp w zadnen sposob ci ludzie tutaj nie pomoga, tacy sa 'rodacy' ...

basia2309
Przyczajony
 
 
Posty: 10
Dołączyła: 14 kwi 2011, 16:13
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez eric27 » 14 kwi 2011, 22:33 Re: szukam pracy

basia2309 napisał(a):wiesz co, szkoda ze w ogole napisalas tutaj bo zaraz ci odpisza zebys szukala pracy w Polsce ze slabym jezykiem itp w zadnen sposob ci ludzie tutaj nie pomoga, tacy sa 'rodacy' ...


Trochę niesprawiedliwie Nas oceniasz :cry:
Moi znajomi znaleźli pracę w firmie Wealmoor w Stratford Uppon Avon,pakują owoce cytrusowe,słabo mówią po angielsku ale mamagerka jest Polką i 90% załogi to również Polacy,więc nie wymagali znajomości języka,nawet interwiev mieli po polsku.Z tego co wiem mają dużo roboty,więc może mają jeszcze przyjęcia.

Powodzonka i pozdrawiam :mrgreen:

eric27
Stały Bywalec
 
 
Posty: 434
Dołączył: 14 wrz 2008, 12:54
Reputacja: 18
Neutralny

English Course for free for polish people!
If you know basic english this course is for you.
Its only few weeks course and after that we
help you find a job.
You finish the course with the Certificate.

Great opportunity for those who want find
a job and want prove their english.

tel. 01214546561 ask for Justyna

ktos slyszal moze o tym kursie, ktos jest chetny?znalazlam te oferte przypadkiem na jednej stronie internetowej szukajac pracy, sprawdzilam ten nr tel, jest to agencja pracy SIMPLE na Egdbaston, ktos zna te agencje??????

basia2309
Przyczajony
 
 
Posty: 10
Dołączyła: 14 kwi 2011, 16:13
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 15 kwi 2011, 12:26 Re: szukam pracy

Moze zainteresuje kogos to ze firma Maxi Haulage Ltd w Warwick poszukuje kierowcow na kontrakt. Nie znam zbyt wiele szczegolow, wiem tylko ze szukaja kogos. Mozliwe ze wystarczy prawo jazdy kat C
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA