szukam pracy

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

MężczyznaPostNapisane przez Piterrr » 1 cze 2011, 20:23 Re: szukam pracy

Mysle, ze kazdy zdaje sobie sprawe, ze duze firmy wywieszaja ogloszenia o pracy na swoich wlasnych stronach internetowych, w tym przypadku dokladnie jobs.wincanton.co.uk. Aby sie w ten sposob zalapac trzeba miec doswiadczenie, znac swietnie jezyk i przejsc skomplikowana procedure rekrutacyjna ciagnaca sie nieraz tygodniami. Ale chyba nie o to tutaj chodzi. Praca w Wincantonie, o ktorej wczesniej pisalem to dla ludzi generalnie slabo znajacych jezyk i szybko potrzebujacych grosza jest mysle dosyc dobrym rozwiazaniem, przynajmniej do czasu zdobycia lepszego rozeznania.

Piterrr
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączył: 22 maja 2011, 17:58
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kasia.brunetka » 3 cze 2011, 14:52 Re: szukam pracy

Zna ktos moze dobra agencje pracy w okolicach birmingham west browich tipton
Avatar użytkownika
kasia.brunetka
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 25 sty 2011, 13:35
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez roslinka_zielona » 5 cze 2011, 01:00 Re: szukam pracy

praca na pol etatu glownie weekendy na barze w Old Orlean'ie. wymagany angielski komunikatywny, mile widziane doswiadczenie w pracy w podobnym charakterze. cv mozna podrzucac bezposrednio do restauracji: Star City Old Orlean.

pozdrawiam i zycze powodzenia k.
Avatar użytkownika
roslinka_zielona
Rozeznany
 
 
Posty: 102
Wiek: 39
Dołączyła: 7 cze 2009, 21:30
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez johim » 6 cze 2011, 16:05 Re: szukam pracy

praca w fabryce, przez agencje AM PW (w erdington)

johim
Początkujący
 
 
Posty: 12
Dołączyła: 25 maja 2011, 22:18
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez basia2309 » 11 cze 2011, 17:31 Re: szukam pracy

szukam jakiegos dodatkowego zajecie, moze byc na kilka godzin, sprztanie domu, opieka nad dzieckiem, pilne, z gory dziekuje za pomoc

basia2309
Przyczajony
 
 
Posty: 10
Dołączyła: 14 kwi 2011, 16:13
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez gunia24 » 13 cze 2011, 15:03 Re: szukam pracy

Cześć właśnie się zalogowałam. :)
Mam pytanie i może będzie ktoś w stanie mi podpowiedzieć.
Chciałabym wyjechać do Birmingham teraz tam pojechała moja koleżanka i powiedziała że będę mogła do niej dojechać jak znajdzie prace. Ja teraz jadę do Niemiec żeby zarobić trochę na ten wyjazd i chciałabym tam jechać we wrześniu lub w pażdzierniku, liczę że wtedy rozjadą się studenci i będzie może trochę lepiej z pracą???
Avatar użytkownika
gunia24
Przyczajony
 
 
Posty: 10
Dołączyła: 13 cze 2011, 14:49
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Spontaniczny » 13 cze 2011, 15:44 Re: szukam pracy

Witam .Planuję wyjazd do Birmingham 3 lipca.bd miał ze sobą 500 funtów .Nikogo tam nie znam , więc pytanie kieruję do was.Lepiej przez agencje ogarniać prace będąc jeszcze w pl czy przyjechać tam załatwić sobie jakiś pokój i szukać na włąsną ręke. Angielski umiem na poziomie komunikatywnym .CHcę wyjechać na rok.Proszę o jakieś informacje ,co ze sobą zabrać itp :) z góry dzięki.Pozdrawiam

Spontaniczny
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączył: 13 cze 2011, 15:32
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez she » 13 cze 2011, 16:08 Re: szukam pracy

gunia24, Wszystko zależy od tego na jakim poziomie jest Twój angielski i czy będziesz wolna na pełny etat. Takich prac jest tu dosyć dużo tylko wiadomo, pierw musiałabyś załatwić wszystkie formalności takie jak National Insurance Number i tak dalej.

Życzę powodzenia :)

she
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączyła: 12 cze 2011, 17:03
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez gunia24 » 13 cze 2011, 18:44 Re: szukam pracy

Aj już 2 lata się przymierzam albo funduszy brak albo coś wypadło i tak sie odwleka ale teraz jestem zdecydowana. Mam nadzieję że jakoś to będzie. Nie dziękuje :)
A Ty "she" mieszkasz w UK?? długo??
Avatar użytkownika
gunia24
Przyczajony
 
 
Posty: 10
Dołączyła: 13 cze 2011, 14:49
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez en3531 » 13 cze 2011, 19:28 Re: szukam pracy

Spontaniczny ;p :). Najlepiej zrób tak że znajdź sobie pokój wynajmij go i tu przyleć, potem zgłoś sie od agencji w Angli i neich oni ci pomoga nagrac robota na start wiadomo bedzie to co chwille inna robota i malo platna, ale na poczatek ci musi wystarczyc, potem zalatw sobie formalnosci tak jak Osa she zaznaczyla Insurance number (podstawa) jezeli interesowala by cie budowa to certyfikat cscs
Avatar użytkownika
en3531
Początkujący
 
 
Posty: 24
Wiek: 33
Dołączył: 9 cze 2011, 17:16
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez she » 13 cze 2011, 19:50 Re: szukam pracy

en3531,
Osa? przecież to Ty, a ja miałam być ważką:P

she
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączyła: 12 cze 2011, 17:03
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Spontaniczny » 13 cze 2011, 21:19 Re: szukam pracy

ok ,dzięki a jakie miasto polecacie? w miare tanio żeby było

Spontaniczny
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączył: 13 cze 2011, 15:32
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Status89 » 13 cze 2011, 21:54 Re: szukam pracy

hmm zaleczy czego od miasta oczekuejsz :)
p0zdro :)
Avatar użytkownika
Status89
Raczkujący
 
 
Posty: 60
Dołączył: 1 cze 2011, 12:00
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 13 cze 2011, 21:54 Re: szukam pracy

Spontaniczny, tanio w jakim sensie? chodzi ci o mieszkanie oplaty itd? napewno odpada Londyn bo tam jest najdrozej ale... najnizsza krajowa tez jest wyzsza ,wiec ciezko powiedziec, wszystko zalezy od dzielnicy danego miasta, od tego w ile osob wynajmuje sie dom itp itd, w malych miasteczkach pewnie jest taniej , ale wtedy mniej miejsc pracy i napewno ciezej cos znalezc..
jak en3531, zdecyduj najpier gdzie chcesz sie osiedlic, zalatw sobie pokoj, no a pozniej NIN itp no i na poczatek marsz po agencjach pracy. najwazniejsze to zeby sie gdzies zakotwiczyc no i miec tez troche szczescia trzeba.
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Status89 » 13 cze 2011, 21:58 Re: szukam pracy

w malych miasteczkach wcale nie musi byc mniej pracy :) polecam miasta ktore sa blisko polozone tych wiekszych :) i jest sporo fabryk :) tam napewno cos znajdziesz :) cenny nizsze... moim zdaniem latwiej z praca... i chyba nawet pokoje sa tansze :) a przede wszystkim wszedzie blizej :)
p0zdro
p0zdro :)
Avatar użytkownika
Status89
Raczkujący
 
 
Posty: 60
Dołączył: 1 cze 2011, 12:00
Reputacja: 3
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA