szukam pracy

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

KobietaPostNapisane przez crystal21 » 18 paź 2011, 17:00 Re: szukam pracy

wiesz co po prostu znajomi mi mowili ze moga byc problemy jezeli zarejestruje sie w kilku agencjach, ja do tych co jestem zarejestrowana tez chodze czesto, teraz jak wchodze do nich to tez tak samo nie musze sie od nowa przedstawiac, ale i tak zadnych pozytywnych skutkow nie widac ..

crystal21
Początkujący
 
 
Posty: 16
Dołączyła: 11 paź 2011, 09:59
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 18 paź 2011, 17:12 Re: szukam pracy

crystal21, zapytaj znajomych jakie to problemy, chetnie sie dowiem. i nie sluchaj glupot, jakie tobie ktos wygaduje tylko smialo ruszaj wszedzie, gdzie dasz rade. ja bylem zarejestrowany w kazdej agencji, jaka tylko znalazlem i nic zlego z tego tytulu mnie nie spotkalo. zwiekszasz sobie za to szanse na trafienie roboty. staralem sie byc w kazdej agencji srednio co dwa dni i najlepiej okolo 7-8 rano, wtedy sa najwiesze szanse na lapanke przy uzupelnianiu osob, ktore nie dotarly do pracy.

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Jacunio » 20 paź 2011, 21:01 Re: szukam pracy

Witam. Poszukuje pracy bez zadnych kwalifkikacji pracownik fizyczny pomoc kuchenna magazyny etc. Czy ktos z Was ma jakies oferty lub ewentualnie sprawdzone agencje tam na miejscu a moze w Pl ? Chce wyjechac juz w nastepny weekend.
Pozdrawiam

Jacunio
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 6 paź 2011, 21:58
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 28 paź 2011, 20:47 Re: szukam pracy

jesli ktos chce pracowac jako operator cnc to zapraszam na priv...

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez artur1989545 » 30 paź 2011, 19:29 Re: szukam pracy

hej jestem w trudnej sytuacji czy ktos ma jakas prace?

artur1989545
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 30 paź 2011, 19:05
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez crystal21 » 31 paź 2011, 11:40 Re: szukam pracy

nie tylko ty jestes w trudnej sytuacji, ja jestem w UK kawal czasu i do tej pory pracy znalezc nie moge, takze wiesz.. jezeli sam sobie nie znajdziesz, to raczej nikt Ci nie pomoze. Ale pytac zawsze mozna :)

pozdrawiam

crystal21
Początkujący
 
 
Posty: 16
Dołączyła: 11 paź 2011, 09:59
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 1 lis 2011, 13:12 Re: szukam pracy

nie potrafie zrozumiec ludzi, wypisuja, ze nie maja pracy, ze ciezka sytuacja finansowa itp, ja mam prace, szukam kogos od 4 dni i totalnie nikt sie nie zglosil. potwierdza sie tylko to, ze polacy potrafia jedynie narzekac ale wziac sie za robote nie.

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez Orchidea » 1 lis 2011, 18:33 Re: szukam pracy

Na stronie Job Centre jest dużo ogłoszeń.

http://jobseekers.direct.gov.uk/homepag ... 998a&pid=2

Orchidea
Początkujący
 
 
Posty: 35
Wiek: 37
Dołączyła: 12 cze 2011, 14:19
Reputacja: 1
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 2 lis 2011, 09:09 Re: szukam pracy

Tak Draco tylko na operatora CNC trzeba miec kwalfikacje, a wez pod uwage, ze tu duzo ludzi szuka jakiej kolwiek pracy, ktora nie wymaga zadnych kwalfikacji (chyba, ze Twoja firma doszla do wniosku, ze przyjmie byle kogo i wyszkoli) U mnie w pracy brakuje dwoch tez nie moga nikogo znalesc. Dzisiaj operator CNC nie siedzi bez pracy, a jak siedzi to tydzien. Wiem jak moj kolega zwolnili go poszedl do jednej agencji i zarejestrowal CV chyba na red.co.uk. Zadzwonili z agencji odmowil bo za daleko nastepego dnia zadzwonili z jakiejsc firmy bo znalezli jego CV byl na rozmowie kwalfikacyjnej i juz pracuje bez pracy byl dwa tygodnie i wcale intensywnie nie szukal praca sama go znalazla, a tak jak ja czy Ty mamy prace wszystko jest w niej ok to nie szukamy nic innego

Guest
 
 

PostNapisane przez Guest » 2 lis 2011, 09:22 Re: szukam pracy

no wlasnie w tym problem, ze szukamy kogokolwiek aby tylko osoba potrafila trzymac suwmiarke w rece i odczytala rysunek techniczny. ale ludzie sa po prostu za leniwi...

Guest
 
 

PostNapisane przez Guest » 2 lis 2011, 11:52 Re: szukam pracy

W takim przypadku to faktycznie zal nie skorzystac mozna sie czegos ciekawego nauczyc, a w tym kraju operator CNC zawsze znajdzie prace i w gre pewnie wchodza lepsze pieniadze niz np. przy pakowaniu. Jak ja zaczynalem swoja przygode z CNC to mialem duzo bardziej pod gore, "a tu ktos podaje wszystko na talerzu tylko zjesc" i nikt nie chce. Dziwne

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez xxKingaxx » 11 lis 2011, 18:12 Re: szukam pracy

Ja chcę, tylko pewnie znowu będzie tak że zauważyłam ogłoszenie za późno i nie będzie miejsca.

xxKingaxx
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 11 lis 2011, 17:04
Lokalizacja: Bordesley Green
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez bobek555 » 11 lis 2011, 19:19 Re: szukam pracy

poszukuję pracy (wiem, że nie ja jeden), ale może akurat ktoś... coś... w razie gdyby zdarzył się dobry człowiek z dobrym cynkiem zapraszam na priwa;)

bobek555
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Dołączył: 10 lis 2011, 14:29
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez rad » 12 lis 2011, 09:41 Re: szukam pracy

Draco, co Ty wypisujesz?? 30 października, odpisałeś mi iż już nieaktualne. Na drugi dzień, znów szukasz???

rad
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Dołączył: 28 sty 2008, 21:07
Reputacja: 25
Pokojowy

PostNapisane przez Guest » 12 lis 2011, 12:23 Re: szukam pracy

rad, sam widzisz, reguly rynku, zglasza sie osoba wiec juz nie jest aktualne, pozniej osoba nie stawia sie do pracy wiec dzwonie pod kolejny zostaiony mi numer, widocznie byles za daleko na liscie lub miales zbyt male kwalifikacje, do kogo masz pretensje? trzeba bylo sie odezwac w pierwszy dzien a nie dopiero jak zwrocilem publicznie uwage, ze ludzie by siedzieli w domu i kase tylko brali.

Guest
 
 

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA