szukam pracy

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

KobietaPostNapisane przez Luiza » 2 sty 2009, 21:17 Re: szukam pracy

yoko napisał(a):glodnemu nie dawac zlowionej ryby, tylko dac mu wedke i nauczyc go by lowil sam. amen
Swiete slowa.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Mike » 3 sty 2009, 08:26 Re: szukam pracy

agg, nie przejmuj sie tymi komentarzami, niektorzy ludzie poprostu chyba nie maja poczucia humoru, nawet znak ' :mrgreen: ' nie pomogl, zwykly zart a oburzaja sie jak bys napisala do niej wypier..... :/

lysy napisał(a):moze jeszcze zacznijmy na forum tylko po angielsku pisac w koncu jestesmy w uk tak????
nie ogladajmy polskiej telewizji.........
nie jezdzijmy do pl na urlopy czy tez jak ktos woli holiday-e..........

chyba woda sodowa do glowki uderzyla !!!!!!


O w morde a to co ma byc?! czlowieku co ma piernik do wiatraka?! kogo to obchodzi jaka telewizje w domu oglodasz i gdzie jezdzisz na urlop albo moze co to ma wspolnego z tematem lol
Ofrece tu sonrisa
No cuesta dinero
Intentalo!
Avatar użytkownika
Mike
Zadomowiony
 
 
Posty: 782
Dołączył: 22 cze 2006, 10:14
Lokalizacja: znienacka
Reputacja: 13
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez lysy » 5 sty 2009, 09:27 Re: szukam pracy

Mike napisał(a):agg, nie przejmuj sie tymi komentarzami, niektorzy ludzie poprostu chyba nie maja poczucia humoru, nawet znak ' :mrgreen: ' nie pomogl, zwykly zart a oburzaja sie jak bys napisala do niej wypier..... :/

lysy napisał(a):moze jeszcze zacznijmy na forum tylko po angielsku pisac w koncu jestesmy w uk tak????
nie ogladajmy polskiej telewizji.........
nie jezdzijmy do pl na urlopy czy tez jak ktos woli holiday-e..........

chyba woda sodowa do glowki uderzyla !!!!!!


O w morde a to co ma byc?! czlowieku co ma piernik do wiatraka?! kogo to obchodzi jaka telewizje w domu oglodasz i gdzie jezdzisz na urlop albo moze co to ma wspolnego z tematem lol


nastepny dotkniety do glebi tematem???
pomysl dobrze, na pewno znjadziesz zwiazek z tematem!
Avatar użytkownika
lysy
Rozeznany
 
 
Posty: 251
Wiek: 46
Dołączył: 5 mar 2007, 11:47
Lokalizacja: Redditch
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Mike » 5 sty 2009, 17:20 Re: szukam pracy

lysy napisał(a):nastepny dotkniety do glebi tematem???
pomysl dobrze, na pewno znjadziesz zwiazek z tematem!


wyskoczyles z tym swoim:

lysy napisał(a):moze jeszcze zacznijmy na forum tylko po angielsku pisac w koncu jestesmy w uk tak????
nie ogladajmy polskiej telewizji.........
nie jezdzijmy do pl na urlopy czy tez jak ktos woli holiday-e..........

chyba woda sodowa do glowki uderzyla !!!!!!


natomiast agg napisala:

agg napisał(a):po 1. moja odpowiedz dotyczyla szukania pracy bez znjomosci angielskiego, no sorry jestesmy w anglii


Swoim absurdalnym komentarzem potraktowales jak jakas polke ktora udaje angielke, ja wiem ze istnieja tacy ludzie ale sie nigdy z takim przypadkiem na tym forum nie spotkalem dlatego daruj sobie takie komenty i nie stresuje sie tyle, naprawde nikt twojego cyfrowego polsatu nie ukradnie bo nikomu nic do tego co sobie w domu ogladasz.

pozdro :wink:
Ofrece tu sonrisa
No cuesta dinero
Intentalo!
Avatar użytkownika
Mike
Zadomowiony
 
 
Posty: 782
Dołączył: 22 cze 2006, 10:14
Lokalizacja: znienacka
Reputacja: 13
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 5 sty 2009, 18:30 Re: szukam pracy

my sie nie boimy, mamy wysoko antene...

KA i PE
 
 

KobietaPostNapisane przez agg » 5 sty 2009, 19:50 Re: szukam pracy

o kurcze, ale sie afera zrobila... :-|
sprostowanie do komentarza

marfefka26
"Ty pewnie nikomu nie pomogłaś ani nie pomożesz,bo według tego co piszesz-każdy musi liczyć na siebie... " :neutral: - hmmm, pomagalam, pomagam i bede pomagac, wiec sie gruuuuubo pomylilas

"A na benefity też nie liczyłam,ale skoro się należą... (papiery wypełniałam ze słownikiem w ręku,wysyłałam i znów dopisywałam poprawki i na takie 18Ł/tydz. RODZINNEGO czekałam 2 LATA...) " - widzisz, gdybys znala angielski zalatwilabys to o wiele szybciej :mrgreen:

"Sama na pewno pobierasz więc także :ręce wyciągnęłaś: po darmowe pieniążki!!! Myślę,że żadna frajda jest siedzieć w domu i wegetować... Bo cóż nam po tych benefitach?" - pobieram - nie pobieram, rak wyciagac nie musialam :roll: o ile mi wiadomo to kazdemu dziecku po urodzeniu zostaje przydzielone :idea::
odkad przyjechalam tu prawie 4 lata temu i zaczelam pierwsza prace bylam bezrobotna przez 4 tygodnie, wiec na d*** nie siedzielam i nie wegetowalam :roll:
o wyciaganiu rak ,to nie chodzilo mi o benefity (co akurat sie od razu Tobie nasunelo na mysl- ciekawe dlaczego :roll: ) tylko o caloksztalt, to slynne "bo sie nalezy" - w dwa miesiace po przyjezdzie do anglii :-|
zeby nie bylo - nie mam nic do najpierw dawania czegos od siebie (praca), a potem dochodzenia czegokolwiek co sie "nalezy", bo skoro sie nalezy...

"...ponieważ wiem co znaczy być tu zdanym na siebie..." - nie Ty jedna
wiesz.... gdybys mnie znala, w zyciu bys tego posta nie napisala... :-(

yoko
"agg oferowala mi Swoja pomoc jezykowa przy okazji wizyt poloznej, chociaz mnie nie zna i mimo iz ja nawet o to nie poprosilam - dla agg" - wciaz aktualne (tak w razie co) :wink:

" glodnemu nie dawac zlowionej ryby, tylko dac mu wedke i nauczyc go by lowil sam" krotko i na temat :grin:

lysy komentowac juz nie bede...

jak widac kazdy rozumie temat jak chce i niech tak zostanie. jakbysmy mieli wszyscy to samo zdanie to nie byloby forum :wink:
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez lysy » 5 sty 2009, 22:32 Re: szukam pracy

Mike napisał(a):
lysy napisał(a):nastepny dotkniety do glebi tematem???
pomysl dobrze, na pewno znjadziesz zwiazek z tematem!


wyskoczyles z tym swoim:

lysy napisał(a):moze jeszcze zacznijmy na forum tylko po angielsku pisac w koncu jestesmy w uk tak????
nie ogladajmy polskiej telewizji.........
nie jezdzijmy do pl na urlopy czy tez jak ktos woli holiday-e..........

chyba woda sodowa do glowki uderzyla !!!!!!


natomiast agg napisala:

agg napisał(a):po 1. moja odpowiedz dotyczyla szukania pracy bez znjomosci angielskiego, no sorry jestesmy w anglii


Swoim absurdalnym komentarzem potraktowales jak jakas polke ktora udaje angielke, ja wiem ze istnieja tacy ludzie ale sie nigdy z takim przypadkiem na tym forum nie spotkalem dlatego daruj sobie takie komenty i nie stresuje sie tyle, naprawde nikt twojego cyfrowego polsatu nie ukradnie bo nikomu nic do tego co sobie w domu ogladasz.

pozdro :wink:



nie ogladam cyfrowego polsatu a po Polsku pisze Tylko na forum!
w koncu jestesmy w uk i bez angileskiego ani rusz......
czyli wracamy do przeslania postu
Avatar użytkownika
lysy
Rozeznany
 
 
Posty: 251
Wiek: 46
Dołączył: 5 mar 2007, 11:47
Lokalizacja: Redditch
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez DjXeed » 5 sty 2009, 23:18 Re: szukam pracy

A ja sie dokladam - tzn, inaczej to ujme.

Kiedys bym powiedzial, ze kazdy kto nie zna jezyka, to wypad do polski. W dobie kryzysu gospodarczego, kazdego innego - mowiacego po angielsku pracownika jest wbrod, i nie trzeba zatrudniac takiego, z ktorym jest problem sie porozumiec. Teraz jednakze to bardzo sie ciesze, ze tacy ludzie w anglii siedza... Dzieki nim jestem tlumaczem...

DjXeed
Rozeznany
 
 
Posty: 270
Wiek: 39
Dołączył: 11 sty 2008, 15:56
Lokalizacja: Londyn
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez mamuśka twins » 6 sty 2009, 00:45 Re: szukam pracy

Agg mam nadzieje, ze sie nie obrazisz! Ze wzgledu na nasza znajomosc! Wiem, ze pomagasz innym!, ale to co napisalas to troche tak glupio. W ten sposob dokopalas troche i mi. Mam nadzieje, ze rozumiesz co inni maja na myśli!
Naprawde nie chcialabym czegos takiego uslyszec (na szczescie nigdy nie uslyszalam)!
Avatar użytkownika
mamuśka twins
Stały Bywalec
 
 
Posty: 369
Wiek: 42
Dołączyła: 19 mar 2007, 19:23
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agg » 6 sty 2009, 22:31 Re: szukam pracy

Martus, poznalas mnie troche i mam nadzieje, ze wiesz o co mi chodzi. W zyciu bym Ci nie "dokopala". :neutral: Ty jestes swietna babka, a na codzien pracujesz za 3! Juz przy pierwszym spptkaniu mowilam, ze Cie podziwiam :oops:
no i nie piszesz na forum rzeczy w stylu "pomozcie znalezc mi prace, bo nie znam angielskigo" :roll:
w sumie cala dyskusja zaczela sie po poscie marfefki i moje odpowiedzi sa na jej "ale" wobec mnie.
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez diego74 » 18 sty 2009, 22:27 Szukam pracy

witam.jestem dwa dni po przyjezdzie do UK i zacząłem właśnie szukać pracy.na razie pozarejestrowywałem się w agencjach przez internet i cały czas wysyłam cv na różne oferty.Odwiedziłem kilka sklepów na razie i poznałem okolice.Od poniedziałku ruszam do różnych agencji, sklepów i jobcentres.Angielski znam na dobrym poziomie, NIN posiadam, konto w banku też i numer Home Office.dyplom z wyższym wykształceniem na razie schowałem do kieszeni.jak ktoś ma namiary na początek na jakąś pracę albo dobrą agencję to będe wdzięczny zawsze to oszczędzi trochę czasu bo i tak na pewno nie będę w stanie wszystkich obejść.mieszkam w Wednesbury i najlepiej będzie mi się szukało właśnie w tym rejonie(West Bromwich, Walsall, ewentualnie Birmingham-resztę miasteczek jeszcze nie poznałem) ze względu na dojazd. Z góry dzięki i pozdrawiam

diego74
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Dołączył: 7 gru 2008, 10:52
Lokalizacja: Kraków
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez corrado1980 » 18 sty 2009, 23:53 Re: szukam pracy

pytanko.....czy do Polski nie docierają wiadomości o tym , że jest recesja w Anglii...., i straszny problem z pracą ?!
ten kto tutaj obecnie wjeżdża ma straszne problemy ze znalezieniem pracy , agencje dają ofert pracy tylko swoim , a nie obcokrajowcom...chyba , że jest to robota za min. kasy...

życzę powodzenia , bo na zewnątrz Birmingham jest więcej możliwości niż w Birmingham, ale będzie ciężko, chyba że masz jakieś uprawnienia , kursy..itd.., jak nie to nędza i liczenie na fux ...sorki ale to prawda

ps. czy zastanawiałeś się nad swoją decyzja odnośnie przyjazdu do Anglii.. ?bo wg mnie była ona strasznie nie przemyślana....ale walcz jak już jesteś...!

corrado1980
Rozeznany
 
 
Posty: 137
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2007, 12:55
Lokalizacja: birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez diego74 » 19 sty 2009, 08:35 Re: szukam pracy

docierały ,docierały wiadomości.na bieżąco śledziłem co się tutaj dzieje.Decyzja była przemyślana, bo niestety tak trzeba było zrobić. a co będzie to przyszłość pokaże zaczynam walkę i mam nadzieję zwyciężyć.

diego74
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Dołączył: 7 gru 2008, 10:52
Lokalizacja: Kraków
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez samotny » 19 sty 2009, 18:51 Re: szukam pracy

diego74 napisał(a):docierały ,docierały wiadomości.na bieżąco śledziłem co się tutaj dzieje.Decyzja była przemyślana, bo niestety tak trzeba było zrobić. a co będzie to przyszłość pokaże zaczynam walkę i mam nadzieję zwyciężyć.
Tak trzymaj wypowiedź tryskająca optymizmem walcz walcz. Powodzenia !

Zajrzałem z ciekawości na licznik odwiedzających jest całkiem pokaźny wiec wielu z nas czuje się zagrożona utratą pracy jak się domyślam wiec może zamiast tylko czytać ktoś napisałby coś konstruktywnego i nakierował kolegę na " jakieś tory"

samotny
Rozeznany
 
 
Posty: 242
Dołączył: 21 wrz 2008, 17:17
Reputacja: 29
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez kalini812 » 20 sty 2009, 18:53 Re: szukam pracy

hehe,a ja tez szukam pracy,tylko ze na weekendy bo jestem mamusia 15mies.synka,mieszkamy w Tamworth i tutaj chcialabym cos znalezc,jesli cos wiecie o takiej robocie piszcie,z gory wam dziekuje i pozdrawiam :smile:
Avatar użytkownika
kalini812
Rozeznany
 
 
Posty: 134
Wiek: 42
Dołączyła: 23 kwi 2008, 18:28
Lokalizacja: Tamworth---Wrocław
Reputacja: 2
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA