Bez znajomosci języka

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

KobietaPostNapisane przez joanna24 » 20 paź 2008, 18:17 Bez znajomosci języka

czesc, wie ktos moze gdzie w Birmingham mozna sie udac w poszukiwaniu pracy jezeli sie nie zna jezyka?? Chodzi mi o jakies magazyny albo cos takiego. mam kuzynke ktora chcialaby wyjechac ze mna le nie zna jezyka. Z|na ktos moze takie miejsce gdzie moglaby cos robic bez jego znajomosc?? ja mooglabym na poczatku isc z nia obgadac co ma robic itd a potem po prostu pracowalaby sobie sama. Czy wogole jest w Birmingham taka mozliwosc??

dziekuje
asia

joanna24
Początkujący
 
 
Posty: 13
Wiek: 39
Dołączyła: 18 paź 2008, 17:53
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Sajmonides » 3 lis 2008, 12:04 Re: Bez znajomosci języka

Na Erdingtonie jest taka agencja AM 2 PM. Oglaszaja sie nawet na polskich sklepach. Praca glownie w magazynach, nie trzeba znac jezyka, ale przy rejestracji i na poczatku wiadomo, cos tam z siebie trzeba wydusic. Jezeli chodzi o ta agencje to niektorzy nie maja dobrego zdania o niej. Ale na przyklad mam znajoma, ktora juz dobre pare miesiecy dla nich pracuje i zalatwila prace bratu ktory tu przyjechal bezproblemowo. Nie jestem pewien ale chyba w Boots. I podobno stawka tez niezla i godzin duzo. Tak slyszalem:)
Jest jeszcze jedna ktora znam, w centrum a konkretnie na St Pauls Square, nazywa sie... nie przypomne sobie. tez mozna sprobowac:)

Sajmonides
Początkujący
 
 
Posty: 43
Wiek: 42
Dołączył: 31 paź 2008, 14:47
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA