TK Maxx Walsall distribution centre

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

MężczyznaPostNapisane przez bigspot2 » 1 lip 2015, 14:56 Re: TK Maxx Walsall distribution centre

ja tam pracowałem i bylo ok. Dobra kasa, dużo wolego. to że nie odpowiadają nie znaczy że są do dupy tylko to że zbierają dane tak jak inne agencje na przyszłość.

bigspot2
Początkujący
 
 
Posty: 34
Dołączył: 22 gru 2014, 11:58
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez krzysmad » 1 lip 2015, 20:27 Re: TK Maxx Walsall distribution centre

AdamBoltryk napisał(a):W sumie to im się nie dziwię...


A możesz powiedzieć dlaczego im się nie dziwisz ?
Pracowałeś w tej firmie ? Czy bijesz rekord postów ?

krzysmad
Raczkujący
 
 
Posty: 62
Dołączył: 29 sty 2009, 13:04
Reputacja: 14
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez radziunio » 5 lip 2015, 12:54 Re: TK Maxx Walsall distribution centre

dużo pracy ma być od września, do tego powiększają dział na którym pracują mężczyźni NCP więc na pewno będą zatrudniać nowych no ale niestety trochę trzeba poczekać, co więcej trzeba zdawać sobie sprawę, że odstępy między rozmowami o pracę, testami są spore i np. ja pierwszy telefon odebrałem na początku czerwca a poszedłem do pracy dopiero tydzień temu, pozdrawiam crew 1
Avatar użytkownika
radziunio
Przyczajony
 
 
Posty: 10
Dołączył: 1 lip 2007, 19:14
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Justyna19925 » 7 lip 2015, 16:28 Re: TK Maxx Walsall distribution centre

Cześć, napewno się znajdzie tuttaj taki ktos kto pracuje w TK MAXX. Prosze powiedziec jak tam jest z praca, w niedlugim czasie dokładnie okolo wrzesnia bede planowac zmienic moja dotychczasowa, duzo ogloszen caly czas widze wlasnie na ten TK MAXX wiec wnioskuje z tego ze przyjmuja ludzi na 3, 4 miesiace a zachwile ich zwalniaja albo sami sie zwalniaja. Przy zmienie pracy chciala bym uniknac zwolnienia po czasie.
Może ktos cos powie na temat tej pracy.
Pozdrawiam.

Justyna19925
Początkujący
 
 
Posty: 15
Dołączyła: 2 sie 2014, 19:16
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez bigspot2 » 8 lip 2015, 21:03 Re: TK Maxx Walsall distribution centre

Musisz wyrabiac norme i mowic po angielsku, ale jesli nie bedzie miejsca to i tak nie dostaniesz kontraktu,

bigspot2
Początkujący
 
 
Posty: 34
Dołączył: 22 gru 2014, 11:58
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Agitto » 31 sie 2015, 18:01 Re: TK Maxx Walsall distribution centre

A czy ktoś wie czy robią drug testy bo teraz już są prawie wszędzie?

Agitto
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 11 sty 2013, 18:36
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Krzysiek2099 » 2 wrz 2015, 17:39 Re: TK Maxx Walsall distribution centre

Agitto napisał(a):A czy ktoś wie czy robią drug testy bo teraz już są prawie wszędzie?


A co masz się czego obawiać?

Nie wszędzie. W Saltsie jeszcze nie było hehehe

Krzysiek2099
Rozeznany
 
 
Posty: 151
Dołączył: 2 cze 2013, 23:02
Reputacja: 12
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wojto91 » 22 wrz 2015, 15:55 Re: TK Maxx Walsall distribution centre

Chciałbym przywołać temat. Czy obecnie są jakies osoby tutaj co pracują w TK Maxx ? Poszukuję właśnie pracy i widziałem ogłoszenie kilka dni temu że potrzebują osób do pracy na magazynie Tk Maxx i wymagany jest słaby angielski co by mnie interesowało. Czy ktoś coś podpowie na ten temat ?

wojto91
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 22 wrz 2015, 15:47
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez bigspot2 » 24 wrz 2015, 20:23 Re: TK Maxx Walsall distribution centre

Jest wymagany angielski s stopniu takim żeby przejść test z języka. Ze słabym angielskim możesz spróbować przez agencje stafline.

bigspot2
Początkujący
 
 
Posty: 34
Dołączył: 22 gru 2014, 11:58
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Madamrzuditt » 27 kwi 2016, 18:54 Re: TK Maxx Walsall distribution centre

Praca spoko na ręka macie. 1200£ ale co Polki na stanowiskach dupy dały 100 % prawdy i sie żądza ciapki menagery chcą dypy trzeba uważać Zero dojazdu publicznego wiec swoje auto trzeba mieć na overtime nie liczcie mozzzze pare razy do roku i tyle wszelkie sprawy typu wypadek w pracy problemy rodzinne zdrowotne nawet nie liczcie ze zrozumią zero tolerancji mowię ze swojego przykładu nawet Zwiazki przeprowadziłam nie da rady im winy udowodnić nic a jeżeli masz już jakiś wypadek to doradzam ambulansem prosto do szpitala inaczej zrobią z cb debilw ze twoja wina

Madamrzuditt
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączyła: 22 sie 2014, 09:43
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez blackcurrantie » 4 paź 2018, 19:13 Re: TK Maxx Walsall distribution centre

cześć, pozwolę sobie odświeżyć wątek. przeprowadzamy się do Walsall w przyszłym miesiącu i będziemy mieszkać bardzo blisko magazynu TK Maxx. Czy ktoś pracuje tam obecnie i mógłby się wypowiedzieć jak to teraz wygląda z pracą i z rekrutacją? Posty sprzed lat niewiele dają pojęcia jak jest obecnie :)
Na stronie Tk Maxx nie ma żadnej rekrutacji do magazynu w Walsall, ale może da się jakoś tam dostać? Ja mam doświadczenie na magazynie i w biurze magazynu, mąż jeździ reach truckiem. Chętnie oboje byśmy się gdzieś zahaczyli na początek w nowym mieście.

blackcurrantie
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 4 paź 2018, 19:04
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA