TK Maxx Walsall distribution centre

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

KobietaPostNapisane przez efka74 » 24 paź 2013, 01:10 Re: TK Maxx Walsall distribution centre

Witam , szukam info odnośnie samego dostania się do pracy z angielskim słabym powiedzmy. Takie pytania już padały , ale nie znalazłam odpowiedzi. W polsce pracowałam w dużym magazynie spożywczym , mam uprawnienia na wózki , tylko polskie oczywiscie. Niestety mój angielski jest słaby

efka74
Początkujący
 
 
Posty: 31
Dołączyła: 17 cze 2013, 22:23
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez bigspot » 24 paź 2013, 13:15 Re: TK Maxx Walsall distribution centre

Byłem dzisiaj na interview, Pytania dość proste ale po angielsku. Żeby się dostać na interview trzeba zadzwonić osobiście i rozmawiać po angielsku. Polskie uprawnienia na wózki w UK nie są uznawane. Jutro mam induction day wiec pewnie zacznę pracę od poniedziałku.

bigspot
Początkujący
 
 
Posty: 24
Dołączył: 25 maja 2013, 18:26
Reputacja: 10
Neutralny

KobietaPostNapisane przez natii_p1988 » 24 sty 2014, 14:50 Re: TK Maxx Walsall distribution centre

Witam,
Czy dojezdza moze ktos do pracy z Erdingtonu? :)
Avatar użytkownika
natii_p1988
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 24 sty 2014, 14:32
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez endrju » 29 mar 2014, 11:50 Re: TK Maxx Walsall distribution centre

dziś na stronie Poloniusz.pl znalazłem ogłoszenie:

Poszukujemy 50 osob do pracy w magazynie TKmax ,zapewniamy transport busem z rejonu walsall/westbromwich/erdington/solihull Przynajmniej jedna osoba musi znac jezyk w stopniu podstawowym start pracy natychmiastowy praca do15 grudnia zostana najelpsi. prosze sie kontaktowac na numer00447917809020 Przy kontakcie z pracodawcą powołaj się na serwis Poloniusz.pl - dziękujemy

Zadzwoniłem tam żeby zapytać o wolne miejsca. Odebrał jakiś pan. Mówię że dzwonię w sprawie ogłoszenia a on "jak mam na imię". powiedziałem mu. następne pytanie "ile czasu jestem w anglii?"-znowu odpowiedziałem. następne pytanie "jaki jest mój post code? " nie odpowiedziałem .. zapytałem po co mu teraz takie informacje.On na to że do rejestracji. Rejestracja przez telefon?? pierwsze słyszę. Podziękowałem i się rozłączyłem.

Tak to piszę bo wydało mi się to bardzo podejrzane. Gość nie za miły, jakby na kacu. Nie mówię że to ściema jakaś, ale uważajcie. W tk maxx distribution centre nie wystarczy jedna osoba z całej grupy mówiąca po angielsku. Tam każdy musi znać angielski. Pozdrawiam

endrju
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączył: 7 paź 2009, 16:07
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez QuiseQ » 29 mar 2014, 14:34 Re: TK Maxx Walsall distribution centre

Też tam właśnie dzwoniłem i mnie poproszono o wysłania sms'a o treści "Y" na numer 83262 i do 30 sekund zadzwonienia na ten numer. Ktoś pewnie próbuje wyłudzać od ludzi kasę z konta telefonicznego. Po wpisaniu w Google tego numeru niewiele się pojawia oprócz informacji jak wyłączyć spam z tego numeru i informacji, że komuś tam pobiera za to pieniądze. Więc uwaga na to ogłoszenie bo ktoś próbuje sobie zarobić na ludziach, którzy szukają pracy. :evil: Cholerni biznesmeni za dwa grosze.

QuiseQ
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączył: 29 mar 2014, 14:30
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lobuzie » 29 mar 2014, 14:53 Re: TK Maxx Walsall distribution centre

Ściema jak nic. Do TK Maxx rekrutuje Staffline. Ten numer nie jest żadnym z mi znanych. Wątpię też by coś się zmieniło. Co do języka to ściema. Każdy musi znać język na tyle żeby przynajmniej być w stanie zrozumieć co jest na tym induction day i napisać test z H&S, który jest wymagany żeby zacząć. Pomijam już samo rozumienie co CI każą robić.

Owszem wypada do nich zadzwonić, ale pytają o doświadczenie i każą wysłać CV na e-mail (w domenie firmy staffline nie jakieś gmaile czy coś), albo złożyć osobiście. Żadnych takich pytań sobie nie przypominam.

A bus, owszem jest. Ale jeżeli zaistnieje sytuacja, że ktoś nie ma się jak dostać do pracy. Wtedy za opłatą organizują taki awaryjny transport. Nie ma żadnego regularnego transportu od firmy.

Ktoś próbuje wyłudzić dane osobowe.

edit: Jeszcze fajnie jak byś powiedział jak się ten Pan nazywał. Bo owszem, Menadżerem (dla Staffline) jest tam Dominik, ale on raczej się nie kala zbytnio pracą i takie rzeczy to załatwia koordynatorka Magda.

edit2: Jak pisałem tego posta, to posta powyżej nie było (akceptacja administratora dla nowych użytkowników) ... tak informacyjnie ;]

Lobuzie
Początkujący
 
 
Posty: 11
Dołączył: 7 gru 2013, 08:40
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez andzia24 » 30 mar 2014, 11:02 Re: TK Maxx Walsall distribution centre

to napewno sciema bo najblizsze przyjecia do tk maxx beda pod koniec kwietnia, poczatek maja o ile bedzie praca bo teraz z nia krucho, a bez znajomosci jezyka nie ma czego tam szukac.

andzia24
Raczkujący
 
 
Posty: 68
Dołączyła: 11 sty 2011, 22:44
Lokalizacja: walsall
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez zebra01 » 3 kwi 2014, 20:26 Re: TK Maxx Walsall distribution centre

Może mi ktoś mądrzejszy poradzić jak aplikować, bo byłam wcześniej w recepcji po aplikację i pani powiedziała mi żeby przyjsć w kwietniu,bo nie potrzebują na dzień dzisiejszy. Więc idę w kwietniu(przedwczoraj)i powiedziała mi żeby aplikować online,że aplikacji mi nie da.Ale ja nie widzę możliwości online więc co mam wydrukować tą aplikacje i jej zanieść? Pewnie się załamie jak mnie znów zobaczy :grin: a zależy mi bardzo na tej pracy,bo mieszkam w Walsall. Proszę o informacje tylko nie piszcie o Staffline,bo oddział jest w Nottingham i wszystko trzeba załatwiać telefonicznie, a ja wolę osobiście.

zebra01
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączyła: 12 maja 2011, 12:59
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez zebra01 » 3 kwi 2014, 20:36 Re: TK Maxx Walsall distribution centre

Czy może mi ktoś pracujący na magazynach tk maxx powiedzieć jak wyglądaja nocki? tzn czy się pracuje 4 dni i 3 wolne czy inaczej np. 2 nocki pracy i 1 dzień wolny? I czy można tylko nocki ?Od której do której trzeba pracować ?Dziekuję :)

zebra01
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączyła: 12 maja 2011, 12:59
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez [Wojtek] » 4 kwi 2014, 04:39 Re: TK Maxx Walsall distribution centre

http://www.192.com/atoz/business/dudley ... acff/comp/

oddział jest i tutaj, ostatnio widziałem szyld na budynku w dudley ;-)

tutaj troche inny postcode
http://directory.independent.co.uk/comp ... e/14407228

któryś musi być prawidłowy...

[Wojtek]
Raczkujący
 
 
Posty: 53
Wiek: 33
Dołączył: 19 sty 2014, 18:13
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lobuzie » 4 kwi 2014, 14:38 Re: TK Maxx Walsall distribution centre

zebra01 napisał(a):Czy może mi ktoś pracujący na magazynach tk maxx powiedzieć jak wyglądaja nocki? tzn czy się pracuje 4 dni i 3 wolne czy inaczej np. 2 nocki pracy i 1 dzień wolny? I czy można tylko nocki ?Od której do której trzeba pracować ?Dziekuję :)


Nie ma nocek. Nocki są 3-4 miesiące przed świętami Bożego Narodzenia. 5 nocy w tygodniu (6 jeżeli nadgodziny). Nd 18-6, w tygodniu 24-6. I albo się robi nocki albo dniówki. Nie ma mieszanych zmian.

Lobuzie
Początkujący
 
 
Posty: 11
Dołączył: 7 gru 2013, 08:40
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Plumbum » 13 kwi 2014, 18:57 Re: TK Maxx Walsall distribution centre

hej, czyli co? Trzeba zadzwonić do Staffline, czy jak aplikować do tej pracy - online? Z jakiej stronki? Już się gubię... :wink:

Plumbum
Początkujący
 
 
Posty: 40
Dołączyła: 19 mar 2014, 11:35
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Kiki » 7 lip 2014, 21:04 Re: TK Maxx Walsall distribution centre

Hej :) Czy nabór odbywa się tylko osobiście ? Bo ostatnio natknęłam się na ogłoszenie w internecie po polsku

Kiki
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 7 lip 2014, 21:01
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez monti89 » 20 sie 2014, 19:01 Re: TK Maxx Walsall distribution centre

Odświeżam temat.
Po 1 dojeżdża tam ktoś z bham, z kim można by było ewentualnie się zabierać?
Po 2 jak wytrzymujecie tyle godzin pracy, z jedną tylko przerwą? O.o
3. Czy kobiety mogą pracować tam na nocki? Bo słyszałam, że chyba tylko mężczyźni?
4. Jakie są stawki za nocki ?

Z góry dzięki za odpowiedzi. :)

monti89
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 20 sie 2014, 18:54
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez adamero » 21 paź 2014, 13:22 Re: TK Maxx Walsall distribution centre

witam wszystkich. mam pytanie gdyż mam mozliwość trafienia do tk maxx walsall .
otóż jakto jest tam z kontraktami ?? od roku pracuje na kontrakcie za minimalna i nie ma szans na podwyżkę u mnie w firmie , dodatkowo pracuje w chemikaliach .
boje się tylko ze szukają ludzi bo busy a później pa pa i bez pracy . prosze o wypowiedzi tych którzy tam pracują , dużo ludział po 12 tyg. "odchodzi" ?

adamero
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączył: 8 kwi 2014, 18:16
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA