TK Maxx Walsall distribution centre

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

MężczyznaPostNapisane przez dewoj » 21 paź 2014, 21:10 Re: TK Maxx Walsall distribution centre

Kontrakt możesz dostać po 3miesiącach, ale nie musisz.
Szukają pracowników "gorący okres" i 90% z nowych ludzi wyrzucą tydzień przed świętami. Na 99% trafisz na selekcję, na najgorszy dział, ogólnie praca taka sobie, pieniądze takie sobie, praca na zmiany. Jako pierwsza praca na 3-4miesiące może być ok, na dłużej to strata czasu, bo wątpliwy jest tam rozwój.

dewoj
Raczkujący
 
 
Posty: 70
Dołączył: 3 paź 2013, 14:20
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 11
Neutralny

KobietaPostNapisane przez monikab » 3 mar 2015, 13:11 Re: TK Maxx Walsall distribution centre

Gdzie mieliście interview?

monikab
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 19 wrz 2014, 21:40
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez anetkka » 10 mar 2015, 09:35 Re: TK Maxx Walsall distribution centre

monikab napisał(a):Gdzie mieliście interview?

Kilka dni temu takie interview miałam w tk maxxie , rozmowę i testy z agencji prowadzone przez pana Dominika poszły bardzo dobrze , ze mną były jeszcze 6 dziewczyn które tez przeszły wszystkie testy . Aby otrzymać prace musieliśmy jeszcze przejść rozmowę kwalifikująca z managerem danego działu i tutaj jest coś dziwnego kobieta wydawała się na bardzo zadowolona z rozmowy . Nie powiedziała czy dostałam prace czy nie a poinformuje agencje co dalej . Rano otrzymałam tel od pana Dominika ze nie przeszłam rozmowy kwalifikacyjnej i nie dostane pracy - co jest grane co chwila ogłaszają się ze za zatrudnia 100 osób do pracy a tak naprawdę dodatkowo jeszcze robią selekcje kto jest najlepszy z pośród grupki wybranych

anetkka
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 10 mar 2015, 09:23
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez anetkka » 10 mar 2015, 09:39 Re: TK Maxx Walsall distribution centre

Moim zdaniem agencja i ten cały tk maxx to oszuści :)

anetkka
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 10 mar 2015, 09:23
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Patrycja11 » 10 mar 2015, 15:16 Re: TK Maxx Walsall distribution centre

A to dopiero ciekawostka.Mój mąż chciał tam dostać pracę nawet chyba cv wysłał.A tu takie rzeczy :/ nie fajnie.

Patrycja11
Początkujący
 
 
Posty: 35
Dołączyła: 24 wrz 2014, 09:37
Reputacja: -6
Wyśmiewca

MężczyznaPostNapisane przez bigspot2 » 10 mar 2015, 19:17 Re: TK Maxx Walsall distribution centre

anetkka napisał(a):Moim zdaniem agencja i ten cały tk maxx to oszuści :)



Widocznie to Ty nie nadawałaś się na to stanowisko, może Twój angielski jest tak słaby że nie potrafili Cie zrozumieć. Nazywanie kogoś oszustem to trochę krzywdzące. Ja tam pracowałem półtora roku temu, a moja dziewczyna pracuje tam już prawie rok. Schowaj dumę w buty i nie pisz takich pierdół.

bigspot2
Początkujący
 
 
Posty: 34
Dołączył: 22 gru 2014, 11:58
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez miro121 » 21 kwi 2015, 12:46 Re: TK Maxx Walsall distribution centre

anetkka, Witam pojutrze mam interview tk maxx czy mogła bys opisac jak to wygląda ,jakie pytania i czy trzeba cos opisywac bo u mnie z pisaniem cienko z góry dziekuje
Pozdrawiam

miro121
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Dołączył: 31 sty 2013, 12:50
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez bigspot2 » 21 kwi 2015, 16:06 Re: TK Maxx Walsall distribution centre

miro121 napisał(a):anetkka, Witam pojutrze mam interview tk maxx czy mogła bys opisac jak to wygląda ,jakie pytania i czy trzeba cos opisywac bo u mnie z pisaniem cienko z góry dziekuje
Pozdrawiam

Jak wszędzie trzeba umieć czytać i pisać. Czego się spodziewasz? ze dadzą Ci pracę na ładne oczy? Rozmowa po angielsku, wypełnianie testu po angielsku. Pytanie czy potrafisz liczyć, bo to też będzie na testach.

bigspot2
Początkujący
 
 
Posty: 34
Dołączył: 22 gru 2014, 11:58
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez dziewietnasta » 21 kwi 2015, 18:54 Re: TK Maxx Walsall distribution centre

I ja wybieram sie Na interview zobaczymy ten casting do pracy marzen :lol:

dziewietnasta
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 21 kwi 2015, 18:51
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez SzatanSerduszko » 21 kwi 2015, 20:12 Re: TK Maxx Walsall distribution centre

Witam. Przepraszam, że nie na temat jednak nie mogłem przejść obojętnie.

Zastanawia mnie po co zabierasz miejsce w przestrzeni takim wpisem? Po pierwsze pytanie nie było skierowane do Ciebie. Po drugie osoba spytała się kulturalnie, nie szuka zaczepki. Po trzecie jest napisane że cienko pisze a nie że wcale.
Pytasz czy umie liczyć? A jeśli nie? To co? Poczujesz się lepiej? Będziesz wtedy lepszy od kogoś kto nie umie dobrze pisać i liczyć. Gratulacje.

Człowiek silny motywuje do pracy słabszych.

Co do samego pytania miro121. Pracowałem kiedyś w TKM, rozmowa jak rozmowa, nic czym musisz się martwić. Jeśli nic się nie zmieniło przez te klika lat to dostaniesz kilka zadań z matematyki do rozwiązania. Dodawanie, odejmowanie, mnożenie i dzielenie. Bardzo proste rzeczy, do ogarnięcia dla ucznia szkoły podstawowej. :)
Był tez jakiś test na "zręczność paluszków" ale nie pamiętam jak to było dokładnie. Na czas. Też bez stresu gdyż ja nie miałem najlepszego czasu a prace dostałem. Chyba na ładne oczy, bo owym czasie też cienko pisałem i cienko mówiłem. Liczyłem dobrze.

Sama praca w TKM, nie jest źle.
Spędziłem tam miły czas.
Pozdrawiam przy okazji wszystkie Panie z Crew 1. :)

Także miro, nic takiego strasznego tam Cie nie spotka.
Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
SzatanSerduszko
Początkujący
 
 
Posty: 33
Dołączył: 29 sie 2011, 05:56
Reputacja: 13
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez bigspot2 » 22 kwi 2015, 06:29 Re: TK Maxx Walsall distribution centre

SzatanSerduszko napisał(a):Witam. Przepraszam, że nie na temat jednak nie mogłem przejść obojętnie.

Zastanawia mnie po co zabierasz miejsce w przestrzeni takim wpisem? Po pierwsze pytanie nie było skierowane do Ciebie. Po drugie osoba spytała się kulturalnie, nie szuka zaczepki. Po trzecie jest napisane że cienko pisze a nie że wcale.
Pytasz czy umie liczyć? A jeśli nie? To co? Poczujesz się lepiej? Będziesz wtedy lepszy od kogoś kto nie umie dobrze pisać i liczyć. Gratulacje.

Człowiek silny motywuje do pracy słabszych.

Co do samego pytania miro121. Pracowałem kiedyś w TKM, rozmowa jak rozmowa, nic czym musisz się martwić. Jeśli nic się nie zmieniło przez te klika lat to dostaniesz kilka zadań z matematyki do rozwiązania. Dodawanie, odejmowanie, mnożenie i dzielenie. Bardzo proste rzeczy, do ogarnięcia dla ucznia szkoły podstawowej. :)
Był tez jakiś test na "zręczność paluszków" ale nie pamiętam jak to było dokładnie. Na czas. Też bez stresu gdyż ja nie miałem najlepszego czasu a prace dostałem. Chyba na ładne oczy, bo owym czasie też cienko pisałem i cienko mówiłem. Liczyłem dobrze.

Sama praca w TKM, nie jest źle.
Spędziłem tam miły czas.
Pozdrawiam przy okazji wszystkie Panie z Crew 1. :)

Także miro, nic takiego strasznego tam Cie nie spotka.
Pozdrawiam.
Szatan serduszko

Zastanawiam sie po co zabrales jeszcze wiecej przestrzeni swoim wpisem, odpowiedzialem koledze bo osoba ktorej pytal niebardzo ma pojecie o pracy w UK jak i wszelkich informacji o TJX. Wyszukiwanie skwakek w kupie widocznie jest Twoim ulubionym zajeciem skoro wypowiadasz sie nie na temat a w dalszej czesci posta juz na temat. Polaczkowanie poziom master. Teraz grzecznie przepros za to ze przeprosiles ze pisales nie na temat piszac na temat w tym temacie. Blyszczysz niczym gwiazda. Ech milego dnia.

Ps

Naa priv tez idpowiedzialem co i jak wiec sie nie unos zbytnio bi Ci tak zostanie i bedzie trzeba sciagac z PL woz drabiniasty zeby cie na ziemie sporowadzic.

bigspot2
Początkujący
 
 
Posty: 34
Dołączył: 22 gru 2014, 11:58
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez recasner32 » 1 lip 2015, 11:06 Re: TK Maxx Walsall distribution centre

Lipa, nedza, wiocha, sciema i porazka

Co chwile oglaszaja sie a zero odpowiedzi, nikt sie nie kontaktuje, nic nie dziala, nie polecam

recasner32
Raczkujący
 
 
Posty: 57
Dołączył: 1 mar 2012, 18:44
Reputacja: -13
Wyśmiewca

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 1 lip 2015, 14:09 Re: TK Maxx Walsall distribution centre

W sumie to im się nie dziwię...

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez bigspot2 » 1 lip 2015, 14:12 Re: TK Maxx Walsall distribution centre

recasner32 napisał(a):Lipa, nedza, wiocha, sciema i porazka

Co chwile oglaszaja sie a zero odpowiedzi, nikt sie nie kontaktuje, nic nie dziala, nie polecam



widocznie nie są tobą zainteresowani.

bigspot2
Początkujący
 
 
Posty: 34
Dołączył: 22 gru 2014, 11:58
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez recasner32 » 1 lip 2015, 14:54 Re: TK Maxx Walsall distribution centre

Ale nie tylko mi nie odpowiadaja. Szkoda zachodu to jest denna firma

PS akurat moi pracodawcy nie narzekali i wielu by chetnie chcialo zebym wrocil ale sa wazniejsze misje ;)

recasner32
Raczkujący
 
 
Posty: 57
Dołączył: 1 mar 2012, 18:44
Reputacja: -13
Wyśmiewca

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA