TK Maxx Walsall distribution centre

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

MężczyznaPostNapisane przez edmun » 2 lip 2013, 10:43 Re: TK Maxx Walsall distribution centre

nie no.. dla mnie to jest bardzo krotkowzroczne jak sie pisze o czymś z tylko jednego punktu widzenia. ja tam zawsze uznaje zasadę że jak sie nie podoba to nikt na siłę nie trzyma.
osobnikom w kółko narzekajacym na to że pracują w Anglii odpowiadam żeby wracali do kochanej Polski gdzie przecież pracy od groma i pracodawcy szanują swoich pracowników
Avatar użytkownika
edmun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 444
Dołączył: 27 paź 2011, 19:06
Reputacja: 48
Pokojowy

PostNapisane przez Guest » 2 lip 2013, 13:18 Re: TK Maxx Walsall distribution centre

Znowu chcesz zacząć napisałem Ci jak Ci sie podoba w TK Max fajnie pracuj i sie z tego ciesz. Nie napisałem, ze nie interesuje mnie maszyna do clokowania napisałem, ze nie interesuje mnie co ona mierzy, a to różnica bynajmniej dla mnie. Wiesz co powiem Ci tak pracowałem w JCB firma pod względem ilosci zatrudnienia (zreszta warunków pracy tez) wciąga takiego TKmaxa nosem i jakoś nie mieliśmy maszyn do clokowania na wielkość ręki tylko karte ze zdjęciem, na swieta bonus był w zależności od dochodów firmy miedzy 500£, a 1000£ i wiele innych rzeczy, którymi TKmax nie dorasta nawet do piet JCB, a odeszlem tylko dlatego, ze chciałem sie dalej rozwijać, a tam kilka kolejnych, a moze kilkanaście lat stał bym w miejscu.

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez betoniarz » 3 lip 2013, 12:06 Re: TK Maxx Walsall distribution centre

jak głową w mur... nie obchodzi mnie gdzie pracowałeś i ile bonusa miałeś... napisałeś, że maszyna mierzy odciski palców, czyli następne kłamstwo, to znów musiałem sprostować...nie zapomnij, że twoja pierwsza wypowiedź w tym temacie była nieprawdziwa... może ktoś chce aplikować do Tkmaxx lub potrzebuje prawdziwe informację, dlatego odpisałem na twój post, w którym kłamałeś... najśmieszniejsze w tym jest to, że piszesz tak dużo o tkmaxxie i niby wszystko najlepiej wiesz, a nigdy tam nie pracowałeś... szczyt hipokryzji... ale na tobie zbyt dużo lukru jest, abyś mógł się tak nazwać...

a jak tam twoja bomba atomowa? gotowa????

betoniarz
Początkujący
 
 
Posty: 12
Dołączył: 20 cze 2011, 16:31
Reputacja: 2
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 3 lip 2013, 15:11 Re: TK Maxx Walsall distribution centre

Ok TK Max jest fajny ludzie aplikujcie tam wszyscy. O to chodziło?
Pracowales kiedyś w firmie gdzie nie było Polaków lub był jeden? Gdzie nasi rodacy nie popsuli atmosfery? Jak byś pracował to byś nie pisał takich bredni.

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez zolzetta » 4 lip 2013, 21:48 Re: TK Maxx Walsall distribution centre

Hej, od niedawna pracuję w Tk maxx i mam w związku z tym pytanie trochę z innej beczki, a mianowicie, czy są tu może jakieś osoby należące do crew 1, które dojeżdżają z Birmingham lub okolic?
Avatar użytkownika
zolzetta
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 19 wrz 2011, 17:53
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez chudy » 8 lip 2013, 17:16 Re: TK Maxx Walsall distribution centre

witam czy ktos tutaj zna post codE DO TK MAX WALLSALL?

chudy
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 7 lip 2013, 10:42
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez czajonik » 18 sie 2013, 16:22 Re: TK Maxx Walsall distribution centre

odswiezam temat , bo szukam pracy i chcialbym sie dowiedziec co mnie czeka by sie tam w ogole dostac?
bardzo mi zalezy ... jesli ktos cos wie niech sie ze mna skontaktuje .
Moj angielski jest slaby ( tak wiem , ze to zle ) , ale kto nie ryzykuje to nic nie ma ...

czajonik
Przyczajony
 
 
Posty: 10
Dołączył: 6 wrz 2012, 20:43
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez patrykslus » 22 sie 2013, 16:51 Re: TK Maxx Walsall distribution centre

[quote="xxxx"]... owszem tez pracowałem jakiś czas w takim obozie jak tk Max chyba każdy to przeszedł z Polaków na emigracji dlatego ja nie będę nigdy pracował w takiej firmie jak t k Max.

Czegos tu nie rozumiem...ale ta wypowiedz pozostawie bez komentarza, inteligentni sie domysla :)

Ja pracuje wlasnie w tk maxx i bardzo sie z tego ciesze. Jestem 1,5 roku w Anglii i jest to moja dziewiata praca w tym kraju heh...dodam tylko, ze jezyk angielski znam perfekcyjnie, a w Polsce pracowalem na stanowisku kierowniczym. No ale coz...jestem tu po to zeby zarobic troche kasy i otworzyc wlasny biznes w Polsce, wiec nie wybrzydzam w ofertach, a biorac pod uwage moje poprzednie doswiadczenia z pracodawcami, agencjami itd Tk maxx jest swietnym miejscem pracy. Do tej pory zazwyczaj musialem pracowac 6 dni w tygodniu za najnizsza krajowa, a tutaj tylko 4 i stawka jest bardzo dobra. Mam 3 dni wolnego, ktore moge wykorzystac w inny sposob. Mieszkam w Walsall wiec chodze 15 minut piechota, do tej pory zazwyczaj musialem dojezdzac minimum 30 min. Smieje sie z ludzi, ktorzy nazywaja to miejsce obozem pracy :) Mi jest latwo, lekko i przyjemnie, tak jak ludziom, ktorzy pracuja tam juz po kilka lat. XXXX: Oczywiscie, ze wolalbym produkowac czesci do F1, pewnie tez jezdzisz w jednoosobowym bolidzie razem z Kubica. Tylko wiesz co...skoro jestes taki super, masz takie swietne stanowisko to dlaczego pozwalasz matce pracowac w takim obozie pracy?? Skoro Twoje heh czolgi jezdza w aWganistanie to pewnie masz tez znajomosci...czemu nie zalatwisz mamusi innej pracy ?? :) Jesli faktycznie produkowales czesci do samolotow to musze koniecznie dowiedziec sie ktorych linni lotniczych bo jesli takimi rzeczami zajmuja sie ludzie z IQ nizszym niz norma w Tk maxxie to nie chce nimi latac. Twoje wypowiedzi przypominaja mi rozmowe z moim 8 letnim bratem podczas gry w Xboxa. Bede bardzo zadowolony jesli dostane bon na 5£...to lepsze niz nic, prawda ?? Od poprzedniego pracodawcy moglem ewentualnie dostac niespodziewany kilkugodzinny shift w wigilie, najlepiej za 5£/h bez payslipa, pod stolem :) Bardzo bym chcial pracowac za biurkiem za dwa razy wieksza stawke i to najlepiej w Polsce ale nie zawsze mozna miec to co sie chce. Co do maszynki na odcisk dloni uwazam to za dobre rozwiazanie, ktos juz wczesniej uzasadnil dlaczego. Co do normy...Nie mam z nia najmniejszego problemu, a obibokow w tym kraju nie brakuje i wlasnie po to zostala ona stworzona...zeby normalnie pracowac, a nie tylko udawac, ze sie to robi. Do wszystkich, ktorzy szukaja zatrudnienia w Tk Maxx - Ja jestem zadowolony, jest to najlepsza praca jaka do tej pory mialem w UK, norme mozna wyrobic jedna reka.

patrykslus
Początkujący
 
 
Posty: 28
Dołączył: 11 kwi 2013, 15:52
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Młody » 23 sie 2013, 10:08 Re: TK Maxx Walsall distribution centre

Taka praca w centrum dystrybucyjnym to dobre rozwiązanie i warunki pracy są ok.

Młody
Raczkujący
 
 
Posty: 63
Dołączył: 6 maja 2006, 21:48
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bham* » 29 sie 2013, 16:29 Re: TK Maxx Walsall distribution centre

Witam chcialam sie zapytac czy jest tu ktos kto pracuje w tkmax na nocki i jezdzi autem z okolic smethwicka :) poszukuje jednego wolnego miejsca(ale mezczyzny)
pozdrawiam :)

bham*
Początkujący
 
 
Posty: 37
Dołączyła: 14 mar 2012, 13:45
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez moniczka85 » 13 wrz 2013, 09:01 Re: TK Maxx Walsall distribution centre

Witam pytanie troszke z innej beczki . Nalezy ktos do crew 1 i posiada transport. Z okolic west bromwich. Blagam o odpowiedz. Pozdrawiam

moniczka85
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączyła: 17 lip 2013, 12:01
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez makumba » 19 wrz 2013, 14:39 Re: TK Maxx Walsall distribution centre

"Do tej pory zazwyczaj musialem pracowac 6 dni w tygodniu za najnizsza krajowa, a tutaj tylko 4 i stawka jest bardzo dobra. Mam 3 dni wolnego, ktore moge wykorzystac w inny sposob."

W TK maxie też dostajesz minimalną tylko że doliczają dodatek zmianowy bo pracujesz też na popołudnia (14-22) w nocy (22-6) i w soboty i niedziele.

Masz 3 dni wolnego bo robisz 5 dni w 4 pracując po 9 godzin dziennie z jedną przerwą...

Dobrze racjonalizuj a wiele zniesiesz.

makumba
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 19 wrz 2013, 14:29
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 20 wrz 2013, 07:02 Re: TK Maxx Walsall distribution centre

Pracując po 9 godzin dziennie z przerwą za cholerę się nie da wyrobić dodatkowej całej dniówki w 4 dni...
Trzebaby robić po 10,5h.
Chyba, ze to jakaś inna matematyka.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez betoniarz » 29 wrz 2013, 21:07 Re: TK Maxx Walsall distribution centre

makumba, nie tylko z matematyką masz problem, nie ma nocnej zmiany 22-6, nie wiem skąd to wziąłeś, nocna zmiana jest całkowicie osobna i tam mają jeszcze wyższą stawkę niż zmiany rotacyjne czyli 6-14:45, 15-23:45. Dodam jeszcze, że te 15 minut, które kończymy wcześniej mamy płacone.... Więc w tygodniu pracujemy 4 dni co daje 35 godzin... płacone za 36...

betoniarz
Początkujący
 
 
Posty: 12
Dołączył: 20 cze 2011, 16:31
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez patrykslus » 11 paź 2013, 16:55 Re: TK Maxx Walsall distribution centre

Makumba pomijajac Twoje problemy z matematyka, czy nie uwazasz, ze skoro dostaje dodatek zmianowy to jednak jest to wyzsza stawka? Heh....no i przerwa platna oczywiscie.

patrykslus
Początkujący
 
 
Posty: 28
Dołączył: 11 kwi 2013, 15:52
Reputacja: 4
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA