PURE STAFF----Northfield

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

KobietaPostNapisane przez karmelek » 28 paź 2009, 20:22 Re: PURE STAFF----Northfield

sprostowanie Ja to Kobieta nie Mężczyzna:D
A co do przegadania sprawy z Panem Damianem, stwierdził, że nie będzie teraz spotkań ze wszystkimi pracownikami razem (nasz wniosek był tylko jeden, grupę trudniej przekonać do cudownego systemu ich agencji) tylko po 2 do 4 osób:) ale jakoś nie ma takich spotkań chyba że mnie coś ominęło. Widocznie muszę mniej czasu poświęcać na pracę a więcej na zagłębianie się w system "umbrella" i jak to mi będzie dobrze jak do nich dołączę.

[ Dodano: Sro Paź 28, 2009 20:27 ]
Mr. B napisał(a):wiec prosze jezeli ma ktos jakies pytania w zwiazku z rozliczeniami to z mila checia odpowiem, poniewaz tak jak juz napisalem sam to uzywam i jestem bardzo dobrze poinformowany.

Wiec zapraszam do mojego forum ''Umbrella" poniewaz tak nazywa sie ten system rozliczeniowy, robie to pierwszy raz wiec mam nadzieje ze mi sie uda :mrgreen:
Pozdrawiam


Jeśli pisze Pan że używa tego systemu i jest dobrze poinformowany to dlaczego akapit niżej pisze, że pierwszy raz będzie to robił i ma nadzieję, że się uda - to samo w sobie jest sprzeczne.

karmelek
Rozeznany
 
 
Posty: 189
Wiek: 39
Dołączyła: 30 paź 2007, 08:47
Reputacja: 27
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Mr. B » 28 paź 2009, 23:41 Re: PURE STAFF----Northfield

Moj blad przepraszam, mialem byc bardziej precyzyjny, pierwszy raz zakladam swoj temat na forum to mialem na mysli :-)

Mr. B
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Dołączył: 27 paź 2009, 09:59
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez shape26 » 29 paź 2009, 12:39 Re: PURE STAFF----Northfield

Widze ze pan Damian probuje wszystkich przekonac ze Pure Staff jest dobra agencja dbajaca o swoich pracownikow tylko dlaczego straszy ludzi na forum sadem. Moze to agencja Pure Staff powinna trafic pod lupe HMRC placac pracownikom ponizej minimum narodowego ktore jak wiadomo od 1.10.09 wynosi 5.80/h. Ciekawym faktem jest ze skoro agencja Pure Staff deklaruje ze moze rozliczac ludzi przez PAYE oraz Umbrella to dlaczego pan Damian za wszelka cene probuje namawiac ludzi do przejscia pod system Umbrella piszac na forum ze:
Ten system ksiegowosci benefituje pracownikow tymczasowych i dlatego Pure Staff Ltd promuje go
Czy benefitem jest odciaganie z wyplaty £15 co tydzien bez wzgledu na to czy pracuje sie caly tydzien czy tylko 1 dzien, czy benefitem jest to ze aby miec platny urlop trzeba odkladac pieniadze co tydzien ( znowu pobieranie z wyplaty) bo w przeciwnym wypadku nie ma mowy o platnym urlopie, czy benefitem jest nieodprowadzany podatek ktory i tak trzeba bedzie kiedys zaplacic ( i nie bedzie to Pure Staff). Normalnie same "plusy" tej Umbrelli o ktorych oczywiscie pan Damian nie wspomina oferujac nam prace ale najlepiej obwiniac innych na forum
Oczywite jest, ze sa osoby ktore nie rozumieja tego systemu
. Dodatkowo aby otrzymac swoje ciezko zarobione pieniadze trzeba przedstawiac co tydzien wydatki (powyzej £100) w przeciwnym wypadku nasza wyplata moze byc o wiele mniejsza. Tak naprawde Umbrella benefituje tylko agencje, ktora uzywajac zewnetrznej firmy rozliczeniowej w tym przypadku Back Office, nie musi sie o nic martwic.
Denerwuje mnie fakt ze Polak Polaka ru... w d... tylko dlatego aby podlizac sie szefowi i w bezczelny sposob mydli oczy pracownikom oraz ludziom na tym forum. Wiec taka moja mala rada dla zatrudnionych przez ta agencje: Sprawdzcie swoj payslip, jezeli kwota opodatkowana (taxable) podzielona przez ilosc godzin (units lub hours) jest mniejsza niz £5.80/h jest to niezgodne z prawem. Bezpłatna infolinia ds. płac i praw pracowniczych pod nr. tel. 0800 917 23 68 oferuje informacje i porady w ponad 100 językach i rozmowy są przeprowadzane z zachowaniem zasady poufności. Informację o prawach pracowniczych można także uzyskać na stronie internetowej www.direct.gov.uk/payandworkrights-pol
Pozdrawiam

shape26
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 30 sie 2009, 19:24
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez cwircwirek » 29 paź 2009, 13:27 Re: PURE STAFF----Northfield

shape26, wreszcie ktos wytlumaczyl o co w tym wszystkim chodzi.
zgadzam sie z toba w 100% co do ru... w du... rodakow. takich ludzi powinno sie tepic :!:

cwircwirek
Rozeznany
 
 
Posty: 114
Dołączyła: 11 gru 2008, 15:18
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez eric27 » 29 paź 2009, 15:38 Re: PURE STAFF----Northfield

Popieram :twisted: :twisted:

eric27
Stały Bywalec
 
 
Posty: 434
Dołączył: 14 wrz 2008, 12:54
Reputacja: 18
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kroliczek183 » 29 paź 2009, 16:22 Re: PURE STAFF----Northfield

najsłuszniej byłoby wytępić Was wszystkich!!

Ludzie, czy Wam się tak strasznie nudzi?? skonczcie w koncu ta beznadziejna, do niczego nie prowadzącą "licytacje" - bo z tego co widzę to przescigacie sie w tym kto ma wiecej "bardziej interesujacych" zarzutow pod kierunkiem Pure Staff - zygac sie chce jak sie to czyta!

juz chyba kazdy z Was wyrazil swoja jakze "cenna" opinie, wiec po co tracic czas na wymyslanie czegos nowego, moze w koncu zajmiecie sie czyms bardziej pozytecznym, czyms co przyniesie Wam wieksze korzysci niz takie pierdolenie, w ktorym nie widze najmniejszego sensu!


P.S. mam nadzieje, ze wszystkim Wam ulzylo i przynajmniej w niewielkim stopniu zaspokoiliscie swoja zawisc - przykro byloby gdyby Wasze "wypociny" nie przyniosly zadnych pozytywnych emocji!

kroliczek183
Początkujący
 
 
Posty: 13
Dołączyła: 27 paź 2009, 21:32
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez karmelek » 29 paź 2009, 19:28 Re: PURE STAFF----Northfield

Drogi króliczku to Ty marnujesz swój cenny czas czytając nasze wypociny:) Lepiej zajmij się czymś pożytecznym:) Tłumaczenie i udowadnianie ludziom na siłę że Piur staff to coś wspaniałego:) Chciałabym aby tu się wypowiedzieli prawdziwi pracownicy którzy dla was pracują a nie tylko zmieniane nicki jednej osoby:) Ciekawe czy Pan Damian i syn Rogera byli by zadowoleni po usłyszeniu/przeczytaniu prawdziwego zadowolenia waszych podopiecznych :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Oj byście się zdziwili :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

karmelek
Rozeznany
 
 
Posty: 189
Wiek: 39
Dołączyła: 30 paź 2007, 08:47
Reputacja: 27
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez propoz » 29 paź 2009, 19:40 Re: PURE STAFF----Northfield

Panie Damianie."Nie zgodne"pisze sie razem.Ponadto <pracownikom i oskarzeniom> a nie "pracowniká i oskarzeniá".Nie podejmuje sie tez" akcji prawnych" tylko prawne
kroki :oops:.Niech zgadne,wyksztalcenie podstawowe,korespondencyjne oczywiscie. PURE STAFF brzmi bardzo podobnie jak POOR STAF.<Biedny personel lub
zaloga>.Ta druga nazwa wydaje mi sie bardziej adekwatna.
Pociesza mnie fakt ze straszy mnie pan sádem a nie np;Saszá i Wowá z kijami baseball
-owymi.
Zastanawiam sie z kád pan wyciágnál tego króliczka.Kapelusza pan nie nosisz, to pewnie z galotków.To jedyne co mial pan w spodniach,teraz zostal pan z niczym :-( .
W landerze opowiadal pan jak to firma dziala préznie od 1,5 roku,tymczasem na stronie int.PURE STAF czytamy:Data rej-17 09 09.
I nie zaprzeczy pan chyba ze jest pan w tej firmie tylko figurantem<kolkiem>.Pozwala pan swoim pracownikom odpisywac koszty zamieszkania,ale nie informuje ich pan ze,cytat"mozna odliczyc koszty poniesione za zakwaterowanie-jesli wystápila potrzeba zamieszkania w miejscu innym niz adres zamieszkania lub korespondencji".Zajzyjcie na forum (oszukani przez umbrelle)Swiadomie pakuje ich pan w g...Ale co tam,w koncu to tylko polaczki.Pan jest juz polkrwistym anglikiem.Kochany króliczku,mam nadzieje ze spelniaz powyzszy wymóg,jak i wiele innych dotyczácych odliczen,bo gdy do twojej norki zajrzy Alicja z krainy czarów,a dokladniej z Revenue to ci sie twój króliczy omyk do dupki schowa a ty mozesz zmienic zakwaterowanie z norki na klatke.Tak wiec panie Damianie,niech pan sobie tá umbrelle(parasolke)do d..wsadzi,otworzy,i spróbuje wyciágnác.

propoz
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Dołączył: 20 paź 2009, 22:12
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez cwircwirek » 29 paź 2009, 19:51 Re: PURE STAFF----Northfield

co racja to racja, zamiast siedziec przy kompie i sie pocic i licytowac odwiedzmy pana damiana, wiem gdzie mieszka :mrgreen:

cwircwirek
Rozeznany
 
 
Posty: 114
Dołączyła: 11 gru 2008, 15:18
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kroliczek183 » 29 paź 2009, 19:59 Re: PURE STAFF----Northfield

a kto powiedzial, ze cokolwiek probuje ludziom na sile uswiadomic?? zyjemy w wolnym kraju i kazdy ma prawo do wypowiadania swoich spostrzezen wiec tak tez wlasnie robie! zastanawia mnie co przez to chcecie osiagnac, do czego to niby ma prowadzic?

kroliczek183
Początkujący
 
 
Posty: 13
Dołączyła: 27 paź 2009, 21:32
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez cwircwirek » 29 paź 2009, 20:12 Re: PURE STAFF----Northfield

damian wez sie opanuj!!! mowisz ze zyjemy w wolnym kraju a kilka postow wczesniej straszysz ludzi sadem za wyrazanie swojej opini?? zal dupe sciska.... :roll:

cwircwirek
Rozeznany
 
 
Posty: 114
Dołączyła: 11 gru 2008, 15:18
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kroliczek183 » 29 paź 2009, 20:21 Re: PURE STAFF----Northfield

Kochanie, cos ci sie pomylilo - musze Cie rozczarowac, ale nie nazywam się Damian, ehh....przykro!

kroliczek183
Początkujący
 
 
Posty: 13
Dołączyła: 27 paź 2009, 21:32
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez cwircwirek » 29 paź 2009, 20:41 Re: PURE STAFF----Northfield

jasne, pomylka jezykowa :-P

cwircwirek
Rozeznany
 
 
Posty: 114
Dołączyła: 11 gru 2008, 15:18
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kroliczek183 » 29 paź 2009, 20:53 Re: PURE STAFF----Northfield

pomylka jezykowa bym tego nie nazwala - ale nie kazdemu zdarza sie pomylic kobiete z mezczyzna wiec serdecznie gratuluje bystrosci umyslu!!

kroliczek183
Początkujący
 
 
Posty: 13
Dołączyła: 27 paź 2009, 21:32
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez alojzy » 29 paź 2009, 21:15 Re: PURE STAFF----Northfield

shape26 napisał(a):Denerwuje mnie fakt ze Polak Polaka ru... w d... tylko dlatego aby podlizac sie szefowi i w bezczelny sposob mydli oczy pracownikom oraz ludziom na tym forum.

Nie rozumiem co za różnica czy to Polak czy nie? On tylko wykonuje swoją pracę, czyli dba o dobro agencji. Myślę ze tak samo jest w każdych agencjach, a wy się przyczepiacie bo on akurat jest Polakiem.
Myślicie ze z tego powodu powinniście być jakoś wyjątkowo traktowani?

Nauczcie się języka a nie szukacie pracy w agencji gdzie pracują Polacy.
Zanim coś podpiszecie to przeczytajcie to uważnie, a nie godzicie się na podle warunki a potem narzekacie na forum.

Skoro ta agencja jest taka zła to zmieńcie prace, albo zgłoście to gdzieś.
Wyżalanie się na forum nic wam nie pomoże, zacznijcie coś robić

alojzy
 
 

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA