Tulip Ltd. - opinie

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

MężczyznaPostNapisane przez Zbyszko » 4 wrz 2013, 13:21 Re: Tulip Ltd. - opinie

Witam. Ktos wie czy sa teraz przyjecia do tej fabryki ? Dzwonilem z zamiarem umowienia sie na interview to powiedzieli mi ze oddzwonia...

Zbyszko
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 3 wrz 2013, 19:58
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Fiodor » 7 wrz 2013, 13:00 Re: Tulip Ltd. - opinie

Robota jest tam ciężka, płatna prawie najniżej, ale na warunki w Angli, jest to dobrze.
Osoby z kontraktem mają dobrze, ludzie pracujący przez Agencję, muszą się postarać i to bardzo, bo teraz nie jestem tam łatwo.
Z lewej ręki zabijam, a prawej ręki sam się boje.
Avatar użytkownika
Fiodor
Rozeznany
 
 
Posty: 101
Dołączył: 6 sie 2012, 00:06
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Czarna123 » 8 wrz 2013, 09:18 Re: Tulip Ltd. - opinie

wszedzie jest ciezko praca jak praca wszedzie trzeba pracowac nikt za siedzenie nie placi... niestety..

Czarna123
Rozeznany
 
 
Posty: 191
Dołączyła: 31 maja 2012, 17:52
Reputacja: 9
Neutralny

KobietaPostNapisane przez KinaroUK » 8 wrz 2013, 18:39 Re: Tulip Ltd. - opinie

Praca jak praca. Przy mięsie i w chłodni... więc zależy od organizmu.
Przez agencje stawka to najniższa krajowa, dzwonią najczęściej tego samego dnia, że masz iść do pracy. Do jednego z chłopaków potrafili zadzwonić o 5:00 rano żeby był na 7:00.. Albo dzwonią, że masz przyjść potem odwołują. Potrafią również zadzwonić żebyś był np. za godzinę... Można by jeszcze opowiadać wiele na ten temat. Nigdy nie wiesz kiedy będziesz pracował kiedy nie, wiec finansowo nic się nie da ustalić.
Od jakiegoś czasu nie dają kontraktów i podobnież po 3 mies. cie żegnają- ale czy akurat to prawda nie wiem jednakże coś takiego podobnież praktykują od lipca.
Większość narzeka na tą agencję oraz podejście tych kobiet, które ją prowadzą.
Reasumując.... jeżeli nie masz kompletnie gdzie pracować i nie masz pieniędzy to idź ale raczej szukaj czegoś innego.... No chyba, że ktoś lubi niespodzianki telefoniczne i dziwne podejście do pracownika....

Ogólnie praca w Tulip jest ok.... jednak agencja psuje wiele.... :(

KinaroUK
Początkujący
 
 
Posty: 19
Dołączyła: 29 lip 2013, 20:48
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Zbyszko » 10 wrz 2013, 13:57 Re: Tulip Ltd. - opinie

praca jak praca tylko czy sa tam teraz przyjecia ?

Zbyszko
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 3 wrz 2013, 19:58
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez KinaroUK » 11 wrz 2013, 14:44 Re: Tulip Ltd. - opinie

Zbyszko napisał(a):praca jak praca tylko czy sa tam teraz przyjecia ?


Z tego co wiem to teraz ciężko część osób czeka na pracę bo mają mało zamówień.
Najlepiej iść i się dowiedzieć albo zadzwonić do nich.

Dodano: -- 2 sty 2014, 18:21 --

Kilka dodatkowych uwag... niestety przez miesiąc przed świętami, agencyjni mięli pracę na 1-2 dni po kilka godzin, niestety ostatnio tam się tak działo..
Proponuję również pilnować czy jak chcesz urlop to na pewno został wpisany bo czasami zdarzają się niespodzianki... bo któraś z dziewczyn oczywiście zapomniała ....
Ogólnie Tulip do polecenia, praca przez tą agencję nie... bo dziewczyny mają taki bałagan, że się w głowie nie mieści a i ich podejście jest co najmniej śmieszne... Jak to powiedział ktoś.... chyba są niedopieszczone (oczywiście było powiedziane to ostrzej) oraz że mają przerost ambicji nad treścią...
Tak jak we wcześniejszej mojej wypowiedzi... proponuję iść tylko kiedy naprawdę nie ma się kompletnie za co żyć....

KinaroUK
Początkujący
 
 
Posty: 19
Dołączyła: 29 lip 2013, 20:48
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ladygoth » 3 sty 2014, 12:02 Re: Tulip Ltd. - opinie

Pracowałam w Tulipie pół roku. Mogę powiedzieć że ta praca jest ostatecznością jeżeli nie ma się gdzie pracować i raczej szuka się czegoś lepszego. Wyzysk ludzi zero szacunku, praca czasami jest bardzo ciężka i to za małe pieniądze. Zdarzało się że nie było zapłacone za nadgodziny albo brakowało paru funtów. Moim zdaniem to praca na okres przejściowy.
Avatar użytkownika
ladygoth
Początkujący
 
 
Posty: 19
Wiek: 31
Dołączyła: 19 wrz 2012, 08:48
Lokalizacja: West Bromwitch
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez R88 » 29 maja 2014, 13:53 Re: Tulip Ltd. - opinie

mozna prosic o nr tel agencji ktorA miesci sie w tulipie?

R88
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 6 lis 2013, 18:02
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez dana79 » 30 maja 2014, 06:11 Re: Tulip Ltd. - opinie

Ladygoth ma racje ta prace powinno sie traktowc przejsciowo bo inaczej mozna tak oszalec lub krzenie zapuscic. Sa tam dziwne dziewczyny w biurze w wiekszosci to chyba domyslacie sie co chce naapisac. Szkoda gadac zatrudniasz sie na wozki widlowe a pracujesz na tasmie hahahahhaha pedaly zajebane!!!!

dana79
Raczkujący
 
 
Posty: 90
Dołączyła: 23 wrz 2013, 10:33
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez andszat » 25 mar 2016, 20:43 Re: Tulip Ltd. - opinie

Pracowałem w tulipie długo, nawet spotkałem się z dyskryminacją w tej firmie ,osobiście nie polecam tej firmy,nie ma żadnych perspektyw.Praca za najniższą stawkę.Pozdrawiam

andszat
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączył: 14 kwi 2008, 09:15
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia strona

Powrót do PRACA