Polska Agencja Pracy Crown-Korona

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

KobietaPostNapisane przez kasia2103 » 19 lut 2010, 18:40 Polska Agencja Pracy Crown-Korona

Witam serdecznie.Czy ktoś posiada może informacje o polskiej agencji pracy crown-korona? czy ona nadal funkcjonuje w ogóle?

kasia2103
Początkujący
 
 
Posty: 11
Dołączyła: 7 gru 2008, 17:21
Lokalizacja: erdington
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez alfonso » 19 lut 2010, 19:10 Re: Polska Agencja Pracy Crown-Korona

najgorsze co moze cie spotkac na emigracji to praca U PolAKA i nie rozumie jak ktos wogule moze chciec obic dla nich

alfonso
Początkujący
 
 
Posty: 25
Dołączył: 24 sty 2010, 16:35
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez VA » 19 lut 2010, 21:40 Re: Polska Agencja Pracy Crown-Korona

alfonso napisał(a):najgorsze co moze cie spotkac na emigracji to praca U PolAKA i nie rozumie jak ktos wogule moze chciec obic dla nich

Kogo obić :?: :-D
VA
Avatar użytkownika
VA
Zaangażowany
 
 
Posty: 1148
Dołączył: 26 sie 2006, 12:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 112
SzanowanySzanowany

PostNapisane przez Guest » 19 lut 2010, 22:08 Re: Polska Agencja Pracy Crown-Korona

ta agencja jeszcze funkcjonuje? już rok temu widziałem, że zajęli się czymś innym... zresztą zawsze widziałem fajne ogłoszenia u nich, przyjmiemy kogoś do pracy a jako wynagrodzenie dostaniesz możliwość nauki zawodu :) chętnie przyjmiemy osoby młode i niedoświadczone na przuczenie. zawsze mnie to rozbawiało.

Guest
 
 

PostNapisane przez Guest » 20 lut 2010, 09:17 Re: Polska Agencja Pracy Crown-Korona

pracował kto moze przez ta agencje problem w sumie tylko czy kase na czas placa i nie oszukuja

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez gohina » 20 lut 2010, 11:42 Re: Polska Agencja Pracy Crown-Korona

Witam wszystkich forumowiczów : : :-) pracowałam dla tej agencji jakieś półtora roku temu i wszystko było ok, wypłacali kasę na miejscu gotówką ale z ostatnim zleceniem spóżniali sie 3 tygodnie mówiąc że zleceniodawca im nie zapłacił a póżniej zawiesili działalność i raczej zlikwidowali :?:

gohina
Początkujący
 
 
Posty: 17
Dołączyła: 5 maja 2008, 21:36
Lokalizacja: Aston
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez alfonso » 21 lut 2010, 22:32 Re: Polska Agencja Pracy Crown-Korona

obic tych wszystkich Polskich naciagaczy ostatni slyszalem ze polska agencja na hanswordzie da prace raz w tygodniu na gazetach za 4f/h ponoc legalnie igla co normalnie smiech na sali

alfonso
Początkujący
 
 
Posty: 25
Dołączył: 24 sty 2010, 16:35
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez dagus » 23 lut 2010, 22:30 Re: Polska Agencja Pracy Crown-Korona

agencja na Handsworth...szkoda slow, dziwie sie wogole ze to jeszcze funkcjonuje. Tylu ludzi juz tam okradli, ponizyli, osmieszyli. Jak sie idzie tam do agencji mowia ze 4 na godzine a jak sie okazuje to praca jest na akord. Pakuje sie gazety do workow i dodaje jakies pierdoly do tego. Mowia ze np za 1 bondla (20 sztuk) zaplaca 40p albo 80 i wiecej (w zaleznosci od gazety), niby zapisuja to wszystko, a jak przychodzi dzien wyplaty to tylko za glowe sie lapac. Pracuje sie tam 6 do 7 dni w tygodniu po 12 i wiecej godzin. Wyplata jest 10-go dnia kazdego miesiaca. Pracowalam tam miesiac i zaplacili mi niecale 300 funtow. Nie mam pojecia jak oni dzialaja, poszlam z tym do prawnika i jak sie okazalo wszystko jest w porzadku.

Swieta prawda NIE PRACUJ DLA POLAKA NA OBCZYZNIE

dagus
Rozeznany
 
 
Posty: 140
Wiek: 37
Dołączyła: 9 lip 2009, 07:35
Lokalizacja: Handsworth
Reputacja: 2
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA