Praca w Birmingham

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

MężczyznaPostNapisane przez Lee » 28 maja 2006, 10:22 Praca w Birmingham

Witam.
Jak wam sie pracuje w Birmingham?
Moze ktos pracowal juz wczesniej w innym miesicie w Anglii a teraz jest tu.

Ja od siebie moge dodac ze z miesiaca na miesiac widze coraz wiecej polakow ktorzy juz nawet przyjezdzaja calymi rodzinami i osiedlaja sie tutaj.
Napewno w miesiacu czerwcu bedzie to juz ostatni dzwonek dla tych ktorzy chca tutaj przyjechac i pracowac poniewaz w wakacje bedzie ogrom studentow z polski ktorzy przyjada na 2 lub 3 miesiace i z praca bedzie juz bardzo ciezko.

Jest praca w Birmingham czy jej nie ma ???
Jaki sa wasze doswiadczenia zwiazane z praca ???
"Szansa spotkania interesujących ludzi mniej zależy od tego, gdzie się bywa, a bardziej od tego, kim się jest"
Najnowsza moja muzyczna produkcja !!!
http://leebham.wrzuta.pl/film/a9iLJU4XS ... video_edit
Avatar użytkownika
Lee
Stały Bywalec
 
 
Posty: 510
Wiek: 43
Dołączył: 2 maja 2006, 21:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez maccumail » 30 maja 2006, 14:09 Re: Praca w Birmingham

kozystajac z okazji cos klepne. Nie wiem dokladnie jak sprawa sie ma w Bham ale ja zaryzykuje mam dosyc polski i morderczej pracy za pieniadze tak smieszne ze smiac sie juz odechciewa. Przyjezdzam do Bham 09.06.06 i mam nadzieje ze prace da rade jeszcze jakos znalezc. Mile widziana bylaby jakas pomoc ze strony rodakow ale zycie nauczylo mnie jednego > chcesz liczyc licz na siebie.

--
pozdro
a to calkiem swieze jednak bez miniatur >>>KLIK<<<
Avatar użytkownika
maccumail
Rozeznany
 
 
Posty: 143
Wiek: 40
Dołączył: 28 maja 2006, 02:28
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lee » 30 maja 2006, 19:05 Re: Praca w Birmingham

Jak juz bedziesz w Bham to odezwij sie na forum.
Chyb ze teraz masz jakies pytania ???
Napewno pomozemy.
Pozdrawiam
"Szansa spotkania interesujących ludzi mniej zależy od tego, gdzie się bywa, a bardziej od tego, kim się jest"
Najnowsza moja muzyczna produkcja !!!
http://leebham.wrzuta.pl/film/a9iLJU4XS ... video_edit
Avatar użytkownika
Lee
Stały Bywalec
 
 
Posty: 510
Wiek: 43
Dołączył: 2 maja 2006, 21:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez maccumail » 30 maja 2006, 20:18 Re: Praca w Birmingham

serdeczne dzieki za chec pomocy napewno sie odezwe jak tylko bede mial dostep do netu. A moze slyszales o jakiejs milej pracy wzasadzie jakiejkolwiek potrafie wszystko ;) jestem informatykiem lecz nie pracuje tu w swoim zawodzie. dosyc duze doswiadczenie mam w pracy ze stalom i jej obrobka ale mam uprawnienia na zorawie i sownice i nie mam pojecia do kogo moglbym sie zwrocic o pomoc w znalezieniu pracy wiec jesli ktos tam cos by slyszal to wdzieczny bede a i nie tylko na wdziecznosci sie pewnie skonczy ;) a na marginesie > niebawem zawitam w Bham moze komus cygarety przywiezc jakies odsprzedam taniej ;P
a to calkiem swieze jednak bez miniatur >>>KLIK<<<
Avatar użytkownika
maccumail
Rozeznany
 
 
Posty: 143
Wiek: 40
Dołączył: 28 maja 2006, 02:28
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez Art » 30 maja 2006, 21:00 Re: Praca w Birmingham

Hehehe, ja przyjezdzam 20 dopiero wiec jak cos to ja Tobie moge przyweizc jak ci sie skoncza :P

Art
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Lee » 30 maja 2006, 21:45 Re: Praca w Birmingham

hejka jezeli chodzi o fajeczki to mysle ze zbyt bedziecie tu mieli.Wiec jak zabierzecie to napewno uda wam sie cos z tym zrobic ;)
Niktorzy potrafia druga wyplate wyciagnac tutaj na samych fajach.
Tez jest sposob :)
do maccumail
jak juz tu bedziesz to podam Ci jeden adres.Moze tam cos znajdziesz.
Pozdro!
"Szansa spotkania interesujących ludzi mniej zależy od tego, gdzie się bywa, a bardziej od tego, kim się jest"
Najnowsza moja muzyczna produkcja !!!
http://leebham.wrzuta.pl/film/a9iLJU4XS ... video_edit
Avatar użytkownika
Lee
Stały Bywalec
 
 
Posty: 510
Wiek: 43
Dołączył: 2 maja 2006, 21:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez maccumail » 31 maja 2006, 10:11 Re: Praca w Birmingham

ok odezwe sie napewno i dobrze byloby zebys na priva jakis numerek fona dal bo na miejscu to nie wiem jak z dostepem do netu bedzie a na marginesie szwagier jest juz w Bham wlasnie roboty szukaja tylko jezyk qtwa jezyka nie zna zabardzo jest spawaczem dobrym nie slyszales moze o robocie dla spawacza albo chociaz gdzie moglby szukac bo w agencji powiedzieli ze bez jezyka to lycha bo z pracodawca sie nie dogada. To by jakichs znajomosci trza qrcze
a to calkiem swieze jednak bez miniatur >>>KLIK<<<
Avatar użytkownika
maccumail
Rozeznany
 
 
Posty: 143
Wiek: 40
Dołączył: 28 maja 2006, 02:28
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez Art » 31 maja 2006, 10:26 Re: Praca w Birmingham

Słyszałem, że jest coś takiego jak Polskie agencje pracy ( nie daję słowa bo tylko słyszałem ) gdzieś przy konsulacie czy gdzieś. Musiałbys się dowiedzieć.

Art
 
 

Nie wybranoPostNapisane przez arzon » 31 maja 2006, 10:57 Re: Praca w Birmingham

hmmm.polskie agencje pracy?jedna jest w centrum na hurst st. czy jakos tak.w tej chwili potrzebuja kelnerow,kelnerek i kierowcow kat d,czyli niebardzo jesli chodzi o szwagra.
pozdrawiam

arzon
Raczkujący
 
 
Posty: 59
Dołączył(a): 1 maja 2006, 14:06
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez maccumail » 31 maja 2006, 13:00 Re: Praca w Birmingham

no taka lipa troszke no nic bedzie sie myslec na miejscu moze akurat cos sie wymysli ;P
a to calkiem swieze jednak bez miniatur >>>KLIK<<<
Avatar użytkownika
maccumail
Rozeznany
 
 
Posty: 143
Wiek: 40
Dołączył: 28 maja 2006, 02:28
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez duszyczkapl » 11 cze 2006, 18:38 Re: Praca w Birmingham

czesc,
w wakacje mowicie ze ciezko o prace wiec kiedy najlepiej przyjechac? wrzesien/pazdziernik bedzie ok?

sa tam jakies polskie gazety itp gdzie poszukuja fotografow? wogole czy papiery z polski sa tam cos warte czy lepiej ichsiejsze miec.. :-S ? mnie tutaj strasza ze dyplom z uczelni polskiej czy kursy nic tam nie znacza :-S

pozdrawiam serdecznie - paula

duszyczkapl
 
 

Nie wybranoPostNapisane przez mak » 12 cze 2006, 18:43 Re: Praca w Birmingham

troche tam znacza, chciaz anglia w ogole jest malo biurokratyczna,
jezeli chcesz pracowac jako fotograf to musisz przygotowac zajebiste portfolio, no i pomysl nad tym w jaki sposob to wszystko zaprezentowac,
tylko wez pod uwage ze tu byle dzieciaka stac na takiego cannona eos300
pozdrawiam

mak
Początkujący
 
 
Posty: 13
Dołączył(a): 20 maja 2006, 18:55
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Tomekk » 15 cze 2006, 23:08 Re: Praca w Birmingham

Ja też się wybieram do Birmingham. 1 lipca mam tam być. Jestem studentem.Po Angielsku sie dogadam, mieszkanie mam mieć załatwione i ktoś ma mnie "oprowadzić" po agencjach pracy i pomóc cos tam znależć. Ten "ktoś" jest bardzo dobrej myśli i twierdzi że pracę raczej można znaleźć, ale kiedy czytam przeróżne blogi czy forum, oblatuje mnie zimny dreszcz bo podobno z pracą nie jest tak różowo...Czy warto ryzykować i jechać "w ciemno"?? Wy wszyscy którzy tam już troche jesteście i rynek pracy znacie, możecie mi zdradzic co nieco czy pracę mam szansę znaleźć, czy konkurencja nie jest za duża od 1 lipca...?

Tomekk
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 15 cze 2006, 22:48
Reputacja: 0
Neutralny

Nie wybranoPostNapisane przez PaulSign » 19 cze 2006, 22:45 Re: Praca w Birmingham

Ja się wybieram za 3,4 miesiące, chce przeczekać letni napływ i doszkolić w tym czasie język. Nie wiecie jak wygladaja szanse zatrudnienia w IT help desk ? i jak ewentualne zarobki ?, Pozdrowionka

PaulSign
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył(a): 19 cze 2006, 22:36
Lokalizacja: Poznań
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez DD » 19 cze 2006, 23:33 przejrzyj ogloszenia

rejestrujesz sie w agencjach? wyszukiwarkach?

tam jest wszystko opisane z benefitami wlacznie, praca jest, zarobki od 15k w gore ale wszystko zalezy czy Ciebie akurat wybiora :)

a jak u Ciebie z angielskim? zeby pracowac w helpdesku perfect fluent musi byc

DD
Stały Bywalec
 
 
Posty: 362
Wiek: 49
Dołączył: 29 maja 2006, 08:30
Lokalizacja: Dickens Heath
Reputacja: 4
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA