DPD

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

MężczyznaPostNapisane przez siklers90 » 18 paź 2013, 10:55 Re: DPD

Trudna jest praca w twkiej sortowni ? Co dokładnie trzeb robić

siklers90
Początkujący
 
 
Posty: 28
Dołączył: 8 paź 2013, 06:31
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Danziger » 18 paź 2013, 22:57 Re: DPD

Ja robię w DPD przez career link i musze powiedzieć że w porównaniu z moja pierwszą robota w UK to jest bajka. Są jednak dwa duże minusy - praca jest tylko na nocne zmiany i czesto okazuje się że nie ma pracy :( . Znacie jakies agencje z elastycznym grafikiem? Z czegoś trzeba żyć.
Avatar użytkownika
Danziger
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Dołączył: 18 paź 2013, 21:56
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Krzysiek2099 » 22 paź 2013, 14:25 Re: DPD

Danziger napisał(a):Ja robię w DPD przez career link i musze powiedzieć że w porównaniu z moja pierwszą robota w UK to jest bajka. Są jednak dwa duże minusy - praca jest tylko na nocne zmiany i czesto okazuje się że nie ma pracy :( . Znacie jakies agencje z elastycznym grafikiem? Z czegoś trzeba żyć.


Beznadziejna ta bajka. Jak w firmie kurierskiej może nie być pracy? W Polsce przepracowałem prawie 4 lata w DHL, UPS i DPD a 3,5 miesiąca w DPD w Amsterdamie (nocne zmiany) i czy paczek przyjechało 5 czy 15 tysięcy to zawsze byłem w pracy. Praca w nocy to nie jest minus.

Krzysiek2099
Rozeznany
 
 
Posty: 151
Dołączył: 2 cze 2013, 23:02
Reputacja: 12
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Danziger » 23 paź 2013, 15:53 Re: DPD

Beznadziejna bajka powiadasz? Zapraszam do magazynu Tesco przez Staffline ;). A niestety praca przez agencję siła wyższa - nie masz nic do powiedzenia na jakie zmiany chcesz robić. A niestety ludzi z ulicy nie przyjmują - trzeba się w agencji wykazać...Poza tym ja wychodzę z założenia że noc raczej do spania służy i zbierania sił.
Avatar użytkownika
Danziger
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Dołączył: 18 paź 2013, 21:56
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Krzysiek2099 » 23 paź 2013, 19:52 Re: DPD

To jak tak uważasz to po co się pchasz do DPD na nocki.

Krzysiek2099
Rozeznany
 
 
Posty: 151
Dołączył: 2 cze 2013, 23:02
Reputacja: 12
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Danziger » 23 paź 2013, 23:11 Re: DPD

Bo magazyn pracuje tylko w nocy a pracy nie ma co zmieniać co 5 minut...
Avatar użytkownika
Danziger
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Dołączył: 18 paź 2013, 21:56
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez MGG » 11 lis 2014, 06:59 Re: DPD

Pracowalam tam przez prawie rok i szczerze to jest najwieksze gowno!! Pierwsze 12 tyg pracujesz za najnizsza krajowa potem masz 9,60 ale jesli nie dostaniesz umowy to pracujesz raz w tyg. Agencja ogolnie dzwoni do Ciebie na poczatku czesto pozniej co raz mniej, czesto jest tez tak ze przyjdziesz a oni Cie odsylaja do domu bo niby potrzebuja mniej ludzi... Praca jest przez agencje Carieerlink albo Tudor. Zmiany tylko nocne PN-PT i niedziele.

Pracujesz na roznych dzialach, ludzie na umowie strasznie sa leniwi i zawsze wykorzystuja agencyjnych a jesli cos jest nie tak kapuja menadzerom albo sortkom ze to niby twoja wina bo jestes wolny... Bezpieczenstwo czy Bhp tam nie istnieje!! Sortki i menadzerowie dra na Ciebie ryja i ciagle gadaja Ci fasta fasta chociaz pot Ci leci strugami z plecow!

Zdecydowanie odradzam ! Jest masa lepszych prac za ta sama kase, z lepszymi warunkami i gwarantowana umowa! Polecam agencje best connection w dudley maja super roboty i agencja pozadna bez sciemniania i normalny staly etat.

MGG
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 11 lis 2014, 06:46
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez MGG » 11 lis 2014, 07:04 Re: DPD

Danziger napisał(a):Beznadziejna bajka powiadasz? Zapraszam do magazynu Tesco przez Staffline ;). A niestety praca przez agencję siła wyższa - nie masz nic do powiedzenia na jakie zmiany chcesz robić. A niestety ludzi z ulicy nie przyjmują - trzeba się w agencji wykazać...Poza tym ja wychodzę z założenia że noc raczej do spania służy i zbierania sił.


Nie wcale nie przyjmuja ludzi z ulicy hahaha !:D Tam nie trzeba nawet umiec liczyc, cala masa idiotow i leniwcow tam pracuje albo przychodzi do pracy:P

MGG
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 11 lis 2014, 06:46
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez DAAVIDF » 19 mar 2015, 00:21 Re: DPD

jest znowu rekrutacja przez Tudora w Walsall do piątku, ja się zapisałem robotę na dzień mam a tu jakiś dodatkowy grosz wpadnie

DAAVIDF
Początkujący
 
 
Posty: 34
Dołączył: 15 sty 2015, 21:35
Reputacja: -4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez luolipolu » 20 kwi 2015, 10:15 Re: DPD

Też się nad tym zastanawiam. Słyszałem, że mają tam bardzo restrykcyjne zasady, nie można mieć nic ze sobą w środku. Głupiego portfela też?

luolipolu
Początkujący
 
 
Posty: 18
Dołączył: 25 kwi 2012, 13:42
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez DAAVIDF » 13 maja 2015, 17:50 Re: DPD

portfel mozesz, nie możesz telefonów i innych tego typu urządzeń ipadow, słuchawek czy co innego, zasadami zasadami ja się stosujesz nikt nie robi Ci problemu

DAAVIDF
Początkujący
 
 
Posty: 34
Dołączył: 15 sty 2015, 21:35
Reputacja: -4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ramika » 14 maja 2015, 20:23 Re: DPD

Careerlink w Walsall tez caly czas przyjmuje do DPD

ramika
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Wiek: 42
Dołączyła: 21 lis 2011, 16:00
Lokalizacja: WALSALL
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia strona

Powrót do PRACA