|Birmingham , trudne miejsce do zycia i pracy !

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

KobietaPostNapisane przez Magda3 » 8 lip 2010, 15:59 Re: |Birmingham , trudne miejsce do zycia i pracy !

Agg czytałam pare Twoich wypowiedzi na forum i zauwazyłam ,ze lubisz sarkazm.Nie wnosisz w nich nic ciekawego, szkoda ... bo wojenki prowadzą do niczego .Troche przychylność dla świata i są efekty .Naprawde warto. :)

pozdrawiam

Magda3
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączyła: 5 lis 2009, 18:00
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez erka » 8 lip 2010, 20:02 Re: |Birmingham , trudne miejsce do zycia i pracy !

Widze ze co poniektorych post urazil... Nawyrazniej nie maja porownania z innymi krajami i tymi gorzej i lepiej platymi. Tu Szanowni Panstwo o pieniadze nie chodzi tylko o szacunek, bo za kase sie tego nie kupi. A bycie uprzejmym nic nie kosztuje. Proponuje zobaczyc jak jest w Norwegii, Irlandii lub Hiszpanii i wtedy sie wypowiadac, a autorka tego posta miala nawyrazniej na mysli tylko chamskie roboty i brak kultury w nisko platnych pracach. Jednak jednej pracy trafilo mi sie pracowac z bardzo milymi Anglikami,za niskie pieniadza ale atmosfera byla super, jednak tam zaden Polak jeszcze nie pracowal... A swoje plany i dazenie do nich do sila sukcesu, poprostu nie poddawac sie i nawet jesli nic nie sprzyja starac sie i wierzyc w siebie.
faber est quisque suae fortunae

erka
Rozeznany
 
 
Posty: 121
Dołączyła: 13 cze 2010, 12:29
Reputacja: -7
Wyśmiewca

Tak szczerze to jak ci sie nie podoba zycie i praca w Angli to co tu jeszcze ropbisz? Nie wiem czemu ale wkurzaja mnie tacy pesymisci. Na twoim miejscu spakowalabym sie i wrocilabym do polski jak tu ci zle (w polsce bedzie ci "lepiej")
Zacznij myslec optymistycznie a nie zniechecasz ludzi swoim postem do zycia tutaj. Sadze ze kazdy teskni za rodzina i za przyjaciolmi. Ale nie zgodze sie jesli ktos mi powie ze zycie w polsce jest latwiejsze :twisted:

asiunia141
Raczkujący
 
 
Posty: 60
Wiek: 34
Dołączyła: 13 sie 2009, 14:40
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mahol » 9 lip 2010, 16:53 Re: |Birmingham , trudne miejsce do zycia i pracy !

asiunia141, nikt nie twierdzi, że życie w Polsce jest łatwiejsze, chyba nie ma tu takiego odważniaka... jak komuś nie podoba się życie w Anglii i pracuje tutaj, to jest tu oczywiście tylko dla pieniędzy... pieniądze na pewno szczęście dają, ale czy równie wielkie jak rodzina, przyjaciele i ojczyzna? mi osobiście nie...
"Wierze, ze jest takie miejsce, gdzie zamiast stresow, wszystko co najlepsze"
Avatar użytkownika
mahol
Stały Bywalec
 
 
Posty: 319
Wiek: 39
Dołączył: 10 paź 2007, 12:01
Lokalizacja: 52°41′00″N 1°49′20″W
Reputacja: 44
Pokojowy

Wiem ze sa takie osoby ktore sa tu tylko po to zeby zarobic i im sie tu nie podoba, ale dlaczego takie osoby pisza o tym na forum i znechecaja ludzi do zycia tutaj, choc kazdy wie ze zycie jest tu latwiejsze i bardziej godne niz w polsce. Jak jest komus tak bardzo zle tutaj to niech sie wyzali komus a nie calej spolecznosci BHAM i humor psuje albo niech wraca skad przyszedl a nie wiecznie narzeka. Nie wiem czemu ale draznia mnie tacy pesymisci.

To tyle :mrgreen: THX
Ostatnio edytowano 9 lip 2010, 22:03 przez asiunia141, łącznie edytowano 1 raz

asiunia141
Raczkujący
 
 
Posty: 60
Wiek: 34
Dołączyła: 13 sie 2009, 14:40
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mahol » 9 lip 2010, 18:22 Re: |Birmingham , trudne miejsce do zycia i pracy !

asiunia141 napisał(a):dlaczego takie osoby pisza o tym na forum i znechecaja ludzi do zycia tutaj[...],Jak jest komus tak bardzo zle tutaj to niech sie wyzali komus a nie calej spolecznosci BHAM i humor psuje albo niech wraca skad przyszedl a nie wiecznie narzeka.


dlaczego? bo do tego służy forum, do wymiany poglądów, różnych poglądów... idąc Twoim tokiem rozumowania powinienem napisać, jak się nie podoba to nie czytaj...
"Wierze, ze jest takie miejsce, gdzie zamiast stresow, wszystko co najlepsze"
Avatar użytkownika
mahol
Stały Bywalec
 
 
Posty: 319
Wiek: 39
Dołączył: 10 paź 2007, 12:01
Lokalizacja: 52°41′00″N 1°49′20″W
Reputacja: 44
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez agg » 9 lip 2010, 18:53 Re: |Birmingham , trudne miejsce do zycia i pracy !

Magda3 napisał(a):Agg czytałam pare Twoich wypowiedzi na forum i zauwazyłam ,ze lubisz sarkazm.Nie wnosisz w nich nic ciekawego, szkoda ... bo wojenki prowadzą do niczego .Troche przychylność dla świata i są efekty .Naprawde warto. :)

co Ty nie powiesz :-D
moze za malo moich postow przeczytalas, albo malo uwaznie :roll:

nie znam Ciebie wiec nie bede nawet z Toba w dyskusje jakiekolwiek wchodzic, bo nie ma o czym :wink:

TAK, bywam sarkastyczna i nie uwazam tego za cos zlego - Ci ktorzy sa tu dluzej od Ciebie, znaja mnie i rozumieja moj styl pisania :-D
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

mahol napisał(a):dlaczego? bo do tego służy forum, do wymiany poglądów, różnych poglądów... idąc Twoim tokiem rozumowania powinienem napisać, jak się nie podoba to nie czytaj...


owszem do wymieniania swoich opini a nie urzalania sie nad soba i nad tym jak tu jest zle. jakby bylo tak bardzo zle to by tu nie siedziala. niech dziewczyna zmieni swoje podejscie do zycia bo takim napewno nic nie zdziala tym bardziej ze sa tu ludzie ktorzy sa tu krotko i takim pisaniem sie ich zniecheca do bycia, zycia i pracy tutaj (ja jestem w tym gronie). takze oszczedzcie sobie takiego dennego pisania bo wkur.... to innych. (to oznacza ze mnie tez) :evil:

asiunia141
Raczkujący
 
 
Posty: 60
Wiek: 34
Dołączyła: 13 sie 2009, 14:40
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez erka » 10 lip 2010, 17:02 Re: |Birmingham , trudne miejsce do zycia i pracy !

asiunia141 napisał(a):Wiem ze sa takie osoby ktore sa tu tylko po to zeby zarobic i im sie tu nie podoba, ale dlaczego takie osoby pisza o tym na forum i znechecaja ludzi do zycia tutaj, choc kazdy wie ze zycie jest tu latwiejsze i bardziej godne niz w polsce. Jak jest komus tak bardzo zle tutaj to niech sie wyzali komus a nie calej spolecznosci BHAM i humor psuje albo niech wraca skad przyszedl a nie wiecznie narzeka. Nie wiem czemu ale draznia mnie tacy pesymisci.

To tyle :mrgreen: THX


a kto kazal Ci to czytac?

erka
Rozeznany
 
 
Posty: 121
Dołączyła: 13 cze 2010, 12:29
Reputacja: -7
Wyśmiewca

erka napisał(a):Szanowni Panstwo o pieniadze nie chodzi tylko o szacunek, bo za kase sie tego nie kupi.

erka napisał(a):a autorka tego posta miala nawyrazniej na mysli tylko chamskie roboty i brak kultury w nisko platnych pracach.


Trzeba tak robic zeby ten szacunek otrzymac a jak sie nie umie odezwac (obronic) to sie cierpi. Ciekawa jestem co takiego Autorka robi zeby mowiono o niej dobrze i co takiego zrobila zeby zlamac stereotyp polaka????? jak sie szanuje innych to i oni cie szanuja.

A ty chyba za adwokata MAGDY3 robisz ERKA. Ile ci placi :?: :!: :twisted:

[ Dodano: Sob Lip 10, 2010 19:28 ]
erka napisał(a):a kto kazal Ci to czytac?

widze ze adwokata robisz pewnie charytatywnie. nie widze zeby poprzednie odpowiedzi byly kierowane do ciebie... pilnuj swojego interesu.

asiunia141
Raczkujący
 
 
Posty: 60
Wiek: 34
Dołączyła: 13 sie 2009, 14:40
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mahol » 10 lip 2010, 21:07 Re: |Birmingham , trudne miejsce do zycia i pracy !

a co to takiego stereotyp Polaka? jak to złamać? może też spróbuję... ?
"Wierze, ze jest takie miejsce, gdzie zamiast stresow, wszystko co najlepsze"
Avatar użytkownika
mahol
Stały Bywalec
 
 
Posty: 319
Wiek: 39
Dołączył: 10 paź 2007, 12:01
Lokalizacja: 52°41′00″N 1°49′20″W
Reputacja: 44
Pokojowy

asiunia141 tobie to juz dzisiaj podziekujemy,piszesz nie na temat,czytalam twoje wypowiedzi i sa niezbyt spojne,wiec zastanow sie co piszesz.Liczy sie jakosc a nie ilosc!

schmittka22
Początkujący
 
 
Posty: 45
Dołączyła: 26 paź 2009, 18:35
Reputacja: 0
Neutralny

mahol napisał(a):a co to takiego stereotyp Polaka? jak to złamać? może też spróbuję... ?

Przytocze:
Stereotyp (z gr. stereos – "przestrzenny", typos – "wzorzec", "odcisk") – konstrukcja myślowa, zawierająca komponent poznawczy (zwykle uproszczony), emocjonalny i behawioralny (związany z zachowaniem), zawierająca pewne fałszywe przeświadczenie, dotyczące różnych zjawisk, w tym innych grup społecznych. Stereotyp przyjęty może być przez jednostkę w wyniku własnych obserwacji, przejmowania poglądów innych osób, wzorców przekazywanych przez społeczeństwo, może być także wynikiem procesów emocjonalnych (np. przeniesienia agresji). Stereotypy mogą być negatywne, neutralne lub pozytywne, chociaż najczęściej spotykamy się z wyobrażeniami negatywnymi. Stereotyp jest przekonaniem zbiorowym, tzn. jest to przekonanie żywione przez pewna grupę ludzi: mianem "stereotypu" nie określimy przekonania – spełniającego wszelkie pozostałe kryteria – żywionego wyłącznie przez jedną osobę. Stereotyp jest wyrażany w zdaniu ogólnym (np. "(Wszyscy) Polacy są nieporządni"). Nie będzie stereotypem przekonanie ogólne lecz prawdziwe, lub – ogólne, fałszywe, ale uzasadnione. Stereotyp to fałszywe i niedostatecznie uzasadnione a dotyczące pewnej grupy osób (tzw. nadgeneralizacja) przekonanie zbiorowe, zwykle niewrażliwe na argumentację.

Mówi się także o stereotypach narodowych, czyli naszych wyobrażeniach dotyczących innych narodów.

Nie wiem czy nie jest to dla ciebie zbyt trudne do zrozumienia bo w wieku 25 lat nie wiedziec co to stereotyp to brawo.

schmittka22 napisał(a):tobie to juz dzisiaj podziekujemy

podziekowac sobie mozesz jak bede miala ochote to poprostu pisac przestane :twisted: nie musisz czytac nikt cie nie zmusza

asiunia141
Raczkujący
 
 
Posty: 60
Wiek: 34
Dołączyła: 13 sie 2009, 14:40
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez erka » 11 lip 2010, 16:15 Re: |Birmingham , trudne miejsce do zycia i pracy !

schmittka22 bo niektorzy sie poprostu nudza... a notowania w statystykach wazne haha
faber est quisque suae fortunae

erka
Rozeznany
 
 
Posty: 121
Dołączyła: 13 cze 2010, 12:29
Reputacja: -7
Wyśmiewca

MężczyznaPostNapisane przez mahol » 11 lip 2010, 21:39 Re: |Birmingham , trudne miejsce do zycia i pracy !

Nie wiem czy nie jest to dla ciebie zbyt trudne do zrozumienia bo w wieku 25 lat nie wiedziec co to stereotyp to brawo.


pytałem co to jest stereotyp Polaka, a nie sam stereotyp, czytaj uważnie, dzięki za wklejenie wikipedii, czekam na odpowiedź,
pozdrawiam
"Wierze, ze jest takie miejsce, gdzie zamiast stresow, wszystko co najlepsze"
Avatar użytkownika
mahol
Stały Bywalec
 
 
Posty: 319
Wiek: 39
Dołączył: 10 paź 2007, 12:01
Lokalizacja: 52°41′00″N 1°49′20″W
Reputacja: 44
Pokojowy

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA