elektryka i wszystko na ten temat...

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

MężczyznaPostNapisane przez Dankan81 » 3 lut 2007, 22:20 elektryka i wszystko na ten temat...

Witam wszystkich :) Czy zna ktos moze jakies ciekawe firmy w Birmingham ktore zajmuja sie instalacjami elektrycznymi ?? :idea:: Jestem na etapie szukania pracy jako elektryk. Bylem w JobCenter i mam dwie oferty ale do konca nie wiem co to za firmy :?: . Jak by ktos mial jakies ciekawe info na ten temat i chcial sie podzielic to zapraszam do rozmowy .... :grin:

pozdrawiam :)

Dankan81
Początkujący
 
 
Posty: 27
Dołączył: 20 sty 2007, 20:24
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lukaas85 » 3 lut 2007, 22:47 Re: elektryka i wszystko na ten temat...

Elo Dankan.
Moze zajrzyj do Yellow Pages albo yell.com Duzo ludzi ma wlasne zaklady, moze warto zaczac na wlasny rachunek, hm? Albo podzwon i popytaj czy nie potrzebuja pomocy..
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wasyl » 4 lut 2007, 12:29 Re: elektryka i wszystko na ten temat...

Moze SES maja office w birmingham
strona: http://www.ses-ltd.co.uk/index.html

A masz uprawnienia angielskie? Bo wydaje mi sie ze bez tego bedzie ciezko.

wasyl
Początkujący
 
 
Posty: 19
Dołączył: 10 paź 2006, 21:19
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Dankan81 » 12 lut 2007, 22:41 Re: elektryka i wszystko na ten temat...

Hej :wink:
Przegrzebalem juz Yellow Pages, wyslalem jakies 20 emaili i czakam na odpowiedzi mam nadzieje. Jak chodzi o doswiadczenie angielskie i tutejsze uprawnienia to niestety nie posiadam (tylko polskie) i tu nasuwa mi sie jedno pytanie...

Jak mozna wyrobic sobie taka karte ktora swiadczy i uprawnieniach... Wydaje mi sie ze chyba to nie bedzie latwe zwarzywszy na to ze moj angielski nie jest extra.... - powiedzmy komunikatywny... Ma ktos pojecie jak to w praktyce wyglada??

Puki co pozdrawiam :mrgreen: i powodzenia zycze...


HEJ !! :grin:

Dankan81
Początkujący
 
 
Posty: 27
Dołączył: 20 sty 2007, 20:24
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lukaas85 » 13 lut 2007, 08:20 Re: elektryka i wszystko na ten temat...

Wejdz na strone 'Learn Direct' (drozsza opcja) albo moze gildie miejskie prowadza kursy i egzaminy (te na pewno beda tansze)- zapytaj w City Council
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez sasiadstar » 13 lut 2007, 16:24 Ja tez elektryK

Tez jestem elektrykiem a robie jako operator CNC co do angielskich papierow to zycze powodzenia testy nie sa latwe i raczej jak nie znasz angielskiego to zapomnij o zdaniu,ale zycze powodzenia
P.S.
Mam kumpla angola ktory mi o tym mowil ze to nie latwe nawet dla anglika

sasiadstar
Początkujący
 
 
Posty: 46
Dołączył: 7 lip 2006, 20:26
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez beskidenluchs » 17 kwi 2007, 20:13 Re: Ja tez elektryK

sasiadstar napisał(a):Tez jestem elektrykiem a robie jako operator CNC co do angielskich papierow to zycze powodzenia testy nie sa latwe i raczej jak nie znasz angielskiego to zapomnij o zdaniu,ale zycze powodzenia
P.S.
Mam kumpla angola ktory mi o tym mowil ze to nie latwe nawet dla anglika


Jezeli Anglik mowi ze nie latwe to znaczy ze jest do zrobienia dla Polaka, dlaczego ?
Bo my znamy inne sposoby osiagania celow...ktore dla nich sa "za trudne" co nie oznacza ze oni sa od nas glupsi, my po prostu jestesmy nauczeni akcji w pojedynke, a oni zawsze w grupach. Walczcie Panowie, tam nie sprawdzaja jakiego czasu uzyliscie tylko czy jestescie dobrymi fachowcami. I to glownie sie liczy.
Life is what happens while you're busy making other plans

beskidenluchs
Raczkujący
 
 
Posty: 94
Wiek: 50
Dołączył: 26 wrz 2006, 21:43
Lokalizacja: Oxford chyba
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA