Data Entry at home

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

MężczyznaPostNapisane przez Grzes* » 28 lut 2011, 21:46 Data Entry at home

Hej!

Na necie przeszukując ogłoszenia o pracę można natrafić na ciekawe ogłoszenie typu data entry at home lub podobne. Praca polecana jako dodatkowy zarobek lub dla matek z dzieckiem, będących w domu. Zarobki średnio od 200 - 500 L/pw w co mnie osobiscie troche trudno uwierzyc no ale jak tak pisza, to ok... Nie jest wymagane doswiadczenie tylko aktualny email, co jest głównym priorytetem. Chcę zabytać czy ktos z Was lub waszych znajomych próbował szczęścia w czymś podbnym i wie jak to rzeczywiście wygląda? Może macie jakieś info na temat tego typu ofert?
Avatar użytkownika
Grzes*
Rozeznany
 
 
Posty: 127
Dołączył: 16 sie 2006, 09:52
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez cwircwirek » 28 lut 2011, 22:13 Re: Data Entry at home

radze uwazac z takimi firmami. najlepiej sprawdzic, czy firma wogole istnieje, a jesli pytaja o przeslanie pieniedzy to wiadomo ze to sciemia!!!

cwircwirek
Rozeznany
 
 
Posty: 114
Dołączyła: 11 gru 2008, 15:18
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez black1970 » 28 lut 2011, 22:22 Re: Data Entry at home

raczej to sciema. trzeba na takich uwazac

[ Dodano: |28 Lut 2011|, o 22:23 ]
raczej to sciema. trzeba na takich uwazac :!: :!:

black1970
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Dołączyła: 2 lut 2011, 09:38
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez samotny » 1 mar 2011, 09:18 Re: Data Entry at home

poszukaj stron typu zarabianie przez net czy coś takiego poszukaj sobie co mówią o tym ludzie na forach do tego przeznaczonych i sam zastanów się czy chcesz w to wejść czy nie, od siebie dodam że nie napisałem celowo czy chcesz tak zarabiać pieniądze, a napisałem czy chcesz wejść.

samotny
Rozeznany
 
 
Posty: 242
Dołączył: 21 wrz 2008, 17:17
Reputacja: 29
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 1 mar 2011, 10:28 Re: Data Entry at home

wysylasz maila ze chcesz
oni ci odsylaja instrukcje - dluga i madra ze moga ci dac kilka wskazowek jak to zrobic. ze dostaniesz dlugasnego maila z wieloma poradami tylko musisz zaplacic za to pare funtow- niewiele moze 10 moze 15.
ty placisz, bo to w koncu niewiele i dostajesz duzo materilau do czytania, jak to zrobic zeby nabrac tak jak Ciebie nabrali.
czyli ze jak tworzyc ogloszenia w stylu- samotna matko, czy chcesz zarobic 300 tygodniowo ? jesli tak to napisz do nas, nie potrzebujesz nic poza mailem :)

i tak piszesz te ogloszenia, ludzie ci wysylaja cv, ty im informacje ze dostana wiecej info za niecale 14.99 :)))) oni ci placa a Ty im wysylasz ten sam material ktory Tobie wyslali.

i tak to sie kreci
proste jak drut
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Luiza » 1 mar 2011, 17:49 Re: Data Entry at home

Ja dostalam kiedysz ciekawa oferte pracy. Mialam robic jakies wplaty pieniedzy. Firmam miala mi zalozyc konto na moje imiea ja mialam robic jakies trazsakcje. Pensja chyba 15 tys + prowizja od kwot ktore wplace. Juz nie pamietam jak to dokladnie bylo, bo kilka lat minelo. Generalnie chodzilo o to ze szukali naiwnych zeby prali gruba kasa na swoje nazwisko.
Takze roi sie od takich ciekawych ofert.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Grzes* » 3 mar 2011, 07:24 Re: Data Entry at home

No dakladnie roi się od tych ofert a każda coraz to precyzyjniej ułożona.
Dzięki wszystkim za info!
Avatar użytkownika
Grzes*
Rozeznany
 
 
Posty: 127
Dołączył: 16 sie 2006, 09:52
Reputacja: 2
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA