Praca w Cemexie

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

MężczyznaPostNapisane przez jaarecki » 14 maja 2011, 09:59 Praca w Cemexie

Szczerze radze się zastanowić nad tą propozycją. Pracowałem tam 4 miesiace , dobre zarobki nawet jak na agencje. Nabór prowdza dwie agencje : Team Support oraz Templine z Erdington. Natomiast managerowie to inwalidzi fizyczni i umysłowi. Praca dość niebezpieczna , ale jak ktoś myśli jest ok.
Jeśli komuś nie przeszkadza poganianie , 12 godzin pracy na dzień i wiecznie kwaśna mina kulawego Johna i nizadowolonego ze wszystkiego Barego to polecam.
Cemex Washwood Heath - fabryka podkładów kolejowych :zakaz:

jaarecki
Raczkujący
 
 
Posty: 62
Dołączył: 4 lip 2009, 16:39
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez StepByStep » 14 maja 2011, 14:43 Re: Praca w Cemexie

generalnie do pracy idzie się pracować i niestety nie wszędzie będziesz miał okazje za współpracowników mieć uśmiechniętych, zadowolonych ludzi poklepujących Cię po plecach za każda głupotę. Takie są fakty. Idziesz odwalasz swoje i cieszysz się pod koniec tygodnia, ze dostajesz dobrą wypłatę. Coś za coś. Trzeba się zastanowić czy chce się iść gdzieś gdzie dostanie się minimalną płace i uśmiechy czy trochę narzekania i lepsza kasę...
Wiadomo, ze często jest ciężko, bo jednak spędzamy w pracy mnóstwo czasu i zła atmosfera potrafi zepsuć cały dzień. Trzeba jednak rozdzielić pracę od życia osobistego. Kiedyś też się wszystkim tak przejmowałam, z czasem zauważyłam, że tylko niepotrzebnie się denerwuję, bo to i tak niczego nie zmieni. ;)
Poganianie? a gdzie go nie ma...
nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radze :)
Avatar użytkownika
StepByStep
Rozeznany
 
 
Posty: 159
Wiek: 37
Dołączyła: 6 sty 2008, 14:18
Reputacja: 20
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez jaarecki » 14 maja 2011, 15:42 Re: Praca w Cemexie

Jak zobaczyłabys , że murzyn który pracuje obok ciebie na tym samym stanowisku - może wszystko, przerwac prace, pogadać ze "swoimi" podrapać sie po dupie lub iść zapalić trawki na dwór , a tobie jak chce się iść za przeproszeniem za potrzebą i kulawy to dojrzy (a dojrzy)to od razu szlag ciebie i jego zarazem trafia. I to jest wg ciebie coś za coś? I jest w porządku? Wiele prac tu w UK przerobiłem , ale takiego mobbingu nie spodziewałem się. Srednia wypadków z marca to 8. Polecam :lol:

jaarecki
Raczkujący
 
 
Posty: 62
Dołączył: 4 lip 2009, 16:39
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez StepByStep » 14 maja 2011, 21:35 Re: Praca w Cemexie

próbowałeś gdzieś to zgłosić? podejrzewam, że jeśli takie rzeczy się dzieją to nie tylko Ty jednen jesteś tam dyskryminowany?
nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radze :)
Avatar użytkownika
StepByStep
Rozeznany
 
 
Posty: 159
Wiek: 37
Dołączyła: 6 sty 2008, 14:18
Reputacja: 20
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez jaarecki » 15 maja 2011, 06:26 Re: Praca w Cemexie

Szkoda na to czasu, zachowałem się jak 99,99% naszych rodaków - zagłosowałem nogami , zlałem ich i po sprawie. Post piszę bo uważam że każdy zainteresowany wiedzieć powinien , jeśli ktoś chce doświadczyć typowej angielskiej hipokryzji to naprawde polecam - szkoła życia, życie po cemexie nigdy nie będzie już takie same! :D

jaarecki
Raczkujący
 
 
Posty: 62
Dołączył: 4 lip 2009, 16:39
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 15 maja 2011, 13:19 Re: Praca w Cemexie

jaarecki napisał(a):Szkoda na to czasu, zachowałem się jak 99,99% naszych rodaków - zagłosowałem nogami , zlałem ich i po sprawie. (...)

No w tym tkwi sedno - kolorowi nie olewają takich sytuacji i wypracowali sobie w kraju taką pozycję jaką mają teraz - mogą baaaaardzo dużo.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez johim » 30 maja 2011, 11:48 Re: Praca w Cemexie

hmm dzięki za cynk, jak będzie jeszcze wolne miejsce to 100lat życzę

Dodano: -- 31 maja 2011, 16:48 --

to sobie pogadam sam z sobą, czasami tak jest lepiej i ciekawą ripostę można usłyszeć;)


lipa pracy nie ma ale i tak 100 lat życzę


TOM 3 monologu nastał:)

nieznalazlem pracy jako kolejaz, ale udalo sie zanalezc prace w fabryce dzieki agencji Team Support.
Wiec dzieki Jareccki za cynk!

Aha w miedzy czasie owa agencja szuka pracy w moim zawodzie i mam dogadane ze jak sie znajdzie to podesle kogos na moje miejsce, jak taka sytuacja zaisnieje to dam znac.

Korzystajac z okazji powiem Wam ze nie jest tak kiepsko z robota, przyjechalem 2 tyg temu i lacznie 4 opcje sie nawinely, wiec szukac szukac nie trzymac kciuka w dupie, praca sama nie przyjdzie.

johim
Początkujący
 
 
Posty: 12
Dołączyła: 25 maja 2011, 22:18
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez SzatanSerduszko » 8 maja 2014, 21:37 Re: Praca w Cemexie

Witam.

Minął już jakiś czas od tych postów. Zmieniło się coś w tej firmie? Jakieś świeże opinie, doświadczenia? Pytam bo mam plan tam popracować trochę.

Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
SzatanSerduszko
Początkujący
 
 
Posty: 33
Dołączył: 29 sie 2011, 05:56
Reputacja: 13
Neutralny


Powrót do PRACA