DHL / YODEL - pracowal ktos tam?

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

MężczyznaPostNapisane przez ProcedeR » 21 maja 2011, 09:50 DHL / YODEL - pracowal ktos tam?

witam..bylem wczoraj na interview i dostalem prace... jest to na edison road, hams hall, za lotniskiem kawalek autostrada.... zauwazylem duzo rodakow tam pracuje, managerowie takze polak i polka..
myslalem ze to dhl express z poczatku jak przyjechalem bo to dhl\a budynki, ale teraz to Yodel, jakos firma sie podzielila ^^.... [ i maja przeprowadzke do konca czerwca na nowa hale do Wednesbury ]
chcialem sie zapytac czy ktos tam na tych magazynach pracowal/pracuje? i moze mi cos przyblizyc na temat tejze pracy :)
pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
ProcedeR
Początkujący
 
 
Posty: 15
Wiek: 33
Dołączył: 14 maja 2011, 10:24
Reputacja: -1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez sprzedawca » 22 maja 2011, 20:57 Re: DHL / YODEL - pracowal ktos tam?

ja pracowalem przez 2 lata ,
praca polega glownie na zaladunku i rozladunku tir-ow paczkami , jest kilka dzialow, zaladunek ,rozladunek, i sortowanie na srodku, bokach i dampach.

sprzedawca
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączył: 19 gru 2009, 12:33
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez ProcedeR » 23 maja 2011, 19:23 Re: DHL / YODEL - pracowal ktos tam?

Dziekuje bardzo za odpowiedzi..
Avatar użytkownika
ProcedeR
Początkujący
 
 
Posty: 15
Wiek: 33
Dołączył: 14 maja 2011, 10:24
Reputacja: -1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wypasiony » 24 maja 2011, 03:06 Re: DHL / YODEL - pracowal ktos tam?

I jak pierwszy dzien w nowej pracy ?

Pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
wypasiony
Początkujący
 
 
Posty: 37
Dołączył: 5 lis 2010, 17:43
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Seba91 » 28 lis 2011, 17:39 Re: DHL / YODEL - pracowal ktos tam?

Witam, jak można dostać się do tej pracy? Mogę prosić o nazwe agencji?

Seba91
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączył: 5 paź 2011, 15:02
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA