praca kierowcy

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

PostNapisane przez KA i PE » 6 lip 2007, 15:22 Re: praca kierowcy

stary, a habilitacje z czego bedziesz robil? struktura molekularna chromowanych lozysk tlumika?....... jak masz C+E, to robote na C zalapiesz nawet bez doswiadczenia, byle bys troche znal jezyk

pe

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Mustafa75 » 6 lip 2007, 15:48 Re: praca kierowcy

Posiadam od niedawna prawko C+E a z jezyka będe po półrocznym kursie Callana porobie te szkolenia mam tez kurs na wózki i zawód stolarz ale marze tylko o pracy jako Driver mam nadzieje ze w dwa miesiące coś znajdę bo jak nie to powrót .
"Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu." (Stanisław Lem)

Mustafa75
Rozeznany
 
 
Posty: 134
Wiek: 114
Dołączył: 27 lut 2007, 22:14
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez roberto » 7 lip 2007, 10:43 Re: praca kierowcy

z tego mustafy to optymista -ucz sie chlopie jezyka kierowca tez musi znac!!!!!!!!
Avatar użytkownika
roberto
Początkujący
 
 
Posty: 16
Wiek: 50
Dołączył: 24 lut 2007, 17:03
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Luk-rom » 10 lip 2007, 14:04 Re: praca kierowcy

[quote="Mustafa75"]a z jezyka będe po półrocznym kursie Callana [quote]

Wiekszego g... to w polsce nie wymyslili, życze powodzenia :mrgreen:

Mam nadzieje ze na pierwszej rozmowie nie trafisz na kolorowego, bo pewnie nawet nie bedziesz wiedział kiedy powiedziec yes or no,
Rok 2004 był 3 lata temu kiedy brali z 0 angielskim :grin:
Avatar użytkownika
Luk-rom
Raczkujący
 
 
Posty: 91
Dołączył: 4 kwi 2007, 07:37
Lokalizacja: Augustów/Bham
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Mustafa75 » 12 lip 2007, 12:10 Re: praca kierowcy

E no zerowego angola to ja nie mam nie jest tak zle :grin: A jakie gowno masz na myśli ? Jak kurs ma przewóz towarów to masz racje właśnie chodzę na niego totalna porażka ,ale bez tego nie zrobie ADR a im więcej szkolen tym lepiej :lol: Jesteś kierowcą ? pracujesz w uk jako driver ? Pozdrawiam :mrgreen:

Mustafa75
Rozeznany
 
 
Posty: 134
Wiek: 114
Dołączył: 27 lut 2007, 22:14
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Mlody » 12 lip 2007, 19:59 Re: praca kierowcy

co za glupoty piszesz, odnawialem ADR caly komplet w zeszlym roku i nikt niechcial zadnych papierow na przewoz rzeczy, miesiac temu kolega z firmy odnawial ADR i tez nic takiego niechcieli, kto Ci tak powiedzial ze musisz to miec? kurs na przewoz rzeczy byl do swiadectwa kwaliwikacji, ktorego juz niema od 3 lat :razz: http://www.gitd.gov.pl/poradnik.php?id=2 sprawdz sobie na stronce ITD jakie papiery musisz miec, niema zadnych wzmianek o tych kursach, czy to rzeczy czy osob, orjentuj sie bo bedziesz placil frycowe
Pozdrawiam
Diabeł jest optymistą, o ile sądzi, że można ludzi uczynić gorszymi.

Mlody
Rozeznany
 
 
Posty: 238
Wiek: 45
Dołączył: 22 cze 2007, 18:40
Lokalizacja: West Midlands :>
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Mustafa75 » 12 lip 2007, 22:48 Re: praca kierowcy

No ja odwiedzałem stronkę WORD-u i takie cos pisze :

Wymagane dokumenty:
Szkolenie może rozpocząć osoba, która nie później niż na 10 dni przed rozpoczęciem kursu złoży następujące dokumenty:
1. Zgłoszenie uczestnictwa.
2. Kserokopia prawa jazdy.

3. Kserokopia świadectwa kwalifikacji lub zaświadczenia o spełnieniu przez kierowcę wymagań określonych ustawą z dnia 6 września 2001r. o Transporcie Drogowym.

4. Zaświadczenie o spełnieniu przez kierowcę wymagań określonych
5. Kserokopia posiadanego dotychczas zaświadczenia ADR - tylko uczestnicy kursów specjalistycznych i doskonalących.
6. Dowód uiszczenia opłaty za kurs.

Patrz pkt.3 tu jest adres stronki http://www.word.elblag.pl/sz06.php

Za dokładnie nie wiem jestem dopiero początkujący a kursy sie zawsze przydadzą bo jak nie znajde roboty w U.K a podobno jest bardzo ciężko bez doświadczenia to w Polsce będę szukał Pozdrawiam :wink:

Mustafa75
Rozeznany
 
 
Posty: 134
Wiek: 114
Dołączył: 27 lut 2007, 22:14
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 1
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 13 lip 2007, 07:06 Re: praca kierowcy

stary jeszcze raz ci mowie, ze jesli masz CE to nie bedziesz mial problemow z praca na C a na 7,5 tony to juz bez problemow na pewno. na start wystarczy

pozdrawiam'
'

pe

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Mustafa75 » 14 lip 2007, 13:16 Re: praca kierowcy

To fajnie bo wolał bym jezdzić solówką krótkie trasy do 9 godzin i do domciu niż zestawem w trase na 3 tygodnie :mrgreen:
"Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu." (Stanisław Lem)

Mustafa75
Rozeznany
 
 
Posty: 134
Wiek: 114
Dołączył: 27 lut 2007, 22:14
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mini » 31 lip 2007, 21:00 Re: praca kierowcy

KA i PE a ty gdzie śmigasz ? Jak wogóle w domku bywasz , chodzi mi o trasy czy ci wypada , że śpisz w aucie Wydaje się ciężko coś znależć sęsownego w Bham jeśli chodzi o ciężarówke Albo ja jakoś się przyzwyczaiłem do Trawela i zabardzo nie staram się szukać :) Niebawem będe coś więcej wiedział o firmie która zajmuje się przewozem kontnerów Narazie plotki ktoś zasiał musze wybadać co i jak i czy prawda :)

mini
Początkujący
 
 
Posty: 29
Dołączył: 1 mar 2007, 11:51
Lokalizacja: Łódź - Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 1 sie 2007, 05:47 Re: praca kierowcy

mini napisał(a):wiedział o firmie która zajmuje się przewozem kontnerów



Bowmur Containers, cannock, od ZARAZ zatrudnia 10 kierowcow tyle ze na nocne kursy do portu i z powrotem (felixstowe). musisz przejsc prosty sprawdzian jazdy (odczep, zaczep, wcofaj i kilka malych rondek w cannock), i podstawowy test komunikacji, znaczy musisz sie z nimi dogadac. mankament: placa okolo 350 - 360 ł na lape. jak wytrzymasz 3 miechy to moga cie przeniesc na dniowki.



mini napisał(a):KA i PE a ty gdzie śmigasz



3663 fradley Park........ i wlasnie sie zwolnilem :-)

pozdr pe

pe

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez mini » 1 sie 2007, 07:23 Re: praca kierowcy

3663 no nie dziwie się w sumie Widze nie raz na mieście jak chłopaki śmigają paleciakami pomiędzy autami Czemu się zwolniłeś ? Sprawdzałem Tesco ale też 350 na łape więc za taką robote to wydaje mi się , że kokosów nie ma Ja poszukuje cały czas coś w granicach 450Ł 500Ł Cierpliwość może kidyś zostać wynagrodzona albo wcześcniej zwine zabawki gdzie indziej

mini
Początkujący
 
 
Posty: 29
Dołączył: 1 mar 2007, 11:51
Lokalizacja: Łódź - Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 1 sie 2007, 07:39 Re: praca kierowcy

3663, jesli jestes u nich na etacie, dostajesz 360 podstawy, i dodatki. ja mialem trasy z nockami. plusy: scania z duza kabina (na dziennych masz te mala, klaustrofobiczna, zawsze zasyfiona na maxa kabinke), 3 dni pracy, 420 - 440 na reke plus bank holidays. minusy: mozna sie zaje@#$.......... i chodzisz do tylu caly tydzien. ja sie wyrabialem w czasie 2 dni z trzech, i i tak placa ci za nocki. generalnie powiem tak: wytrzymalem pol roku, gdybym mial tam smigac z agencji nie widze tego dluzej niz miesiac. jesli chodzi o sama firme, bardzo dbaja o ciebie, duzo wolnego itp. nie powiem zlego slowa, tylko na dluzsza mete to jest bardzo bardzo ciezka robota. w swojej klasie (brakes itp) sa najwieksi i najlepsi. uznalem ze najwyzszy czas pojsc do przodu, i ide smigac naczepami. szukalem pracy przez 3 tygodnie, tak sredni intensywnie, i mam w tej chwili do wyboru w zasadzi 3 firmy. nie interesuja mnie agencje, tylko kontrakt, i jestem wybredny. jesli chcesz zarabiac 450 - 500, i masz class 1 (C+E), podzwon do agencji, nie bedzie problemow, jak chcesz pracowac w weekendy dobijesz nawet do 600. teraz jest najlepszy czas na prace w agencjach....... gorzej jest na poczatku roku, wiec sie nie przyzwyczajaj :-)

pozdrawiam
pe

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez mini » 1 sie 2007, 08:06 Re: praca kierowcy

KA i PE a no właśnie nikt nie da nam 400Ł 500Ł za darmo Ale też bez przesady tak jak właśnie piszesz , że potem nawet jak masz wolne to nie wiesz jak się wyluzować od tyraczki Prawko mam na wszystko więc chyba doświadczenie też Ale tak się przyzwyczaiłem do tego Twm , że naprawda już pora coś zmienić rok mi zleciał , a jak jade po mieście i widze ładny zestaw to zaczynam tęsknić :sad: brakes nie słyszałem o tej firmie Jakie mają wozy ?

mini
Początkujący
 
 
Posty: 29
Dołączył: 1 mar 2007, 11:51
Lokalizacja: Łódź - Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 1 sie 2007, 08:18 Re: praca kierowcy

mini napisał(a):brakes nie słyszałem o tej firmie Jakie mają wozy


'P' reg Iveco i male mercedesy.
http://www.brakesgroup.co.uk/

ale szkoda gadac, kolesie od nich uciekali do 3663, i kazdy mowil ze toltalny syf

a skoro wytzrmales tyle czasu w TWM, to znaczy ze potrafiles zwolnic swoj metabolizm i ograniczyc potrzeby zyciowe do minimum, zyc ascetycznie jak buddyjski mnich. teraz poprawiaj swoj standard zyciowy stopniowo, powoli, bo od naglego przyplywu dobrobytu stracisz kontakt z rzeczywistoscia hehehehehehhehhe


jesli tylko twoj angielski jest na akceptowalnym poziomie to zadzwon sobie do PDH, albo best conn. w walsall i zaraz cie wysla do pracy :-)

pozdr

pe

KA i PE
 
 

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA