praca kierowcy

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 1 sie 2007, 08:56 Re: praca kierowcy

Mozecie napisac ile placa w waszych fuirmach na godzine? bo ostatnio widzialem sporo ofert pomiedzy 9-11 na godzine, ale za bardzo w szczegoly nie wchodzilem, a widze, ze czas najwyzszy
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 1 sie 2007, 11:35 Re: praca kierowcy

'na godzine' raczej placa agencje, albo stawka i overtime, albo flat rate. firmy zazwyczaj placa 'na tydzien'

pozdr

pe

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 1 sie 2007, 18:19 Re: praca kierowcy

ok, a jak wyglada normalna stawka tygodniowa + jAKis overtime
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 1 sie 2007, 18:58 Re: praca kierowcy

podstawa okolo 400 - 440 plus dodatki: nocki bonusy mile itp. na reke od 350 do 500Ł. wiele zalezy od firmy, rodzaju pracy, godzin startow, rodzaju rozladunkow itp.

pozdr

pe

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez mini » 1 sie 2007, 19:47 Re: praca kierowcy

Z językiem nie mam problemu czy na live czy przez tela Inna sprawa to pisanie ... masakra poprostu :oops: Zasiedziałem się totalnie w twm czas na zmiany :)

mini
Początkujący
 
 
Posty: 29
Dołączył: 1 mar 2007, 11:51
Lokalizacja: Łódź - Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 2 sie 2007, 07:58 Re: praca kierowcy

rok popracowales i sie zasiedziales? W zasadzie moze bedzie w twm lepiej, nawet jak dostaniesz 9,5, to juz beda zbizone kwoty do tych co pisze pe. Zastanawiam sie ile godzin trzeba pracowac na tirach , zeby zarobic 500?
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Krzysiek » 2 sie 2007, 18:32 Re: praca kierowcy

Mini,to juz na emeryture sie szykuj robaczku he,he,he.W kazdym badz razie gdziebys nie wyladowal,zycze powodzenia.

Krzysiek
Rozeznany
 
 
Posty: 149
Dołączył: 4 maja 2006, 06:52
Lokalizacja: Acocks Green
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mini » 2 sie 2007, 18:40 Re: praca kierowcy

Krzysiu nie myśl , że jak coś to odejde bez słowa :) A życie może pokazać iź na kolejny rok zostane na naszym pięknym garażu :grin: W przyszły wtorek jade do AGENCJI zobaczymy co mi zaproponuja :?: Może tzrepanie worków po cemencie za 20 funów na godzinke to i sam byś pewnie poszedł heheheh

mini
Początkujący
 
 
Posty: 29
Dołączył: 1 mar 2007, 11:51
Lokalizacja: Łódź - Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 2 sie 2007, 19:18 Re: praca kierowcy

za 20Ł to bys musial potrzepac cos innego........
heheheheheheheheh



a ile godzin za 5 stowek? formalnie pracy 48 - 55, znowu zaleznie czy dni czy noce jaka robota, czy flat rate czy placa overtime itp, tyle ze jak dobrze trafisz to w ciagu zmiany pozadnie sie wyspisz :-)......


pozdrawiam

pe

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Krzysiek » 2 sie 2007, 19:49 Re: praca kierowcy

Masz racje Mini.Szukaj bo jeszcze zycie przed Toba.Ja juz za stary jestem na takie ,,przeprowadzki,,Trzepanie worow to juz tez nie na moj kregoslup hehehe.
Wiem,ze wymyslisz cos dobrego dla siebie,wszak CHOP z jajami jestes :wink: :roll:

PS.a pozegnanie gdzie robisz??? W naszym Wagon Horses????
Dobra,spadam do wyra,bo jutro na raniutko,a sobota i niedziela wielki OOOOFFFFF

Krzysiek
Rozeznany
 
 
Posty: 149
Dołączył: 4 maja 2006, 06:52
Lokalizacja: Acocks Green
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mini » 3 sie 2007, 05:02 Re: praca kierowcy

KA i PE kapucynka po głowie masz na myśli :lol: Nie tak nisko nigdy nie upadne są już też z polski fachowcy w tej dziedzinie więc niech oni obsługują tutejszy rynek

Krysiek jak znajde dobrą robote to chyba właśnie ten pub był by dobrą opcjią , zobaczymy jak będzie Ciekawe też co tam od października za podwyrzka będzie :cool: Jak o 20p to napewno zwijam żagielek
:mrgreen:

[ Dodano: Pią Sie 03, 2007 06:05 ]
a zapomniałem miłego wędkowania :) pogode będziesz miał super przez weekend więc napewno fishing będzie

mini
Początkujący
 
 
Posty: 29
Dołączył: 1 mar 2007, 11:51
Lokalizacja: Łódź - Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez klocek » 3 sie 2007, 06:56 Re: praca kierowcy

miejmy nadzieje,ze sciemniacze ze zwiazkow jednak wywalcza minimum te 9,5 na h :wink:
Avatar użytkownika
klocek
Rozeznany
 
 
Posty: 121
Dołączył: 11 mar 2007, 11:15
Lokalizacja: wadowice
Reputacja: -3
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 3 sie 2007, 07:16 Re: praca kierowcy

klocek napisał(a):wywalcza minimum te 9,5 na h


i overtime platny poltora raza, bank holidays - trzykrotnosc stawki, platne przerwy w trakcie dnia pracy....................................... hehehehehehehe

mysle ze TWM raczej zrobi nowy casting po bialymstokiem :mrgreen:

pe


slyszalem ze juz sa kolejki do zapisow na kursy na 'D' na miescie :-) :shock:

[ Dodano: Pią Sie 03, 2007 08:17 ]
aha...... i maszynke do lodow w kabinie hehehhehehehehe


pe

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez mini » 3 sie 2007, 10:22 Re: praca kierowcy

KA i PE przerwy są płatne jak walisz na 4 day rota tak jak dziś mam zaczołem o 6 37 do 10 47 i teraz mam przerwe do 13 41 i śmigam potem do 17 47 :) płatne za dziś 10:50 A z overami płatnymi więcej i urlopem to żeś doje... heheheh za 20 lat może tak będzie w TWM

mini
Początkujący
 
 
Posty: 29
Dołączył: 1 mar 2007, 11:51
Lokalizacja: Łódź - Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 3 sie 2007, 12:03 Re: praca kierowcy

sluchaj, znajomy zaczal w twm w kwietniu, i ze tak powiem....... troche zenujace jak pokazuje payslipy................ moim zdaniem nie warto czakac zeby dostac minimalnie lepiej...............

jak pisalem wczesniej zwolnilem sie wlasnie z 3663, tam miales 8Ł za godzine, 12Ł za overtimy. gwarantowana wyplate za 48h, w tym 8 overtime, 66Ł dodatkow i 23ł za nocki. jesli pracowales w bank holiday placili za ten dzien 24Ł/h, jesli nie pracowales i tak placili 64Ł za dzien. wczoraj wzialem payslipa - 430Ł(na reke). kolega w twm ma 37h gwarantowane, 230Ł na reke, i potracaja mu za pokoj 5 dych, wynajal chate i sprowadzil rodzine, a za pokoj i tak okazuje sie musi placic, zostaje na fajki (dobrze ze nie pali :-)) jak ma przerwe w ciagu dnia 4 godziny i siedzi jak kalafior nie placa mu. jak mu sie udalo nawalic overtimow 'wyciagnal' 3 stowy. z tego co mowicie jak sie troche tam pojezdzi to robi sie lepiej. tylko ze starsznie dlugo trzeba czekac. TWm przyjal bardzo sensowna dla siebie polityke: placimy malo, rekrutujemy kazdego kto chce do nas przyjsc, stawiamy na duza rotacje ale niskie koszty pracownikow.......... na dluzsza mete niezbyt dobre, ale na razie maja ciagle niezliczone rzesze potencjalnych pracownikow w europie wschodniej, wiec nie grozi im brak rak do pracy :mrgreen:

jesli ktos nie chce jezdzic w trasy duzymi autami, jest sporo roboty, tzw local, glownie na solowki, platne okolo 8Ł/h, i wszedzie, powtarzam, wszedzie jakiekolwiek nadgodziny placa 1,5 stawki

jak ktos szuka pracy jako kierowca, bardzo polecam strone z ogloszeniami Job CentrePlus http://www.jobcentreplus.gov.uk/Interne ... tialise.do wypelniasz po kolei screeny, i potem po prostu patrzysz tylko na ogloszenia bezposrednie od firm, a nie od agencji........

pozdr

pe

KA i PE
 
 

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA