praca kierowcy

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

MężczyznaPostNapisane przez Mustafa75 » 17 sty 2008, 11:12 Re: praca kierowcy

Kurde chyba masz racje ja bylem w DVLA i jakas gruba baba mi dala druk D2 i D4 raport medyczny a pewnie raportu wcale nie trzeba ale babsko musialo myslec juz żarciu ciekawe czy oplate moge zrobic w budynku dvla podjade tam w poniedzialek i zadnego badania nie robie zobaczymy jak to bedzie a jeszcze chyba trzeba poznie zarejstrowac sie w dvla to jest druk D9 i to jest za darmo.
"Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu." (Stanisław Lem)

Mustafa75
Rozeznany
 
 
Posty: 134
Wiek: 114
Dołączył: 27 lut 2007, 22:14
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 1
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 17 sty 2008, 12:03 Re: praca kierowcy

nic nie wiem o zadnej rejestracji w dvla ??????!!!!!!!

jesli nie masz karty do cyfrowego tachografu, warto od razu wziac na miejscy formularz, wypelnic, i tez od razu zlozyc na miejscu razem z oplata.

pozdr

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Mustafa75 » 17 sty 2008, 16:42 Re: praca kierowcy

Mam polska karte kierowcy to chyba nie musze wyrabiac juz angielskiej :?:
"Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu." (Stanisław Lem)

Mustafa75
Rozeznany
 
 
Posty: 134
Wiek: 114
Dołączył: 27 lut 2007, 22:14
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Mlody » 17 sty 2008, 17:46 Re: praca kierowcy

hmmm..... co to jest karta kierowcy?? moze chodzi o swiadectwo kwalifikacji??
Diabeł jest optymistą, o ile sądzi, że można ludzi uczynić gorszymi.

Mlody
Rozeznany
 
 
Posty: 238
Wiek: 45
Dołączył: 22 cze 2007, 18:40
Lokalizacja: West Midlands :>
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 17 sty 2008, 20:17 Re: praca kierowcy

Mustafa75 napisał(a):Mam polska karte kierowcy to chyba nie musze wyrabiac juz angielskiej


jezeli mowisz o karcie do cyfrowego tachografu (digital tacho smart-card) to moze byc wydana przez jakikolwiek kraj unii i mozesz jej uzywac, jak wyrobisz juz jednak angielskie prawo jazdy (wymienisz), musisz wymienic i karte, poniewaz widnieje tam adres.......

swiadectwo kwalifikacji to wylacznie polski wynalazek

pe

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Mustafa75 » 17 sty 2008, 23:56 Re: praca kierowcy

Chodzilo mi o karte do tacho cyfrowego polska karte z chipem czyli nie moge na niej jezdzic tylko musze ja wymienic na angielska wersje. A comam zrobic wtedy z polska karta ? tez trzeba oddac w dvla ?

[ Dodano: Czw Sty 17, 2008 23:59 ]
Mlody to jest takie cos http://www.tachograf.pwpw.pl/tach-cmsws/page/?D;2

[ Dodano: Pią Sty 18, 2008 14:30 ]
No to bylem w DVLA i KAiPE miales racje dzieki bardzo uratowalem stowke masz u mnie browarka :-D Za wymiane prawka zaplacilem 45 funa a za karte do digital tacho 38 funa !!! Jesli chodzi o rejstracje dvla druk D9 TO NIC TAKIEGO NIE MA !!!!
"Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu." (Stanisław Lem)

Mustafa75
Rozeznany
 
 
Posty: 134
Wiek: 114
Dołączył: 27 lut 2007, 22:14
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 1
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 18 sty 2008, 21:47 Re: praca kierowcy

to gdzie mam sie zglosic?????????? po to piwo? a jak juz sie wybiore to po 1 nie warto :-)) daj znac jak wymienisz, to cos ci pomoge (postaram sie)

pozdrawiam

pe

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Mustafa75 » 22 sty 2008, 00:02 Re: praca kierowcy

no to może być na 8 nie ma problemu he he
"Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu." (Stanisław Lem)

Mustafa75
Rozeznany
 
 
Posty: 134
Wiek: 114
Dołączył: 27 lut 2007, 22:14
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez corrado1980 » 23 sty 2008, 20:02 Re: praca kierowcy

jak ktoś szuka prace- to jest ona ( wiem ze brakuje im ludzików ) w Palletways w fradley park w lichfield...., zarobki ponad 400 / tydz - stała stawka , praca od pon.- piatku... :mrgreen:

corrado1980
Rozeznany
 
 
Posty: 137
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2007, 12:55
Lokalizacja: birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 23 sty 2008, 23:41 Re: praca kierowcy

corrado1980 napisał(a):jak ktoś szuka prace- to jest ona ( wiem ze brakuje im ludzików ) w Palletways w fradley park w lichfield...., zarobki ponad 400 / tydz - stała stawka , praca od pon.- piatku... :mrgreen:


Napisz jeszcze czy netto czy brutto
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez corrado1980 » 24 sty 2008, 19:59 Re: praca kierowcy

na klase 2 ( C ) to i tak ładne pieniądze...na łape jest chyba 329 f.../wek :-D


albo w palletforce...tel . 0121332 2101 ....stawka za godzinę , zarabia się tam około 350 /wek (ale z podatkami chyba razem to jest) ....ale wiem , że krócej sie pracuje w ciągu dnia...skąd wiem....bo mam do czynienia z tymi firmami :-D

corrado1980
Rozeznany
 
 
Posty: 137
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2007, 12:55
Lokalizacja: birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 25 sty 2008, 21:03 Re: praca kierowcy

tam jest kilka depotow tych firm paleciarskich, uk pallets, palletforce..... itp. pracowalem tam kilka razy miedzy pracami z agencji po 1 dniu, i faktycznie zawsze potrzebowali ludzi na class 2. robota nie jest zla, zwlaszcza przypadlo mi do gustu uk pallets. kolesie mieli swoje auta, i w miare wygladalo to normalnie. jedyny problem z fradley park to odleglosc. dojezdzalem tam przez pol roku do 3663 gdzie pracowalem 3 razy w tygodniu, i to juz byla extrema (zwlaszcza przez wyjazd z walsall z ograniczeniem 30 mil i kamerami co 15 metrow). jesli ktos mialby dojezdzac 5xw tygodniu, mysle, ze trzeba by pomyslec nad ultra tanim srodkiem transportu :-) na pewno jesli ktos by sie na to pisal trzeba miec troche doswiadczenia, sporo z firm ktore trzeba znalezc to takie firmy udus, i znalezienie ich to bardziej sprawa wechu niz nawigacji. no i raczej jazda po miescie, to tez daje w du$#...... ale generalnie robota nie jest zla. kilka lokalnych agencji ma kontrakty z firmami we fradley park. mozna pytac w best connection w walsall czy pdh (nowa siedziba, carl mowi ze lepsza niz ta nora w solihull) na erdington....
pozdr


pe

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez corrado1980 » 26 sty 2008, 00:07 Re: praca kierowcy

palletways ma tylko stare volvo i kilka renault...., uk pallets ma ładne scanie :-D :-D :-D , paletforce jeździ na iveco..., ja osobiście nie narzekam na dojazd ...bo jadę z erdingtonu na A 38 i ogień....120..., jestem po 20 minutach..., praca nie jest łatwa, jeżdżenie po mieście dużym autem wymaga na pewno umiejętności pewnych i wyczucia auta...ale coś trzeba robić , a z reszta po takiej praktyce wszędzie sobie człowiek poradzi już....i ładnie w papierach wygląda jak pracowałeś w dużej firmie...., bo teraz to prawie wszystkie formy rozwożą palety....

corrado1980
Rozeznany
 
 
Posty: 137
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2007, 12:55
Lokalizacja: birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez kate-i-tom » 26 sty 2008, 21:54 Re: praca kierowcy

Witam.
Przypuszczam ze COOP tez potrzebuje kierowcow.

Ogladajcie do konca... http://www.youtube.com/watch?v=faCUQtGq8n4

Wcale nie drwie i moze powinno byc w dziale Humor hm

kate-i-tom
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączył: 20 paź 2007, 19:44
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 27 sty 2008, 10:15 Re: praca kierowcy

hehehehe, pewnie koles z agencji :-)

pe

KA i PE
 
 

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA