praca kierowcy

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

MężczyznaPostNapisane przez Mlody » 29 lis 2007, 23:00 Re: praca kierowcy

nie wiecej jak 90 godzin na dwa tygodnie, no i pauza 45 godzinna :D
Diabeł jest optymistą, o ile sądzi, że można ludzi uczynić gorszymi.

Mlody
Rozeznany
 
 
Posty: 238
Wiek: 45
Dołączył: 22 cze 2007, 18:40
Lokalizacja: West Midlands :>
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez alexandra » 30 lis 2007, 09:43 Re: praca kierowcy

Nie wiem, jak to jest dokładnie, wiem tylko tyle, że na przykład kierowcy autobusów mogą w tygodniu zarobić 500 funtów, więc jeśli jesteś kierowcą autobusu, to podziel 500 funtów przez swoją godzinną stawkę i ci wyjdzie. Pozdrawiam, alexandra.
[you]Podczas przerwy obiadowej siadaj w swoim samochodzie z suszarka do włosów skierowana na przejeżdżające samochody i sprawdzaj czy zwalniają.

alexandra
Rozeznany
 
 
Posty: 123
Dołączyła: 27 lis 2007, 08:15
Lokalizacja: Wrocław
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Mlody » 30 lis 2007, 18:32 Re: praca kierowcy

:idea:: :?: :?: :?: :?: :?: :-P
Diabeł jest optymistą, o ile sądzi, że można ludzi uczynić gorszymi.

Mlody
Rozeznany
 
 
Posty: 238
Wiek: 45
Dołączył: 22 cze 2007, 18:40
Lokalizacja: West Midlands :>
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez alexandra » 30 lis 2007, 19:55 Re: praca kierowcy

Mlody napisał(a)::idea:: :?: :?: :?: :?: :?: :-P

Bardzo inteligentna wypowiedź wiesz! Ja to bym ci wlepiła za to warna... Ale się nie mieszam :P
[you]Podczas przerwy obiadowej siadaj w swoim samochodzie z suszarka do włosów skierowana na przejeżdżające samochody i sprawdzaj czy zwalniają.

alexandra
Rozeznany
 
 
Posty: 123
Dołączyła: 27 lis 2007, 08:15
Lokalizacja: Wrocław
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 30 lis 2007, 20:42 Re: praca kierowcy

alexandra napisał(a):Mlody napisał/a:
:idea::

Bardzo inteligentna wypowiedź wiesz! Ja to bym ci wlepiła za to warna... Ale się nie mieszam


moim zdaniem faktycznie kolega mlody wykazal sie taktem odpowiadajac ci w ten sposob. kierowca autobusu 500F hehehehehhehe, hahahahahahhaha, hihihihi, no nie, jeszcze hahahahahhahaa, poczekaj, ide sie wyhihotac........... juz jestem, .......... a kto ci takich bzdur nagadal? wiesz co, ... nie pij wiecej z kolesiami z twm-u, a w ogole to spradzalem w encyklopedii kolo latwowierny jest twoja fota.......


pozdr

pe


kierowca autobusu 5 stow, hehehehehehe, chyba autobusu na ksiezyc......

jasne

KA i PE
 
 

KobietaPostNapisane przez alexandra » 30 lis 2007, 20:51 Re: praca kierowcy

Chodziło mi o tych londyńskich.Być może w Bham zarabiają 2 stówy, ale pracowałam trochę jako kierowca autobusu więcw wiesz...
[you]Podczas przerwy obiadowej siadaj w swoim samochodzie z suszarka do włosów skierowana na przejeżdżające samochody i sprawdzaj czy zwalniają.

alexandra
Rozeznany
 
 
Posty: 123
Dołączyła: 27 lis 2007, 08:15
Lokalizacja: Wrocław
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez corrado1980 » 30 lis 2007, 20:59 Re: praca kierowcy

żyje....

pytałem ile może pracować kierowca z ciągu dwu-tygodniowego okresu pracy ( wliczając w to czas jazdy ( :!: :!: :!: ) i pracy poza pojazdem( rozładunek, załadunek )....? :wink:

corrado1980
Rozeznany
 
 
Posty: 137
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2007, 12:55
Lokalizacja: birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez alexandra » 30 lis 2007, 21:12 Re: praca kierowcy

To zależy od firmy w której pracujesz... Ile zarabiasz tygodniowo? Za samą jazdę? A za samą pracę poza jazdą? Zsumuj i pomnóż przez 2... A najlepiej sprawdź w Google.
[you]Podczas przerwy obiadowej siadaj w swoim samochodzie z suszarka do włosów skierowana na przejeżdżające samochody i sprawdzaj czy zwalniają.

alexandra
Rozeznany
 
 
Posty: 123
Dołączyła: 27 lis 2007, 08:15
Lokalizacja: Wrocław
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 30 lis 2007, 21:22 Re: praca kierowcy

corrado1980 napisał(a):pytałem ile może pracować kierowca z ciągu dwu-tygodniowego okresu pracy ( wliczając w to czas jazdy ( ) i pracy poza pojazdem( rozładunek, załadunek )....?


przepis mowi: czas pracy nie moze przekroczyc 90 godzin w ciagu zadnych 2 nastepujacych po sobie tygodni, ani 90 godzin w ciagu jednego tygodnia. czas pracy to czas w pracy pomniejszony o przerwy (rest) i czas oczekiwania (POA). dodatkowo sredni tygodniowy czas pracy wyliczany z okresu 17 tygodni nie moze przekroczyc 48 godzin tygodniowo. sa trzy pojecia ktorych nie nalezy mieszac, czas jazdy, dzienny czas pracy i tygodniowy (dodatkowo sredni) czas pracy. poza tym jeszce w ramach czasu pracy trzeba zapoznac sie z dobowymi i tygodniowymi okresami odpoczynku. generalnie jest to kilka aktow prawnych ktore trzeba znac. kolego corrado, skoro jezdzisz solowka z adr z tego co wczesniej czytalem, i to od jakiegos czasu, powiedz mi jakim cudem udalo ci sie do tej pory przeslizgnac bez pozyskania tej wiedzy. co tydzien oddajesz tarczki (karte) pracodawcy i ten bez watpienia musial by zwrocic ci uwage ze masz przekroczenia tego czy owego.

pozdr

pe

KA i PE
 
 

KobietaPostNapisane przez alexandra » 30 lis 2007, 21:28 Re: praca kierowcy

No właściwie o to mi chodziło no...
[you]Podczas przerwy obiadowej siadaj w swoim samochodzie z suszarka do włosów skierowana na przejeżdżające samochody i sprawdzaj czy zwalniają.

alexandra
Rozeznany
 
 
Posty: 123
Dołączyła: 27 lis 2007, 08:15
Lokalizacja: Wrocław
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 30 lis 2007, 21:46 Re: praca kierowcy

KA i PE napisał(a):
alexandra napisał(a):Mlody napisał/a:
:idea::

Bardzo inteligentna wypowiedź wiesz! Ja to bym ci wlepiła za to warna... Ale się nie mieszam


moim zdaniem faktycznie kolega mlody wykazal sie taktem odpowiadajac ci w ten sposob. kierowca autobusu 500F hehehehehhehe, hahahahahahhaha, hihihihi, no nie, jeszcze hahahahahhahaa, poczekaj, ide sie wyhihotac........... juz jestem, .......... a kto ci takich bzdur nagadal? wiesz co, ... nie pij wiecej z kolesiami z twm-u, a w ogole to spradzalem w encyklopedii kolo latwowierny jest twoja fota.......


pozdr

pe


kierowca autobusu 5 stow, hehehehehehe, chyba autobusu na ksiezyc......

jasne


Musze cie zmartwic kolego bo mozna zarobic i w TWM i 500 jak ktos chce i nie jest to jakas historia wyssana z palca, mozesz wziasc kalkulator do lapki i sobie przeliczyc np 80hx9.5 to daje brutto ok760 , a 9,5 to nie bedzie najwyzsza stawka juz niedlugo....
Mam powoli juz dosyc sluchania ile kto zarabia, ile zarabiacie na ciezarowkach, tylko miedzy kierowca ciezarowki a busa sa roznice, jak ktos chce zarobic to moze i w TWM
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez alexandra » 30 lis 2007, 21:50 Re: praca kierowcy

wsiaz napisał(a):Mam powoli juz dosyc sluchania ile kto zarabia, ile zarabiacie na ciezarowkach, tylko miedzy kierowca ciezarowki a busa sa roznice, jak ktos chce zarobic to moze i w TWM

Nie rozumiem kontekstu... Poza tym kierowcy tu nie zbierają tu kokosów...
[you]Podczas przerwy obiadowej siadaj w swoim samochodzie z suszarka do włosów skierowana na przejeżdżające samochody i sprawdzaj czy zwalniają.

alexandra
Rozeznany
 
 
Posty: 123
Dołączyła: 27 lis 2007, 08:15
Lokalizacja: Wrocław
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez corrado1980 » 30 lis 2007, 22:54 Re: praca kierowcy

a ty co masz jakieś ciągoty do mnie ?!

po co te ip i inne bzdety....


,,i,,

corrado1980
Rozeznany
 
 
Posty: 137
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2007, 12:55
Lokalizacja: birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez alexandra » 1 gru 2007, 11:58 Re: praca kierowcy

Wszyscy widzą to samo, poza tym to nie ten temat... A ja zostaję przy swojej wersji pracy kierowcy :)
[you]Podczas przerwy obiadowej siadaj w swoim samochodzie z suszarka do włosów skierowana na przejeżdżające samochody i sprawdzaj czy zwalniają.

alexandra
Rozeznany
 
 
Posty: 123
Dołączyła: 27 lis 2007, 08:15
Lokalizacja: Wrocław
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Mlody » 1 gru 2007, 17:25 Re: praca kierowcy

Przy 80 godzinach na tydzien, to w nastepnym niemoze pracowac jeden dzien :) to ze przeginaja czas pracy, bo im kaska lepsza splywa i jezdza za dwoch to nie to samo co pracowac 50 godzin tygodnowo za to samo, lub lepsze. Kierowcy autobusow to specyficzna grupa ludzi, bardzo odbiegajaca od kierowcow ciezarowek, nienadajemy chlopaki w na tych samych falach :( forum odbieglo od tematu, tygodniowy limit parcy masz 45 godzin, ale mozesz przepracowac do 56 godzin ale wnastepnym tygodniu niemozesz miec wiecej parcy jak 39 godzin, i zamyka sie cykl dwu tygodniowy co daje 90 godzin,
Pozdrawiam :>
Diabeł jest optymistą, o ile sądzi, że można ludzi uczynić gorszymi.

Mlody
Rozeznany
 
 
Posty: 238
Wiek: 45
Dołączył: 22 cze 2007, 18:40
Lokalizacja: West Midlands :>
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA