Propozycja pracy co wy myslicie o tym

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

MężczyznaPostNapisane przez Albiorix » 5 maja 2012, 17:03 Re: Propozycja pracy co wy myslicie o tym

Oferta pracy na maila to rzecz normalna jeśli zostawisz gdzieś na sieci CV z mailem :)

Ale każda normalna pełnoprawna firma ma adres na który możesz pójść i który możesz znaleźć na mapie i zobaczyć na google street view czy nie jest to np środek lasu. Więc problem odbierania z lotniska nie powinien istnieć.
Avatar użytkownika
Albiorix
Stały Bywalec
 
 
Posty: 336
Wiek: 44
Dołączył: 6 gru 2011, 12:43
Lokalizacja: Bordesley Village
Reputacja: 68
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez godziogodzio » 5 maja 2012, 21:38 Re: Propozycja pracy co wy myslicie o tym

Czy propozycja odebrania z lotniska jest dziwna?

dobrej klasy fachowca z unikalna wiedza --nie

osoby ktora ma pracowac za najnizsze wynagrodzenie--tak

Dodano: -- 6 maja 2012, 11:53 --

w tym drugim przypadku najgorsza mozliwosc to taka:
http://www.mojawyspa.co.uk/artykuly/289 ... u-organami

godziogodzio
Raczkujący
 
 
Posty: 67
Dołączył: 16 kwi 2012, 20:23
Reputacja: -9
Wyśmiewca

KobietaPostNapisane przez kasienkach » 8 cze 2012, 07:40 Re: Propozycja pracy co wy myslicie o tym

czesc jakby jeszcze byly wolne miejsca do pakowania to ja bylabym chetna. prosze o kontakt

kasienkach
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Dołączyła: 7 cze 2012, 13:38
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez godziogodzio » 8 cze 2012, 12:41 Re: Propozycja pracy co wy myslicie o tym

kasienkach napisał(a):czesc jakby jeszcze byly wolne miejsca do pakowania to ja bylabym chetna. prosze o kontakt


A jak ja bym Ci powiedzial ze jest wolnee miejsce przy pakowaniu to uwierzylabys tak przez neta? :)

godziogodzio
Raczkujący
 
 
Posty: 67
Dołączył: 16 kwi 2012, 20:23
Reputacja: -9
Wyśmiewca

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA