Propozycja pracy co wy myslicie o tym

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 5 sty 2012, 22:19 Re: Propozycja pracy co wy myslicie o tym

no i te 8f za h hahahah
Mój kiedyś pracował w specjalistycznej branży , musiał mieć kwalifikacje , język , doświadczenie etc i dostał 7.5 na h a tutaj byle praca za 8 f :shock:
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Gaba76 » 6 sty 2012, 11:48 Re: Propozycja pracy co wy myslicie o tym

i jeszcze te owoce... pracowalam kiedys w firmie przy pakowaniu owocow i warzyw... praca skonczyla sie w pazdzierniku i wszystkim Polakom podziekowali, zostalo tylko pare osob, ktore mialy kontrakty a tutaj potrzebuja 100 osob? w styczniu? ja bym w to nie wchodzila, wszystko w tym ogloszeniu wyglada podejrzanie.
Gaba i czasami Rafii ;)

"Hate something? Change something... Make something better."
Avatar użytkownika
Gaba76
Stały Bywalec
 
 
Posty: 339
Wiek: 47
Dołączyła: 1 wrz 2011, 21:33
Lokalizacja: Tipton
Reputacja: 49
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez LEK » 6 sty 2012, 16:22 Re: Propozycja pracy co wy myslicie o tym

Typowe oszustwo, prosze natychmiast o tym fakcie poinformować moich kolegów z pewnością zajmą się tą sprawą, podaje telefon 997 lub 112 oczywiście trzeba zgłosić się u nich osobiście, pozdr.
Mam nadzieję że konto jest polskie nie będzie problemu w ustaleniu sprawcy ;)
Miłość jest chorobą, z której nikt nie pragnie się wyleczyć. Ten, kogo dotknęła, nie chce wrócić do zdrowia, kto cierpi z jej powodu, nie szuka lekarza. ...
"Jeśli nie chcesz mojej zguby krokodyla daj mi luby"?
Avatar użytkownika
LEK
Rozeznany
 
 
Posty: 106
Dołączył: 13 maja 2009, 16:08
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Kamyk » 6 sty 2012, 22:14 Re: Propozycja pracy co wy myslicie o tym

Oszustw w 00%.Nie matakiej pracy wBirmingham.Po pirwsze a arykch owoców ak nie zpłacą tym bardziej ze nie znasz ageskiego. ie wierz w te bzdury.

Kamyk
Początkujący
 
 
Posty: 20
Dołączyła: 17 lip 2006, 17:45
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Batman » 6 sty 2012, 22:51 Re: Propozycja pracy co wy myslicie o tym

Dotti nie Batman: kiedyś znalazłam podobna ofertę mieszkając już tu w UK, treść podobna (chętnie ściągną ludzi z Polski, nawet bez znajomości języka, dadzą zakwaterowanie i świetne zarobki). Zadzwoniłam i nawet milo się rozmawiało, do momentu pytania kiedy mogę przyjechać, jak odpowiedziałam ze już tu mieszkam i mój angielski jest komunikatywny to gadka się zmieniła i pan zaczął mnie zniechęcać tłumacząc jaka to ciężka praca i ze na pewno nie tego teraz szukam. Nie daj się nabrać.

Batman
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Dołączył: 25 kwi 2011, 17:41
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez roman66 » 12 sty 2012, 15:33 Re: Propozycja pracy co wy myslicie o tym

Szukam pracy od nowego roku i ciezko co kolwiek znalezc. Czysta sciema!!!!!!!! Smierdzi oszustwem na odleglosc!!!

roman66
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 12 sty 2012, 15:26
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez MartinezZ90 » 2 lut 2012, 07:22 Re: Propozycja pracy co wy myslicie o tym

LEK napisales zeby zglosic to do twoich kolegow i nr 997.. p.s fajnych masz kolegow haha ... H W D P

MartinezZ90
Przyczajony
 
 
Posty: 10
Dołączył: 27 lis 2011, 00:46
Reputacja: -4
Neutralny
Góra
-4

KobietaPostNapisane przez Thesignerka » 3 lut 2012, 15:20 Re: Propozycja pracy co wy myslicie o tym

Martinez moze sam sie zatrudnij w takiej firmie, wtedy inaczej zaspiewasz hehe, no chyba ze utrzymujesz sie z robienia rodakow w walka :) czasem mam wrazenie ze wszystkie zakaly i nieroby tu wyemigrowaly, ale pobyty w PL utwierdzaja mnie ze tez jednak cos tam zostalo dla miejscowych.
Czy to naprawde taka ujma na honorze byc uczciwym i zyc normalnie? czy tez syndrom auta po tuningu calkowicie odbiera mozg? Dzieki takim ludziom nastawienie do polakow w UK jest co raz gorsze, krotko mowiac niektrzy sa jak smierdzace wrzody psujace opinie wszystkim polakom tutaj :/
'czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach'
Avatar użytkownika
Thesignerka
Rozeznany
 
 
Posty: 232
Dołączyła: 19 lut 2011, 12:39
Reputacja: 67
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez vicolo » 12 lut 2012, 18:29 Re: Propozycja pracy co wy myslicie o tym

na jednym z portali ktos opisal tego oszusta dokladnie juz nie pamietam ale nie bylabys pierwsza osoba ktora koles wystrzelil w powietrze... przykro mi wiekszosc ma tu racje tzeba miec duzo szczescia aby pracowac za 7 a co dopiero za 8 funi:)))) stanowczo odradzam.
Avatar użytkownika
vicolo
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 12 lut 2012, 18:14
Lokalizacja: Dudley
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Albiorix » 12 lut 2012, 19:05 Re: Propozycja pracy co wy myslicie o tym

Mediana zarobków w UK to 470 tygodniowo co daje 11.75 na godzinę. Więc trzeba mieć średnie szczęście żeby zarabiać 11.75, więcej szczęścia żeby zarabiać więcej, a raczej pecha żeby zarabiać poniże 11 :)
Avatar użytkownika
Albiorix
Stały Bywalec
 
 
Posty: 336
Wiek: 44
Dołączył: 6 gru 2011, 12:43
Lokalizacja: Bordesley Village
Reputacja: 68
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez luolipolu » 25 kwi 2012, 13:59 Re: Propozycja pracy co wy myslicie o tym

Przyznam szczerze, że trochę czasu już jestem w Anglii i nigdy nie spotkałem się z ceną za mieszkanie 100 funtów za miesiąc(chyba, że po 3 osoby w pokoju, standard lepiej nie mówć - średnio za miesiąc to ok 210 -260 funtów za pokój), tak jak i nie słyszałem, żeby przy pakowaniu ktoś dostał mniej niż minimalna krajowa, czyli 6,08. Coś to za pięknie wygląda, zapewne jakiś wyzysk. Byłoby łatwiej gdybyś podała co to za firma. Generalnie jednak to jakaś ściema.

luolipolu
Początkujący
 
 
Posty: 18
Dołączył: 25 kwi 2012, 13:42
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Wiola.K » 5 maja 2012, 14:05 Re: Propozycja pracy co wy myslicie o tym

Cześć,
Pod koniec maja wybieram się do Bham do pracy za posrednictwem biura. Dostałam ofertę pracy na maila po czym zadzwoniłam na podany nr. angielski w celu zadania pytan i powiem szczerze oferta wydawała sie sensowna ale za to juz sama rozmowa z panem który udzielał mi odpowiedzi na pytania dot. pracy już mniej mnie cieszyła gosc wydawał sie conajmniej mało profesjonalny w rozmowie. mimo wszystko chciałabym zaryzykowac i nadal trzymam sie tej oferty. Chciałam tylko poprosic o pomoc urzytkowników którzy wiedzą cos na temat sytuacji co powinnam zrobic gdy na miejscu okaze sie to jakas sciema, wybieram sie do UK z malym zapasem GBH w razie czego ale do konca nie umiem sobie tego poukładac co gdy z lotniska nikt mnie nie odbierze, BARDZO PROSZE O ODPOWIEDZ JESLI KTOS MA JAKIS POMYSŁ NA TAKĄ SYTUACJE
Avatar użytkownika
Wiola.K
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Wiek: 35
Dołączyła: 5 maja 2012, 13:41
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Albiorix » 5 maja 2012, 14:45 Re: Propozycja pracy co wy myslicie o tym

Odbierze z lotniska? Czemu właściwie ktoś miałby to robić?
Nie masz adresu tej firmy żeby po prostu tam pojechać?
Avatar użytkownika
Albiorix
Stały Bywalec
 
 
Posty: 336
Wiek: 44
Dołączył: 6 gru 2011, 12:43
Lokalizacja: Bordesley Village
Reputacja: 68
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez Wiola.K » 5 maja 2012, 14:50 Re: Propozycja pracy co wy myslicie o tym

przepraszam nie dokładne sie wyraziłam, własciwie była inforemacja ze jest taka mozliwosc by ktos odebrał mnie z lotniska... czy jest to jakies nietypowe zachowanie
Avatar użytkownika
Wiola.K
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Wiek: 35
Dołączyła: 5 maja 2012, 13:41
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez VA » 5 maja 2012, 16:50 Re: Propozycja pracy co wy myslicie o tym

Wiola.K, napisz więcej szczegółów. Na maila to już brzmi dość ryzykownie. Czy aby przypadkiem nie było wzmianki, że musisz coś zapłacić?
Może lepiej byłoby się spotkać najpierw z kimś postronnym, nie od razu pakować się w ręce lwa?
VA
Avatar użytkownika
VA
Zaangażowany
 
 
Posty: 1148
Dołączył: 26 sie 2006, 12:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 112
SzanowanySzanowany

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA