Propozycja pracy co wy myslicie o tym

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

KobietaPostNapisane przez agata501 » 3 sty 2012, 19:48 Propozycja pracy co wy myslicie o tym

Hej dostalismy ostatnio propozycje pracy z moim chłopakiem w Birmingham na magazyn pakowanie owoców niby maja sciagac 100 osób z pl niby wszystko ładnie pieknie wplacic na bilet samolotowy 100 zł praca jest za 8gbp i oferuja dom praca jest 2 zmianowa czy jakos tak co radzicie zrobić
Avatar użytkownika
agata501
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Wiek: 36
Dołączyła: 3 sty 2012, 09:55
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez SunShine85 » 3 sty 2012, 23:38 Re: Propozycja pracy co wy myslicie o tym

Cos tu smierdzi ;) w Birmingham jest cholernie duzo bezrobotnych , nie tylko polakow , minimalna krajowa wychodzi 6.08f a Ty piszesz o 8f na godzine ? Do tego mieszkanie (dom) wooow , daj jakis namiar ;)) ZYC NIE UMIERAC ;))

a tak na serio , sprawdz to , ja mieszkam ponad 6 lat w Birmingham i jestem lekko zaskoczona tym co piszesz ;)

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
SunShine85
Początkujący
 
 
Posty: 26
Dołączyła: 6 wrz 2011, 19:40
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez VA » 4 sty 2012, 06:43 Re: Propozycja pracy co wy myslicie o tym

Ile każą wam płacić? Ściema jak nic :?
VA
Avatar użytkownika
VA
Zaangażowany
 
 
Posty: 1148
Dołączył: 26 sie 2006, 12:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 112
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez qwertyuiop » 4 sty 2012, 07:29 Re: Propozycja pracy co wy myslicie o tym

Witam. Niekoniecznie sciema. W 2007 jak tu przyjechalem mialem tak samo.Nie mam teraz czasu pisac,ide do pracy,odezwe sie moze wieczorem.Czesc

qwertyuiop
Początkujący
 
 
Posty: 36
Dołączył: 1 sty 2011, 10:23
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agata501 » 4 sty 2012, 12:55 Re: Propozycja pracy co wy myslicie o tym

dostałam takie ogłoszenie 100 zl za wylot do angli plus rezerwacja(pracodawca placi )stanowisko pracownik przy pakowaniu owocow , mieskanie kosztuje 100 funtow na miesiac,pokoj kuchnia lazienka,8 godizn praca o dpon do piatku,i sobota co 2 tygodnie,polakow rzadnych nie ma narazie ale wlasni ebeda teraz,praca legalna i ktos nas ma odebrac z lotniska , a bilet dostaniemy na latnosku salvatoreriva66@yahoo.it moze zna ktos tego e-maila nie wiem co mam robić wyjazd jest 14 stycznia
Avatar użytkownika
agata501
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Wiek: 36
Dołączyła: 3 sty 2012, 09:55
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agata501 » 4 sty 2012, 12:56 Re: Propozycja pracy co wy myslicie o tym

a i ponoc jest juz 70 osob chetnych
Avatar użytkownika
agata501
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Wiek: 36
Dołączyła: 3 sty 2012, 09:55
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Batman » 4 sty 2012, 15:14 Re: Propozycja pracy co wy myslicie o tym

to daj namiar a sam pójdę do tej roboty bo to mi coś śmierdzi,ludzie za najniższą pracują a w styczniu to ogólnie są przestoje

Batman
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Dołączył: 25 kwi 2011, 17:41
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Przemko » 4 sty 2012, 19:13 Re: Propozycja pracy co wy myslicie o tym

wg mnie zwykla ściema, nie ma co się nabierac na takie "pewniaki" znane tu sa takie przypadki szajki oszustów

Przemko
Początkujący
 
 
Posty: 15
Dołączył: 2 gru 2009, 14:56
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agna78 » 4 sty 2012, 19:26 Re: Propozycja pracy co wy myslicie o tym

A dlaczego nie moga Wam podac adresu pod ktorym bedziecie mieszkali? Dlaczego ktos ma Was odebrac? Jakis autobus na 100 osob zamowia?:) <zartuje>
Po prostu jesli nie masz danych firmy dla ktorej masz pracowac, jesli nie masz podanego adresu, pod ktorym bedziesz mieszkac to nie mozesz potwierdzic wiarygodnosci tej oferty.
Zapytaj o szczegolowe dane:
Dane Pracodawcy
Dane firmy dla ktorej bedziecie pracaowac, jesli jest to agencja
Adres pod ktorym mialabys mieszkac
Imie i nazwisko osoby, ktora bedzie Was odbierala z lotniska w Bham
No i dlaczego bilet masz odebrac na lotnisku? Nie lepiej zeby wyslali na e-mail i moglabys sobie go wydrukowac i potwierdzic zanim pojedziesz na lotnisko, ze taka rezerwacja jest w ogole dokonana.

To tylko kilka mysli na szybko...

Pozdrawiam...

agna78
Rozeznany
 
 
Posty: 222
Dołączyła: 4 lut 2010, 23:33
Reputacja: 52
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez dagus » 4 sty 2012, 19:32 Re: Propozycja pracy co wy myslicie o tym

Wiesz co Agata? Dokladnie 3 lata temu mialam podobna oferte pracy, tyle ze nie z Polski a stad. Nie mieszkalam wtedy w Birmingham. Facet umiescil ogloszenie o prace w jakims portalu, tez byla mowa o jakies fabryce i pakowaniu owocow czy salatek za 8 na godzine w centrum Birmingham, mowil cos ze domy tez blisko centrum, 3 pokojowe i max 3 czy 4 osoby beda w domu, dom w pelni wyposazony i jak dobrze pamietam to cos kolo 60 tygodniowo chcial. Chacial zeby zaplacic mu depozyt w wysokosci 60 funtow od osoby, podal numer konta, termin przyjazdu do Birmingham...

Przyjechcalam tu w niedziele, w ktora bylo 'to spotkanie' i nikogo nie bylo. Wyslalam mu ostatnie pieniadze jakie mialam, bylo mi bardzo ciezko. Na szczescie mialam tu kolezanke i ona mi pomogla. Inaczej nie wiem jakby sie to skonczylo. Poszlam na policje tu w Bham zglosic to co sie stalo i krotko mowiac wysmiali mnie i odeslali z kwitkiem. Od tamtego czasu moje podesjcie do takiego typu ogloszen zmienilo sie strasznie, to byl chyba jakis znak od Boga, ze mam sie obudzic w koncu.

Znalazlam prace zaraz w polskiej agencji i to tez byl koszmar, ale jak sie nie mialo pieniedzy to trzeba bylo i to brac. W miedzyczasie szukalam pracy gdzie indziej. Szukalam przez miesiac i dalej w tej samej firmie jestem...

Szczerze nie wchodzilabym w to

dagus
Rozeznany
 
 
Posty: 140
Wiek: 37
Dołączyła: 9 lip 2009, 07:35
Lokalizacja: Handsworth
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agata501 » 4 sty 2012, 20:53 Re: Propozycja pracy co wy myslicie o tym

Ja niestety nie mam nikogo kto by mi pomogl i nieoszukał chciałam bym wyjechać nie wiem a chcialabym pracować gdzie moge jakas prace zalatwic oraz abym sobie dała rade najlepiej do jakies produkcji z minimalna znajomością języka
Avatar użytkownika
agata501
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Wiek: 36
Dołączyła: 3 sty 2012, 09:55
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez baranek28 » 5 sty 2012, 11:17 Re: Propozycja pracy co wy myslicie o tym

hi, odrazu ci powiem ze to oszustwo!! z tego co napisalas oczywiscie. szukaj innej oferty! powodzenia!!

baranek28
Początkujący
 
 
Posty: 27
Dołączył: 25 paź 2010, 17:20
Lokalizacja: b-ham-slask
Reputacja: -17
Nieprzyjazny

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 5 sty 2012, 11:34 Re: Propozycja pracy co wy myslicie o tym

agata501 napisał(a):Ja niestety nie mam nikogo kto by mi pomogl i nieoszukał chciałam bym wyjechać nie wiem a chcialabym pracować gdzie moge jakas prace zalatwic oraz abym sobie dała rade najlepiej do jakies produkcji z minimalna znajomością języka


jestes mloda jedz na program au-pair. zarejestruj sie przez agencje w Polsce, dostaniesz w ciagu kilku tygodni oferte, gwartantuje! ja w ciagu dwoch tygodni bylam na wylocie- bezpieczny strat. bedziesz tu na miejscu to poszukasz czegos samodzielnego
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 5 sty 2012, 13:17 Re: Propozycja pracy co wy myslicie o tym

agata501, Oj to takie typowe ogłoszenie dla naiwnych. Gdzie je znalazłaś ? Mogłabyś podać linka ? Tu chodzi tylko o te 100zł, niby nie dużo by móc wyjechać, każdy biadak wykombinuje tyle by zacząć lepsze życie, ale razy 100 naiwnych osób to już jakiś kąsek dla złodzieja jest.
Ja bym w ogóle na twoim miejscu takie ogłoszenie zgłosiła na policję w Polsce , wiem że się zajmowali takimi kanciarzami, ostatnio ucichło o nich i znowu się reaktywują , a do ten mail z włoskiego Yahoo! a wiadomo jaka mafia rządziła we Włoszech jeśli chodzi o naciąganie ... No i ten bilet na lotnisku , a jak się niby miałabyś odprawić jak trzeba to zrobić on line, wydrukować kartę pokładową itd ...
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 5 sty 2012, 14:06 Re: Propozycja pracy co wy myslicie o tym

za 100 zl bilet bezimienny tez bedzie ciezko zlodziejowi zdobyc... mieszkanie za 100 fntow miesiecznie to albo melina labo czlowiek na czlowieku mialby spac...tym bardziej w centrum Birmingham. poza tym zaden pracodawca nie straszy iloscia chetnych. chcesz to masz nie chcesz to nie- nikt nie uzyje argumenty "siesz sie bo juz 70 chetnych jest"... i w dodtaku zadnego Polaka...to kto tam pracuje?
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA