Poznam młodych ludzi

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

MężczyznaPostNapisane przez wukasz » 9 sty 2014, 21:07 Re: Poznam młodych ludzi

Przemek jak moge robic wszystko :grin:
To byl tylko przyklad, a co myslicie o tym minigolfie, mozemy minigolf, lasergame i bilard z piwkiem na koniec.(tak tylko glosno mysle)
Jak przemek napisal wszystkich zainteresowanych prosimy o odezwanie sie tu na forum zeby ustalic ile nas bedzie.
Ja jako pierwszy zglaszam ze napewno bede :)

wukasz
Raczkujący
 
 
Posty: 87
Wiek: 36
Dołączył: 11 wrz 2013, 18:20
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez LeDisko » 10 sty 2014, 03:16 Re: Poznam młodych ludzi

No to jak dojazd jest, to ja sie tez pisze napewno :) tylko rzeczywiscie byloby lepiej sie spotkac w centrum a pozniej razem pojechac do star city.. Mini golf jest bardzo fajny, paintbal tez. Wiem, bylam i potwierdzam.. Mi sie bardzo podobalo :) Ale cos widze, ze tylko te same osoby odpowiadaja, a gdzie reszta?
Avatar użytkownika
LeDisko
Rozeznany
 
 
Posty: 153
Wiek: 34
Dołączyła: 13 kwi 2013, 15:13
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez maciek109 » 10 sty 2014, 12:25 Re: Poznam młodych ludzi

JESTEM ZA ! :D

maciek109
Rozeznany
 
 
Posty: 132
Wiek: 28
Dołączył: 5 kwi 2013, 21:17
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Aleksandra91 » 10 sty 2014, 12:36 Re: Poznam młodych ludzi

Ja nie wiem skad sie wzial problem z dojazdem czy przybyciem ? Moze nie powinnam tego pisac, ale ludzie przeciez nie ustalamy miejsca, w ktorym zawsze sie mamy spotykac tylko miejsce gdzie mozna sie spotkac! Star City padlo w propozycji, bo jak juz wczesniej pisalismy jest tam laserowy paintball i inne z naszego punktu widzenia ciekawe atrakcje, zatem nie rozumiem dlaczego mielibysmy z tego rezygnowac ? Ja mieszkam nie daleko od Star City bo na Erdingtonie,gdzie samochodem mam z 6 minut, ale tez nie mam dojazdu prosto busem. Prosciej mi chyba bedzie wziasc taxi zeby tam dotrzec, niz jechac do miasta i z miasta sie wracac. Oczywiscie to kazdego indywidualny wybór, ale bez sensu skreslac troche miejsce gdzie z centrum jest dojazd. Co innego miejsca gdzie nie ma w ogole dojazdu.
Przemku mnie mozesz wpisac na liste jako ze bede:)

Dodano: -- 10 sty 2014, 14:34 --

a co do lodowiska to niestety ja sie nie dolacze :( i nie chodzi tu wcale o dojazd :P tylko o noge, ktorej nie moge tak maltretowac ;)
Avatar użytkownika
Aleksandra91
Raczkujący
 
 
Posty: 79
Wiek: 32
Dołączyła: 27 wrz 2013, 21:44
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez LeDisko » 10 sty 2014, 16:59 Re: Poznam młodych ludzi

Mnie tez prosze wpisac na liste!! :D
Avatar użytkownika
LeDisko
Rozeznany
 
 
Posty: 153
Wiek: 34
Dołączyła: 13 kwi 2013, 15:13
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 11 sty 2014, 00:54 Re: Poznam młodych ludzi

LeDisko napisał(a):Ale cos widze, ze tylko te same osoby odpowiadaja, a gdzie reszta?


No w koncu organizujecie cos w sobote ktora nie pracuje a pracuje co druga. Jak na zlosc zawsze organizowaliscie w te soboty ktore mialem zajete :P
Moze wiec tym razem mi sie uda ;)

Pozdrawiam

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez Aleksandra91 » 11 sty 2014, 01:27 Re: Poznam młodych ludzi

mrowek, zapraszamy :) !
Avatar użytkownika
Aleksandra91
Raczkujący
 
 
Posty: 79
Wiek: 32
Dołączyła: 27 wrz 2013, 21:44
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez nettmanek » 11 sty 2014, 10:12 Re: Poznam młodych ludzi

Witam po długiej przerwie :)

Jak się sylwester udał? I kiedy to następne spotkanie bo się trochę pogubiłem :D
Avatar użytkownika
nettmanek
Raczkujący
 
 
Posty: 95
Wiek: 35
Dołączył: 8 cze 2013, 12:07
Lokalizacja: Wolverhampton
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez michal8 » 11 sty 2014, 21:59 Re: Poznam młodych ludzi

nettmanek napisał(a): I kiedy to następne spotkanie bo się trochę pogubiłem :D


Jaka ta dzisiejsza młodzież leniwa! :D

viewtopic.php?f=11&t=10031&start=585
Avatar użytkownika
michal8
Rozeznany
 
 
Posty: 132
Dołączył: 20 sie 2013, 08:44
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez nettmanek » 11 sty 2014, 23:21 Re: Poznam młodych ludzi

tak, że piszę się na listę :) widzimy się w sobotę! :P
Avatar użytkownika
nettmanek
Raczkujący
 
 
Posty: 95
Wiek: 35
Dołączył: 8 cze 2013, 12:07
Lokalizacja: Wolverhampton
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Beata » 12 sty 2014, 15:36 Re: Poznam młodych ludzi

Ja jeszcze nie wiem czy bede. Szczerze mowiac wolalabym spotkac sie w centrum, bo do StarCity nie mam nalepszego polaczenia. Ale pomysle, poglowkuje i dam znac jak by cus. :)
Bela
Avatar użytkownika
Beata
Stały Bywalec
 
 
Posty: 436
Wiek: 42
Dołączyła: 30 kwi 2007, 09:55
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 8
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 12 sty 2014, 16:44 Re: Poznam młodych ludzi

Beata napisał(a):Ja jeszcze nie wiem czy bede. Szczerze mowiac wolalabym spotkac sie w centrum, bo do StarCity nie mam nalepszego polaczenia. Ale pomysle, poglowkuje i dam znac jak by cus. :)


Ja Beatko bede jechal autem to Cie moge zabrac jaks cos :). Jak patrze na mape to nawet jest to po drodze. Kogos rowniez moge zgarnac po drodze z Hall Green, Acocks Green, Yardley czy Stechford.
Pozdrawiam

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez Beata » 12 sty 2014, 16:52 Re: Poznam młodych ludzi

Super. Dziekuje mrowek. :) A wiec teraz nie mam innego wyjscia.
Bela
Avatar użytkownika
Beata
Stały Bywalec
 
 
Posty: 436
Wiek: 42
Dołączyła: 30 kwi 2007, 09:55
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez pshemek » 12 sty 2014, 20:14 Re: Poznam młodych ludzi

Witam ponownie,

cieszę się, że duża liczba osób jest chętna. No więc robimy tak słuchajcie. Spotkamy się w Star City o 16.50, i zagramy w Lasergame o 17.00. Jedna gra trwa 20 minut. Jak już będziemy na miejscu podzielimi się na drużyny i wprowadzimy troszkę rywalizacji :D Zabawa jest przednia, dla tych kto nie grał tym bardziej będzie to świetne doświadczenie. Osoby, które wiedzą jak dojechać, spotkajmy się na dole pod głównymi ruchomymi schodami w budynku star city.

Dla reszty, wukasz zaoferował, że spotka się z ludźmi pod bykiem o godzinie ok. 16.15, i razem wszyscy pójdą na autobus.

Po lasergame, gdy będziecie jeszcze mieć siły, można iść na jakiś bilard czy coś innego.

Następnie zamówimy klika taxówek aby zawiozły nas do centrum ;-)

Prosimy o potwierdzanie obecności do wtorku, żebym wiedział na ile osób zarezerwować Lasergame.

Dzięki z góry i do zobaczenia ;-)
Przemek
Avatar użytkownika
pshemek
Raczkujący
 
 
Posty: 59
Dołączył: 20 lis 2012, 21:44
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez maciek109 » 12 sty 2014, 21:11 Re: Poznam młodych ludzi

Bede Ja i Michal tylko pytanko ile to cudo kosztuje ?

maciek109
Rozeznany
 
 
Posty: 132
Wiek: 28
Dołączył: 5 kwi 2013, 21:17
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TOWARZYSKIE