Poznam młodych ludzi

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

KobietaPostNapisane przez LeDisko » 1 kwi 2014, 11:49 Re: Poznam młodych ludzi

Beacia dasz rade!! napewno znajdziesz cos szybko, powodzenia :* ja oczywiscie jestem na tak. Z tym noclegiem dobry pomysl.. ale byle byc gdzies blisko siebie. Cos poszukam na necie i dam znac :)

Dodano: -- 1 kwi 2014, 12:50 --

Tak btw.. po zdjeciach juz mi sie bardzo podoba, jest tam bosko!! :D

Dodano: -- 1 kwi 2014, 15:32 --

Ej juz sie doczekac nie moge!! Do jutra wieczora dajcie koniecznie znac kto jedzie, bo trzeba pokoje zarezerwowac!! Jest opcja pokoji 4- osobowych. Wiec ludziska ogarniajcie sie bo musimy wiedziec ile ich wziac. To bedzie najlepsza wycieczka ever!!! ;srece:
Avatar użytkownika
LeDisko
Rozeznany
 
 
Posty: 153
Wiek: 34
Dołączyła: 13 kwi 2013, 15:13
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Gadzina06 » 1 kwi 2014, 14:33 Re: Poznam młodych ludzi

Tenby? no rzeczywisicie zdjęcia w necie naprawdę kuszą, myślę z eto świetny pomysł, ja się decyduję również, tylko urlop na pt dogram ale to chyba formalnosc! zatem plażing is coming!!! :P ps. Beatka 3mam kciuki za Ciebie,wszystkie Beaty to fajne dziewczyny wiec znajdziesz cos z pewnością !:*** OLa zdrowiej szybciutko!
Avatar użytkownika
Gadzina06
Początkujący
 
 
Posty: 26
Wiek: 33
Dołączyła: 12 paź 2013, 20:26
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Dzejko » 1 kwi 2014, 16:50 Re: Poznam młodych ludzi

1 kwietnia(wtorek) - oczywiście że będę :lol:

Beatko Powodzenia ; ) Ola Zdrówka ; )

Pozdrawiam ;)
Avatar użytkownika
Dzejko
Początkujący
 
 
Posty: 15
Dołączył: 29 sty 2014, 20:27
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez michal8 » 1 kwi 2014, 19:12 Re: Poznam młodych ludzi

Ja niestety już teraz wiem, że nie będę mógł jechać, bo będę w tym czasie z konieczności w Polsce by zamknąć pewne niezbyt wesołe dla mnie sprawy. Życzę więc miłego wypadu...nie muszę nawet życzyć, bo wiem że będzie super i do następnego spotkania :wink:
Avatar użytkownika
michal8
Rozeznany
 
 
Posty: 132
Dołączył: 20 sie 2013, 08:44
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Beata » 1 kwi 2014, 19:36 Re: Poznam młodych ludzi

Dzieki. Udanego wyjazdu. :)
Bela
Avatar użytkownika
Beata
Stały Bywalec
 
 
Posty: 436
Wiek: 42
Dołączyła: 30 kwi 2007, 09:55
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Kasiulauk » 1 kwi 2014, 21:09 Re: Poznam młodych ludzi

Hejka :) no my zdecydowani ;) czekamy niecierpliwie na wszystkich ;)

Kasiulauk
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Dołączyła: 3 lut 2013, 11:29
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Dariusz83 » 2 kwi 2014, 11:58 Re: Poznam młodych ludzi

Wyjazd na caly weekend fajna sprawa wiec tez sie pisze. Ale moze ktos chetny zeby w ten weekend wybrac sie do stonhenge (zobaczyc kamienny krag) ?

Dariusz83
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Dołączył: 16 mar 2012, 19:56
Reputacja: 26
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez wukasz » 2 kwi 2014, 17:11 Re: Poznam młodych ludzi

Witam wszystkich,
Niezla grupka nam sie robi co :D
Wczoraj z Przemkiem znalezlismy bardzo fajny hotel Kinloch Court (praktycznie w Centum), byly dostepne dwa czteroosobowe pokoje wiec je wzielismy, wiele osob potwierdzilo nam swoje zainteresowanie juz wczesniej dlatego wszystkie osiem miejsc sa juz zajete nie mniej jednak na stronce Booking.com jest jeszcze kilka fajnych w rownie atrakcyjnych cenach (Ł30-Ł50 pppn) :D .
np:
http://www.booking.com/hotel/gb/the-alb ... 853;dcid=1

Wszystkich chetnych ktorzy wciaz nie sa do konca przekonani, bardzo prosimy o okreslanie sie jak najszybciej. Im dluzej zwlekamy, tym mniejsze prawdopodobienstwo mieszkania bardzo blisko siebie. Rowniez dostepnosc i cena pokoi w hotelach moze uledz zmianie :P

Zeby wszystko fajnie nam sie zgralo prosimy o deklarowanie swojego zainteresowania i posiadania badz nie auta jak najszybciej.
Majac ludzi chcacych jechac na 100% napewno w pore dogramy kto z kim moze sie zabrac autem i gdzie najlepiej zabookowac hotel :grin:

Jak zawsze namawiamy wszystkich do przylaczenia sie do nas. Na wszystkich naszych wypadach jest zawsze fajna zabawa i super atmosfera. Za kazdym razem sa jakies nowe twarze takze WSZYSCY sa mile widziani.

Pozdrawiamy

PS. Beatko zyczymy Ci zebys jak najszybciej znalazla nowa prace, jestes bystra dziewczynka takze nie powinno byc z tym wiekszego problemu:mrgreen: buziaki :roza:

wukasz
Raczkujący
 
 
Posty: 87
Wiek: 36
Dołączył: 11 wrz 2013, 18:20
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 2 kwi 2014, 17:15 Re: Poznam młodych ludzi

Stonehenge za bilet zaplacisz prawie 14 funtow by obejrzec krag z pewnej odleglosci Bo podejsc czy dotknac tego nie mozna Bo Sa barierki
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez [Wojtek] » 2 kwi 2014, 18:44 Re: Poznam młodych ludzi

Też bym się chętnie na to pisał i teraz pytanie
Czy są dwie chętne osoby do wynajęcia tego na dwie noce:

http://booking.com/e40464a9bd69e83e

160f za 3 osoby za dwie noce więc wychodzi niewiele ponad 50f za pobyt

:-)

[Wojtek]
Raczkujący
 
 
Posty: 53
Wiek: 33
Dołączył: 19 sty 2014, 18:13
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wukasz » 2 kwi 2014, 18:58 Re: Poznam młodych ludzi

Czesc Wojtek,

Widze ze fajna okazje znalazles.
Osobiscie polecam bo wujek google pokazuje ze jest 5 min pieszo od naszego hotelu :grin:
Tak czy inaczej przez caly pobyt bedziemy bawic sie i zwiedzac razem ale fajnie bedzie razem wracac do hoteli tak blisko.
Chetni, nie ma na co czekac dolanczajcie sie ;)

Pozdrawiam

wukasz
Raczkujący
 
 
Posty: 87
Wiek: 36
Dołączył: 11 wrz 2013, 18:20
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez [Wojtek] » 2 kwi 2014, 19:05 Re: Poznam młodych ludzi

wukasz napisał(a):Chetni, nie ma na co czekac


otóż to! :mrgreen:
zanim nam go sprzątną sprzed nosa ;)

[Wojtek]
Raczkujący
 
 
Posty: 53
Wiek: 33
Dołączył: 19 sty 2014, 18:13
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Kasiulauk » 2 kwi 2014, 19:42 Poznam młodych ludzi

My już sie doczekać nie możemy :) tak BTW to zapomniałam powiedzieć ze ja to ja czyli Kasia i Sebastian ;)


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Kasiulauk
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Dołączyła: 3 lut 2013, 11:29
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Dariusz83 » 2 kwi 2014, 22:57 Re: Poznam młodych ludzi

Oprocz stonehenge mozna zobaczyc jeszcze dwa podobne w pobliżu miejsca a 14 funtow no cóż niekiedy mozna zapłacic. Takze jak ktos chętny proszę wiadomość na priv

Dariusz83
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Dołączył: 16 mar 2012, 19:56
Reputacja: 26
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez LeDisko » 3 kwi 2014, 11:27 Re: Poznam młodych ludzi

Im wiecej ludzi tym lepiej!! Takze na co czekacie? :D Kasiulauk, ja tez juz sie doczekac nie moe!! :D zostalo 8 dni, hah :)
Avatar użytkownika
LeDisko
Rozeznany
 
 
Posty: 153
Wiek: 34
Dołączyła: 13 kwi 2013, 15:13
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TOWARZYSKIE