Northfield

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

MężczyznaPostNapisane przez Msk7891 » 26 sty 2012, 09:29 Northfield

Hej :)
Mieszkam w Birmingham juz 4 miesiace i tak sie zastanawiam czy w okolicy ktorej mieszkam sa jacys Polacy?? :) Fajnie byloby jakby ktos tez mieszkal na Northfield bo o tej dzielnicy mowa :)
Nie mam tu znajomych, nie ma z kim pogadac, wyjsc nawet polazic... Mieszkam z rodzina, ale oni maja swoje zycie, rodzine itp. Trzymajcie sie cieplo i czekam na odpowiedzi :)
Michal

Msk7891
Początkujący
 
 
Posty: 47
Dołączył: 30 paź 2011, 20:11
Lokalizacja: Birmingham, Northfield
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ad.riannaUK » 28 sty 2012, 10:36 Re: Northfield

Hej Michal,
Rozumiem Cie, sama mieszkam w dzielnicy Selly Park gdzie nie ma mowy zebym Polaka spotkala :( Czesto jestem w Northfield z powodu szkoly, planuje sie tez przeprowadzic do Selly Oak w nie dlugim czasie, zeby miec latwiejszy dojazd.
Mysle, ze napewno bedzie czas i okazja zeby sie spotkac :)

P.S. Zazdroszcze bycia z rodzinka, chcialabym miec tu swoja i moc czasem na nia ponarzekac... ;)

ad.riannaUK
Początkujący
 
 
Posty: 23
Dołączyła: 12 maja 2011, 21:24
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Albiorix » 28 sty 2012, 11:25 Re: Northfield

Na Erdingtonie Polak Polaka Polakiem pogania. W sumie nic to nie zmienia bo i tak raczej się nie podchodzi do ludzi na ulicy i nie mówi "och jesteś z Polski? Ja też! Co za zbieg okoliczności, może się poznamy?". Bo to jakoś głupio. W Polsce też jest dużo Polaków ale raczej najpierw trzeba mieć o czym z kimś pogadać żeby nawiązywać znajomości. Takie forum jest ok :)
Avatar użytkownika
Albiorix
Stały Bywalec
 
 
Posty: 336
Wiek: 44
Dołączył: 6 gru 2011, 12:43
Lokalizacja: Bordesley Village
Reputacja: 68
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Msk7891 » 28 sty 2012, 16:19 Re: Northfield

Hej hej :)
A gdzie sie tutaj uczysz? Ja na Selly Oak sie ucze :) Tzn jestem tam na kursie jezyka :) Idzie jak idzie ale to dluga historia :)
Dlugo tutaj jestes?:)
Powiem Ci ze z jednej strony fajnie ze u rodziny jestem ale z drugiej i tak najblizsi, przyajciele zostali...
Ale nie narzekam :) Jak to sie mowi, odkuje sie i wracam :)

Msk7891
Początkujący
 
 
Posty: 47
Dołączył: 30 paź 2011, 20:11
Lokalizacja: Birmingham, Northfield
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TOWARZYSKIE