Polish Party

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

KobietaPostNapisane przez k z birmingham » 6 mar 2007, 18:36 Polish Party

Hej!Pracuje w klubie na china town i jest opcja,ze moza zogranizowac polska impreze.Menager dal mi wolna reke co do organizacjii i pomyslow-takze jesli ktos ma jakies konkretne sugestje bylabym wdzieczna:)heheh hindusom wstep wzbroniony;)poza tym bedziemy naglasniac w centrum ta impreze takze licze na was.A wlasnie co do muzyki-jaki rodzaj wolicie?thx

k z birmingham
Początkujący
 
 
Posty: 14
Dołączyła: 6 mar 2007, 18:23
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 6 mar 2007, 20:21 Re: Polish Party

neoswing, jazz progresywny, speed/power/fantasy/prog/symphony-metal, psychodelic/etno/space-rock na początek :razz: ale po 6ciu browarach przejdzie i disko :mrgreen:
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez k z birmingham » 6 mar 2007, 21:43 Re: Polish Party

Ej nom!ale tak serio??czy ma byc bardziej hip-hop, r&b czy moze funky house albo hehe polskie disco:P

k z birmingham
Początkujący
 
 
Posty: 14
Dołączyła: 6 mar 2007, 18:23
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wojtaszek » 6 mar 2007, 21:44 opcja ciekawa oczywiscie ale...

nawet jesli by sie udało to nie wróżę dlugiej kariery. W paru miejscach byly juz tego typu imprezy i konczyly sie szybko. Zadymy, mordobicia. Doszedlem do wniosku ze raczej nigdy nie bedzie tu polskiego pubu czy dyskoteki bo to lekkie samobojstwo. Przede wszystkim jesli juz planujesz wymysl sposob by nie wpuszczac nikogo innego niz Polakow, muzyka tez inna niz w typowych lokalach tutaj (nie jakas czarna tylko sporo polskiej). No i "klient w krawacie jest mniej awanturujacy sie".

wojtaszek
Raczkujący
 
 
Posty: 70
Dołączył: 17 lut 2007, 12:28
Lokalizacja: B'ham
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lukaas85 » 6 mar 2007, 22:58 Re: Polish Party

a bédzie kawa i wuzetka? :razz:
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez k z birmingham » 6 mar 2007, 23:59 Re: Polish Party

hmmm...ja jakos chce w to wierzyc,sprobowac.Wlasnie w sumie tego jednego sie boje.Ale oczywiscie mysle ze nie wszyscy beda wpuszczani;P.ogolnie w tym klubie zawsze jest duzo angoli,malo kolorowych.Ale o co chodzi z tym nie wpuszczaniem innych niz polakow??bawic sie nie umiecie-luz!Pozatm na razie robimy jedna impreze a po zobaczenu rezultatow sie okaze:P.thx

k z birmingham
Początkujący
 
 
Posty: 14
Dołączyła: 6 mar 2007, 18:23
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 7 mar 2007, 00:32 Re: Polish Party

Ja trzymam kciuki ale raczej nie wpadne. Co do imprez po polsku najlepiej jak rozpuscisz wejsciówki w miejsczch gdzie pracuja polacy . Proponuje hotele i resteuracje. A zreszta nie bede sie wypowiadal. K zycze powodzenia . Zreszta nalezy wspomagac sasiadów z przeciwnej strony drogi ...
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lee » 7 mar 2007, 07:09 Re: Polish Party

k z birmingham, hej! bardzo dobry pomysl . jestem za !!!
daj znac kiedy tylko ruszy, a ja odwiedze to miejsce napewno!!!
Naprawde warto probowac i zycze Tobie powodzenia.
Podoba mi sie Twoja postawa.


wiekszosc potrafi dylko duzo gadac lub narzekac a nic nie robia... :roll:


Pozdrawiam !!!
:mrgreen:
"Szansa spotkania interesujących ludzi mniej zależy od tego, gdzie się bywa, a bardziej od tego, kim się jest"
Najnowsza moja muzyczna produkcja !!!
http://leebham.wrzuta.pl/film/a9iLJU4XS ... video_edit
Avatar użytkownika
Lee
Stały Bywalec
 
 
Posty: 510
Wiek: 43
Dołączył: 2 maja 2006, 21:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Insanity » 9 mar 2007, 09:10 Re: Polish Party

k z birmingham napisał(a):hmmm...ja jakos chce w to wierzyc,sprobowac.Wlasnie w sumie tego jednego sie boje.Ale oczywiscie mysle ze nie wszyscy beda wpuszczani;P.ogolnie w tym klubie zawsze jest duzo angoli,malo kolorowych.Ale o co chodzi z tym nie wpuszczaniem innych niz polakow??bawic sie nie umiecie-luz!Pozatm na razie robimy jedna impreze a po zobaczenu rezultatow sie okaze:P.thx


Powiem Ci szczerze, że pomysłbył by chyba fajny, o ile naprawdę przyszliby ludzie którzy potrafią się zachować. W jakim klubie by to było?
Jeśli potrzebujesz pomocy przy organizacji to wal na pw do mnie. Jakby co to mogę stać na selekcji- moja była praca, albo coś...
Pozdro i powodzenia...

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Wiek: 37
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez k z birmingham » 9 mar 2007, 14:42 Re: Polish Party

HEHE NA BA! Jesli chodzi o organizacje to zabieram sie to z moja kolezanka tez Polka z klubu. Byles na jakis Polskich imprezach juz??powiedz czego sie wystrzegac??i w sumie co bys chcial tam zobaczyc,jakies pomysly??jesli chodzi o staff to mamy,ze tak powiem swoich ochroniarzy:)heheh ale nie wiem czy sa przygotowani na \PolskICH GOSCI;)jesli chodzi o klub to raczej malo slyszany-chic!Pozdrawiam!

k z birmingham
Początkujący
 
 
Posty: 14
Dołączyła: 6 mar 2007, 18:23
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Insanity » 9 mar 2007, 16:21 Re: Polish Party

Nie byłem na Polskiej imprezie w Anglii, byłem kiedyś na polskiej imprezie w Barcelonie. Co chciałbym zobaczyć? Wiesz, myślę, że polskie piwo, fajną muzykę- Mamy tyle poslkich wykonawców w każdym stylu muzycznym od jazz po trance, i to wszystko dałoby się załatwić. Co do selekcji, to nie chodzi o ochrone, bo napewno ją macie. Chodzi mi o selektora- do tego musi być odpowiednia osoba, która potrafi powiedzieć NIE i nie dostanie za to w nos. Never mind. Czego się strzec? Przede wszystkim wpuścic tylko odpowiednich ludzi. To jest bardzo ważne. Wtedy uniknie się czegoś przed... Poza tym pracując w kilku klubach w Warszawie i Łodzi napatrzyłem się trochę na dziwaczne akcje. Musicie obserwować i szybko reagować, żeby zdusić na samym początku jakiś 'bunt'. Poza tym nie wysyłać do każdej sprzeczki ochrony, miła barmanka załatwi o wiele więcej...
I nie róbcie czegoś takiego jak bilety VIP i strefa dla VIP. To bardzo rozwala atmo. Jeśli chcecie mieć fajną i bezpieczną imprezę postarajcie się zrobić fajną atmo dla wszystkich. Gdyby coś pw. Ciao

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Wiek: 37
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez MIZO16 » 9 mar 2007, 18:05 Re: Polish Party

SIEMA JA MYSLE ZE MOZE TECHNO ALBO HOUSE ???? ALE POMYSL SPOKO :evil: :cool:

MIZO16
Początkujący
 
 
Posty: 28
Wiek: 32
Dołączył: 24 lut 2007, 21:18
Lokalizacja: BIRMINGHAM
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Insanity » 9 mar 2007, 18:31 Re: Polish Party

W razie czegoś to ja mam płyty polskie housowe przede wszystkim. Polskich djów, i są dużo lepsze niż większości zagranicznych

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Wiek: 37
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez te-ha » 10 mar 2007, 01:57 Re: Polish Party

zamierzacie puszczać tylko taką muzę :neutral:

bleeeeeee

te-ha
Zaangażowany
 
 
Posty: 1305
Wiek: 36
Dołączyła: 30 sie 2006, 19:09
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez kodi » 10 mar 2007, 11:21 Re: Polish Party

te-ha,

Tesia masz racje blleeeeeee :d
The_Saints_Are_Coming
Avatar użytkownika
kodi
Stały Bywalec
 
 
Posty: 355
Wiek: 44
Dołączył: 1 sty 2007, 22:11
Lokalizacja: ERDINGTON
Reputacja: 0
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TOWARZYSKIE