Szukam ludzi lubiacych podrozowac.

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

PostNapisane przez Mherba » 7 cze 2012, 16:44 Szukam ludzi lubiacych podrozowac.

Witam.

Chetnie poznalbym ludzi ktorzy maja pasje i lubia podrozowac (rower, auto, samolot) i zwiedzac bardzo dziwne i piekne miejsca. Nieukryje ze chetnie poznalbym kobiete z takimi zainteresowaniami.

Pozdrawiam.

Mherba
 
 

KobietaPostNapisane przez Gabcia » 7 cze 2012, 17:51 Re: Szukam ludzi lubiacych podrozowac.

Rower czy Rover? ;) żartuję...czytalam twój inny post...:) a tak poważnie to gdzie w najbliższej przyszłości się wybierasz?
Avatar użytkownika
Gabcia
Początkujący
 
 
Posty: 18
Dołączyła: 14 sie 2011, 09:57
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez niezwyczajny » 7 cze 2012, 21:40 Re: Szukam ludzi lubiacych podrozowac.

swego czasu zwiedziłem połowę europy na stopa, teraz od 3 tygodni zwiedzam tylko agencji pracy i wszelakie firmy, na razie bezskutecznie ;/
Avatar użytkownika
niezwyczajny
Początkujący
 
 
Posty: 24
Dołączył: 15 kwi 2012, 23:44
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Mean Girl » 7 cze 2012, 21:53 Re: Szukam ludzi lubiacych podrozowac.

nie jestes psychopata-morderca ?(joke) :516: a gdzie chcialbys sie wybrac w najblizszym czasie?
I hate two faced people. It's hard to decide which face to slap first.
Avatar użytkownika
Mean Girl
Raczkujący
 
 
Posty: 85
Dołączyła: 18 maja 2012, 09:08
Reputacja: -15
Wyśmiewca

KobietaPostNapisane przez judka » 7 cze 2012, 22:00 Re: Szukam ludzi lubiacych podrozowac.

Chyba całkiem sporo ludzi lubi podróżować, ale często brakuje na to albo czasu albo pieniędzy... Jak byłam na studiach i miałam czas to było krucho z kasą, jak pracuję i są pieniądze to znowu krucho z czasem...

judka
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Wiek: 37
Dołączyła: 28 cze 2008, 19:59
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez Mherba » 8 cze 2012, 06:56 Re: Szukam ludzi lubiacych podrozowac.

Gabcia napisał(a):Rower czy Rover? ;) żartuję...czytalam twój inny post...:) a tak poważnie to gdzie w najbliższej przyszłości się wybierasz?


wiesz preferuje rover ale rowerkiem tez niepogardze a co do wybierania sie to myslalem nad weekandowym wypadem do Austrii gdzie sa przepiekne gory, jeziora w kolorze mniej wiecej szmaragdu choc chetnie bym to zobaczyl z bliska. Przejezdzalem raz przez Austrie i dla mnie bomba zeby tam pojechac.
Myslalem tez o polodniowej czesci wloch lub francji.
Ach na ten temat mozna pisac i pisac :)

Mherba
 
 

KobietaPostNapisane przez ulazeta » 8 cze 2012, 09:36 Re: Szukam ludzi lubiacych podrozowac.

Hej,
Tez lubie podrozowac. Ale tak to juz jest w zyciu czlowieka, jak jest mlody to ma ochote i czas ale nie ma pieniedzy, jak jest dorosly to ma ochote i pieniadze ale nie ma czasu, a jak jest juz stary to ma czas i pieniadze ale nie ma ochoty. Troszke juz zwiedzilam ale ciagle wiele miejsc, ktore na mnie czekaja :)

ulazeta
Początkujący
 
 
Posty: 14
Dołączyła: 19 maja 2007, 15:46
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Gabcia » 8 cze 2012, 12:46 Re: Szukam ludzi lubiacych podrozowac.

Mherba napisał(a):
Gabcia napisał(a):Rower czy Rover? ;) żartuję...czytalam twój inny post...:) a tak poważnie to gdzie w najbliższej przyszłości się wybierasz?


wiesz preferuje rover ale rowerkiem tez niepogardze a co do wybierania sie to myslalem nad weekandowym wypadem do Austrii gdzie sa przepiekne gory, jeziora w kolorze mniej wiecej szmaragdu choc chetnie bym to zobaczyl z bliska. Przejezdzalem raz przez Austrie i dla mnie bomba zeby tam pojechac.
Myslalem tez o polodniowej czesci wloch lub francji.
Ach na ten temat mozna pisac i pisac :)

Romantyk? unikat w wielkim swiecie ;)
Francja mmmm często o tym myślę ale zawsze jakoś brakuje czasu...Ale wiesz że często bywa tak, że piękne miejsca są bardzo blisko?
Piękne...może nie najpiękniejsze ale życie trwa :)))
Avatar użytkownika
Gabcia
Początkujący
 
 
Posty: 18
Dołączyła: 14 sie 2011, 09:57
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez judka » 8 cze 2012, 19:58 Re: Szukam ludzi lubiacych podrozowac.

Ja polecam kraje skandynawskie... Jest tam po prostu przepięknie... :)

judka
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Wiek: 37
Dołączyła: 28 cze 2008, 19:59
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez anirad » 9 cze 2012, 12:29 Re: Szukam ludzi lubiacych podrozowac.

a znajda sie chetni zeby w przyszlym roku zrobic cos co tylko nieliczni decyduja sie zrobic i wybrac sie na Kilimandzaro? to nie sa wakacje pod palemka wiec troche trzeba sie do tego przygotowac.
Ma magiczna rozdzka wie czego od niej chce,
Wysmienicie zna moj gust - oczy, buzka, biust....
Avatar użytkownika
anirad
Stały Bywalec
 
 
Posty: 483
Wiek: 51
Dołączył: 14 paź 2006, 18:39
Lokalizacja: Ha'il Saudi Arabia
Reputacja: 76
Poczciwy

PostNapisane przez Mherba » 9 cze 2012, 14:26 Re: Szukam ludzi lubiacych podrozowac.

Wiecie dla mnie kazde wyzwanie jest dobre, lubie wyzwania i tez dlatego moze chetnie ugryze troszke wspinaczki. Hehe zawsze chcialem sprobowac :)

Tak faktycznie sa piekne miejsca kolo nas ale z anglii blizej do nich niz z polski.

Acha jezeli ktos lubi wesole miasteczka to tez zapraszam do wyjazdu.

Mherba
 
 

KobietaPostNapisane przez GIWI » 14 cze 2012, 13:31 Re: Szukam ludzi lubiacych podrozowac.

Ja podrozuje duzo i chetnie dolacze do jakiejs grupy.Rowniez moga byc wyjazdy za granice.
Pozdrawiam.

GIWI
Rozeznany
 
 
Posty: 179
Dołączyła: 27 sie 2011, 18:01
Reputacja: 16
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez bongorno » 14 cze 2012, 19:10 Re: Szukam ludzi lubiacych podrozowac.

Ja ostatnio złapałem bakcyla na wypady na motocyklu . Na razie po Walii śmigam bo w sumie najbliżej a i potrenować trochę trzeba ale sezon urlopowy się zbliza wiec trza się gdzieś dalej wybrać.

bongorno
Rozeznany
 
 
Posty: 266
Dołączył: 11 sie 2010, 01:08
Reputacja: 30
Pokojowy

PostNapisane przez Mherba » 15 cze 2012, 08:22 Re: Szukam ludzi lubiacych podrozowac.

Jezeli bedzie duzo chetnych to wtedy mozna zorganizowac jakas grubsza wycieczke poza mury uk.

Mherba
 
 

MężczyznaPostNapisane przez VA » 27 cze 2012, 16:50 Re: Szukam ludzi lubiacych podrozowac.

Mherba napisał(a):... myslalem nad weekandowym wypadem do Austrii ...

Ja zdecydowanie jestem zwolennikiem zwiedzania / oglądania / przebywania w terenie niż spędzania czasu w podróży. Wypad weekendowy do Austrii to po prostu chory pomysł. Nawet przy najlepszych połączeniach w podróży spędzisz kilkanaście godzin.
VA
Avatar użytkownika
VA
Zaangażowany
 
 
Posty: 1148
Dołączył: 26 sie 2006, 12:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 112
SzanowanySzanowany

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TOWARZYSKIE