Szczecin i okolice.

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

PostNapisane przez Mherba » 10 cze 2012, 15:46 Szczecin i okolice.

Witam wszystkich ze Szczecina i okolic. Ciekawi mnie ile nas tutaj jest.

Jestem ze srodmiescia a dokladniej z Mazurskiej.

Pozdrawiam.

Mherba
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Mictlan » 11 cze 2012, 04:28 Re: Szczecin i okolice.

Witam witam ;) widze ze ta sama dzielnica, ja sie wychowywalem na Pilsudskiego, i chodzilem do SMS'u na Mazurskiej ;) Pozdro!

Mictlan
Raczkujący
 
 
Posty: 50
Wiek: 38
Dołączył: 21 lip 2007, 21:47
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez jo14189 » 11 cze 2012, 04:49 Re: Szczecin i okolice.

ja pochodze z okolic szczecina:) z malej miejscinki znanej jako trzebiez. pozdrawiam :)
HaPpy MaMa & ŻoNa :)
Avatar użytkownika
jo14189
Stały Bywalec
 
 
Posty: 306
Wiek: 34
Dołączyła: 21 lis 2011, 10:38
Lokalizacja: Walsall
Reputacja: 10
Neutralny

KobietaPostNapisane przez martinirosso » 11 cze 2012, 10:58 Re: Szczecin i okolice.

moze nie najblizsza okolica Szczecina (okolo 60 km),Chojna.pozdrawiam
Avatar użytkownika
martinirosso
Początkujący
 
 
Posty: 25
Wiek: 44
Dołączyła: 6 sty 2008, 19:02
Lokalizacja: birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez Mherba » 11 cze 2012, 13:41 Re: Szczecin i okolice.

Najblizsza czy nie ale wazne ze z tego samego regionu i jak sie bedzie na swieta jechalo to mozna poleciec na kilka aut. Wtedy jest razniej tyle km :)

Mherba
 
 

KobietaPostNapisane przez jo14189 » 12 cze 2012, 22:08 Re: Szczecin i okolice.

ale nas tu duzo:D
HaPpy MaMa & ŻoNa :)
Avatar użytkownika
jo14189
Stały Bywalec
 
 
Posty: 306
Wiek: 34
Dołączyła: 21 lis 2011, 10:38
Lokalizacja: Walsall
Reputacja: 10
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 12 cze 2012, 22:36 Re: Szczecin i okolice.

ja świdwin


co do jazdy na kilka aut to nie zdaje to zadnego egzaminu, kazdy jedzie z inna predkscia, w innych odstepach czasu sie zatrzymuje itp. predkoscia wiec nie ma sensu czekania jeden na drugiego.

martinirosso, mam rodzinke w czyms takim jak Piasek obok Chojny i Cedynii :)

Guest
 
 

PostNapisane przez Mherba » 14 cze 2012, 06:51 Re: Szczecin i okolice.

Draco powiem ci szczerze ze to zalezy od checi i dobrej komunikacji. Ja duzo czasu spedzilem na trasach i jezeli sie dobrze dogada lub daje sie znaki ze ktos potrzebuje sie zatrzymac to nia ma zadnego problemu, juz nie bede wspominal ze jak ma sie CB to juz wogule nie ma porownania.

Mherba
 
 

PostNapisane przez Guest » 14 cze 2012, 09:11 Re: Szczecin i okolice.

Mherba, trase do pl autem robilem wiele razy, nie liczac innych krajow europy, ktorych bylo duzo wiecej. nie wspomne juz o wycieczkach i zlotach w pl bo tego pewnie bym nie zliczyl. rowniez byly to wyjazdy na kilka aut wiec wybacz, jak dla mnie jest to upierdliwe, gdy musze na kogos czekac. tak to wlaczam tempomat i jade a nie mysle, czy ten z tylu ma ustawiona predkosc na nizsza lub wyzsza od mojej. widocznie jeszcze malo tras robiles... :)

Guest
 
 

PostNapisane przez Mherba » 15 cze 2012, 08:31 Re: Szczecin i okolice.

Draco czy malo tras zrobilem? Tyle moge powiedziec ze mam za soba udokumentowane blisko 960 tys km a co swoim autem gdzie skosztowal w zachodniej europie kazdego panstwa asfalt to juz swoja droga. Moze poprostu trafiles na zlych kompanow do takich wyjazdow lub poprostu patrzyles przed siebie. Ja wiem ze swojego pkt widzenia ze robiac trase na 6500 km na 3 auta mozna podczas jazdy sie swietnie bawic i przystanki co 250 -300 km na tzw fajeczke czy kibelek nikomu nie zaszkodzi a przy dluzszych trasach pomaga nie tylko koncentracji ale i rozprostowanie kosci.

Mherba
 
 

PostNapisane przez Guest » 16 cze 2012, 08:31 Re: Szczecin i okolice.

Co Ty porównujesz jazdę ciężarówka do jazdy prywatnej. Udokumentowany milion za fajera to nie to samo co rodzinne wyjazdy. Moze Ty lubisz czekać na innych po trasie, albo jesteś tym, na którego trzeba czekać? Mnie męczy taka jazda. Bawić dobrze to w trasie mogę się z towarzystwem, które mam w swoim aucie a jak jadę to jadę i nie patrze czy ogon nadal jest za mną. Swoja droga jak wyglada zabawa w trasie na kilka aut? W Berka się bawicie na niemieckim autobanie czy w chowanego? :) wybacz, na kilka aut to mogę jechać z rodzina do ciotki w innym mieście ale nie z obcymi przez pól Europy.

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez kamila.zie » 16 cze 2012, 09:38 Re: Szczecin i okolice.

Pogodno ;)
Avatar użytkownika
kamila.zie
Rozeznany
 
 
Posty: 104
Dołączyła: 29 maja 2011, 21:34
Lokalizacja: Szczecin/Wolverhampton
Reputacja: 4
Neutralny

PostNapisane przez Mherba » 16 cze 2012, 12:22 Re: Szczecin i okolice.

Widze ze to temat rzeka. Ty masz swoje zdanie a ja mam swoje zdanie. Ty masz takie a nie inne doswiadczenia i ja mam inne.

Mherba
 
 

KobietaPostNapisane przez jo14189 » 16 cze 2012, 14:31 Re: Szczecin i okolice.

kamila.zie, a w bham to gdzie mieszkasz?
HaPpy MaMa & ŻoNa :)
Avatar użytkownika
jo14189
Stały Bywalec
 
 
Posty: 306
Wiek: 34
Dołączyła: 21 lis 2011, 10:38
Lokalizacja: Walsall
Reputacja: 10
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kamila.zie » 16 cze 2012, 17:42 Re: Szczecin i okolice.

ja w Wolverhampton :P
Avatar użytkownika
kamila.zie
Rozeznany
 
 
Posty: 104
Dołączyła: 29 maja 2011, 21:34
Lokalizacja: Szczecin/Wolverhampton
Reputacja: 4
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TOWARZYSKIE