Szukam Ludzi lubiacych imprezować na MaXa

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

MężczyznaPostNapisane przez Okrutnik » 29 cze 2012, 18:33 Re: Szukam Ludzi lubiacych imprezować na MaXa

eee tam , czy pali czy nine jego sprawa jego zabawki jego cyrk
jak sie nie umie bawic inaczej niz bez blancika i wodki to coz mlody jest wyrosnie
a tak apropo zalezy o jakie imprezy Ci chodzi . Ja nie preferuje klubow gdzie w wiekszosci same mozgozyeby chodza :D nie ubllizajac nikomu nie taki mialem zamiar, bo chodza tez pewnie normalniejszy . Ale dla mnie dobra impreza to rockowy koncert np , jak o takie Ci chodzi to czemu nie .
LINIA FRONTU JEST NIEWIDOCZNA
PRZEBIEGA PRZEZ
SERCA
Avatar użytkownika
Okrutnik
Rozeznany
 
 
Posty: 242
Wiek: 37
Dołączył: 13 sie 2011, 21:58
Reputacja: 29
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez manuuu » 29 cze 2012, 19:16 Re: Szukam Ludzi lubiacych imprezować na MaXa

monika8224 napisał(a):mieszkam w Telford 5 lat i jakoś żadnego nie poznałam


no więc albo wcale nie wychodzisz z domu i nie imprezujesz albo trzymasz się w gronie ludzi porządnych co skutkuje tym, że nikogo z danej patologicznej grupy nie poznałaś. nie masz się co ciskać i pisać żebym sobie darowała bo taka jest prawda :) chcesz dyskutować na ten temat to zapraszam na priv

manuuu
Początkujący
 
 
Posty: 20
Dołączyła: 14 cze 2012, 18:04
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez moloqu » 29 cze 2012, 20:06 Re: Szukam Ludzi lubiacych imprezować na MaXa

manuuu napisał(a):
monika8224 napisał(a):mieszkam w Telford 5 lat i jakoś żadnego nie poznałam


no więc albo wcale nie wychodzisz z domu i nie imprezujesz albo trzymasz się w gronie ludzi porządnych co skutkuje tym, że nikogo z danej patologicznej grupy nie poznałaś. nie masz się co ciskać i pisać żebym sobie darowała bo taka jest prawda :) chcesz dyskutować na ten temat to zapraszam na priv



moze poprostu mieszka w innej dzielnicy gdzie takie zjawiska sa malo popularne...

co do tematu to na pewno sie ktos znajdzie zeby z Toba wyskoczyc na piwko/blancika... tylko czy bylbys sklonny wpasc do bham czy raczej w swoim miescie szukasz zabawy? no i koncert to tez dobra sprawa jesli chodzi o zabawe :) zalezy jakie klimaty lubisz.

co do komentarzy umoralniajacych - kazdy jest dorosly i robi to co chce.... nie badzmy bielsi niz inni...

pozdr

moloqu
Raczkujący
 
 
Posty: 54
Dołączył: 12 paź 2010, 08:14
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 3 lip 2012, 17:09 Re: Szukam Ludzi lubiacych imprezować na MaXa

komentarze komentrzami ale poziom inteligencji osoby ktora napisala ten post i wyraza "opinie" bluzgajac innych zenada. Mlody wyrosnie. ja mloda jestem a uzywek nie potrzebuje by sie dobrze bawic. bo do dobrej zabawy wystarczy dobre towarzystwo :)
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez izasaturn » 20 gru 2012, 21:21 Re: Szukam Ludzi lubiacych imprezować na MaXa

Ja jestem normalna poukladana dziewczyną i nie widze nic złego w tym poście. Sama nie dawno tutaj przyjechałam i chetnie poznałabym osoby ktore lubia imprezować:) Oczywiscie nie mówie o zataczaniu się i robieniu z siebie menela ulicznego. Ale lubię w weekend rozluźnić się odstresować od codziennej pracy i pójśc potańczyć napic sie poznac nowych ludzi posmiac sie i pożartować . W pl mam wielu przyjaciół którzy potrafią sie napić czasami sobie zapalić ale to normalne osoby na kierowniczych stanowiskach prowadzący swoje firmy uczący się. Wszystko jest dla ludzi jeśli umieją z tego odpowiednio korzystać ... ja osobiście za ziołem nie przepadam ale z tego co wiem w niektórych przypadkach jest stosowany jako lekarsto więc nie moze byc takie straszne a w nadmiarze wszytko szkodzi. Jak dla mnie krytyka postu bezsensowna chłopak napisał żeby poznac osoby z którymi chce wspólnie spędzic czas a nie po to żeby wysłuchiwać co macie do osób które lubią sobie zapalić:)

izasaturn
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Dołączyła: 15 gru 2012, 21:46
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez michalherba » 20 gru 2012, 21:42 Re: Szukam Ludzi lubiacych imprezować na MaXa

Zgodze sie z izasaturn, wszystko jest dla ludzi ale w umiarze.
Avatar użytkownika
michalherba
Początkujący
 
 
Posty: 48
Wiek: 43
Dołączył: 7 paź 2012, 19:35
Lokalizacja: Oldbury
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 21 gru 2012, 00:55 Re: Szukam Ludzi lubiacych imprezować na MaXa

nie chodzi o post a jego podejscie do osob ktore sie wypowiadaja. bawic sie imprezowac to jedno, bluzgajac innych znajomych na impreze raczej sobie tutaj nie znalazl
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 21 gru 2012, 01:42 Re: Szukam Ludzi lubiacych imprezować na MaXa

izasaturn
1. zarejestrowałaś się na forum i w 1szym poście odpowiadasz w wątku który umarł śmiercią naturalną w lipcu...
2. poza pierwszym postem w wątku jest coś takiego jak temat. Jeśli dla Ciebie "Zabawa na MaXa" oznacza potańczenie i wypicie paru piw (od biedy wypalenie jednego skręta) to mamy totalnie różne definicje pojęcia "zabawa na maxa".
3. poczytaj wszystkie odpowiedzi autora wątku.
4....
5....

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez izasaturn » 21 gru 2012, 21:07 Re: Szukam Ludzi lubiacych imprezować na MaXa

Po pierwsze wiem że jest z lipca ślepa nie jestem skoro na niego odpowiadasz to chyba jednak nie umarł .... Nagłowek też przyczytałam i nie chodziło mi o temat sam w sobie tylko o wasze odpowiedzi... To jest forum każdy pisze czego szuka i ten kto jest zainteresowany to czyta. Skoro wszystkich interesuje czytanie książek to po co wchodza i czytaja posty chłopaka który szuka ludzi do imprezy!!! On nie napisał po to żeby wysłuchiwać waszego zdania na temat ćpunów i alkoholików tylko po to żeby poszukać osób które chcą spędzić czas tak jak on!!! I sorry ale jeśli nie znasz osoby i w pierwszym komentarzu wyskakujesz do kogoś że jest ćpunem to sie nie dziw że odpowiada ci obelgami . Nie znasz nie oceniaj proste...Chłopak odpowiedził na atak atakiem takie moje zdanie....

izasaturn
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Dołączyła: 15 gru 2012, 21:46
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 23 gru 2012, 21:05 Re: Szukam Ludzi lubiacych imprezować na MaXa

izasaturn napisał(a):(...)Chłopak odpowiedził na atak atakiem takie moje zdanie....

W tym się różnimy - ja uważam, że nikt go nie zaatakował, a to On odpowiedział agresją.
A forum jest po to, żeby dyskutować i wymieniać różne, często przeciwstawne poglądy.

Dla mnie EOT
Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez ryś92 » 22 sty 2013, 22:56 Re: Szukam Ludzi lubiacych imprezować na MaXa

Witam:) troszkę gorąco się zrobiło bo w temacie chyba o co innego chodziło niż umoralnianie wszystkich po kolei. Kazdy ma swoj sposób zabawy, nie ukrywam lubie zapalic, ale również zgodze sie ze sporo problemów mozna sobie narobić przez thc, ale to wszystko nie jest wazne ::stop:: i wrocmy do tematu. Przyjechałem do Anglii 3dni temu i mieszkam w Redditch i jak w temacie poznam ludzi :grin:

ryś92
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 22 sty 2013, 17:43
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TOWARZYSKIE