Szukam Ludzi lubiacych imprezować na MaXa

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

MężczyznaPostNapisane przez ssensii » 28 cze 2012, 02:13 Szukam Ludzi lubiacych imprezować na MaXa

Siema:D
Jestem Łukasz mam 22 lata , mieszkam w Redditch i jak w temacie szukam znajomych tu ktorzy lubią sie zabawić :) piwko/wodka/blancik i wiele innych :D Czekam na odpowiedz;)

ssensii
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Dołączył: 1 kwi 2012, 14:14
Reputacja: -8
Wyśmiewca

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 28 cze 2012, 06:30 Re: Szukam Ludzi lubiacych imprezować na MaXa

Łee to będziesz długo szukał - nikt takich rzeczy nie lubi.
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez manuuu » 28 cze 2012, 10:26 Re: Szukam Ludzi lubiacych imprezować na MaXa

przeprowadź się do Telford. ćpunów i alkoholików chętnych na imprezowanie co weekend poznasz już po tygodniu

manuuu
Początkujący
 
 
Posty: 20
Dołączyła: 14 cze 2012, 18:04
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez ssensii » 28 cze 2012, 11:58 Re: Szukam Ludzi lubiacych imprezować na MaXa

hehehe jak dla Ciebei blancik jest ćpaniem to powodzenia ;))) nie szukam ćpunów szukam ludzi lubiących imprezować :) jak nie lubisz to na ch.uj odpowiadasz: ) jestescie 100 lat za murzynami ;)

ssensii
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Dołączył: 1 kwi 2012, 14:14
Reputacja: -8
Wyśmiewca
Góra
-8

KobietaPostNapisane przez manuuu » 28 cze 2012, 12:22 Re: Szukam Ludzi lubiacych imprezować na MaXa

dorośniesz - zrozumiesz

manuuu
Początkujący
 
 
Posty: 20
Dołączyła: 14 cze 2012, 18:04
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez ssensii » 28 cze 2012, 12:54 Re: Szukam Ludzi lubiacych imprezować na MaXa

widzisz ja jestem wiecznie dzieckiem ;) nie chce dorosnąć;) po co tu odpisujesz;) odwal się od tego tematu już , idź szukaj kumpli gdzie indziej

ssensii
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Dołączył: 1 kwi 2012, 14:14
Reputacja: -8
Wyśmiewca

KobietaPostNapisane przez monika8224 » 28 cze 2012, 13:36 Re: Szukam Ludzi lubiacych imprezować na MaXa

manuuu napisał(a):przeprowadź się do Telford. ćpunów i alkoholików chętnych na imprezowanie co weekend poznasz już po tygodniu

Ne wiem gdzie ty widziałeś tu tyle jak to okresliłeś ćpunów i alkoholików mieszkam w Telford 5 lat i jakoś żadnego nie poznałam więc daruj sobie

monika8224
Początkujący
 
 
Posty: 28
Dołączyła: 19 maja 2010, 21:06
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 28 cze 2012, 15:10 Re: Szukam Ludzi lubiacych imprezować na MaXa

ssensii napisał(a):hehehe jak dla Ciebei blancik jest ćpaniem to powodzenia ;)))


Jak Cie wywalą z roboty/nie przyjmą do pracy po testach na THC to może zrozumiesz.
A może nie.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez ssensii » 28 cze 2012, 22:59 Re: Szukam Ludzi lubiacych imprezować na MaXa

a co ma tu robota do tego , nie kminisz ze pisze o weekendzie? szanuje swoją prace wiec nie bedziesz mi pieprzyła jak masz takie zycie ze alkohol to dla Ciebie zakazany owoc to na co sie tu udzielasz?

ssensii
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Dołączył: 1 kwi 2012, 14:14
Reputacja: -8
Wyśmiewca

MężczyznaPostNapisane przez Adrian2712 » 28 cze 2012, 23:04 Re: Szukam Ludzi lubiacych imprezować na MaXa

Na weekend zapalisz blancika ale we krwi THC zostanie jeszcze dluuuugo:)
Avatar użytkownika
Adrian2712
Rozeznany
 
 
Posty: 195
Dołączył: 18 mar 2011, 15:21
Lokalizacja: B'ham
Reputacja: 18
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez ssensii » 28 cze 2012, 23:26 Re: Szukam Ludzi lubiacych imprezować na MaXa

Wiem o tym :) pale od 7 lat, nie napisałem na forum by prawić mi rady tylko chce poznac osoby chcące wypic piwko i isc na impreze;)

ssensii
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Dołączył: 1 kwi 2012, 14:14
Reputacja: -8
Wyśmiewca

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 29 cze 2012, 05:53 Re: Szukam Ludzi lubiacych imprezować na MaXa

ssensii napisał(a):a co ma tu robota do tego , nie kminisz ze pisze o weekendzie? szanuje swoją prace wiec nie bedziesz mi pieprzyła jak masz takie zycie ze alkohol to dla Ciebie zakazany owoc to na co sie tu udzielasz?

Ma do tego to, że w coraz większej ilości miejsc - szczególnie w tych "dobrych" firmach standardowe testy na alkohol + 6 podstawowych narkotyków są warunkiem przyjęcia do pracy. A i później są robione wyrywkowe kontrole. Szczególnie jak coś się wydarzy.
I wyobraź sobie, że kminię, że nawijasz o weekendzie.
I jak widzę - głupoty wypisujesz pisząc, że szanujesz swoją pracę.
Alkohol nie jest dla mnie zakazanym owocem.
A tak w ogóle, to widzę, że THC całkiem Ci już przyćmiła postrzeganie świata i rozumienie słowa pisanego jeśli zwracasz się do mnie per Pani... lol

Pozdrawiam
PS. Nikt Ci nie mówi co masz robić. Jedynie komentuję Twoje posty i wyrażam swoją opinię. Tak jak Ty swoją. Od tego jest forum. Nie podoba Ci się? Nie musisz czytać.

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez ssensii » 29 cze 2012, 08:33 Re: Szukam Ludzi lubiacych imprezować na MaXa

ale debilu nie odpisuj tu bo ja szukam ludzi na impreze, ty takim delikwentem nie jestes, pewnie zatwardziały masz ten swój świat :) wali mnie to co myslisz i wali mnie jaką masz o mnie opinię, zwroci łem się przez Pani bo uwazam ze jesteś baba a nie facet , trzym sie elo

ssensii
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Dołączył: 1 kwi 2012, 14:14
Reputacja: -8
Wyśmiewca

KobietaPostNapisane przez LadyHekate » 29 cze 2012, 10:18 Re: Szukam Ludzi lubiacych imprezować na MaXa

ssensii, napisales,ze jestes wiecznie dzieckiem...
dzieci nie pisza na forum,ze pala od 7 lat :lol:
a to,ze ktos wyrazil tu swoje zdanie nie upowaznia Cie do tego zebys nazywal ta osobe "debilem".
Niektorzy maja inne priorytety w zyciu i inne rzeczy sprawiaja im przyjemnosc- moze to dla Ciebie niewiarygodne, ale tak jest ;)

palisz to sobie pal, pijesz to sobie pij - ale sie z tym tak nie uzewnetrzniaj na forum ;DD
powinienes liczyc sie z tym, ze moze Cie tu spotkac krytyka i powinienes to przemilczec, a nie cisnac na wszystkich ;-)

btw. chyba dawno nie paliles skoro masz w sobie tyle agresji :lol:
Avatar użytkownika
LadyHekate
Rozeznany
 
 
Posty: 160
Wiek: 34
Dołączyła: 27 kwi 2011, 18:22
Reputacja: 16
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 29 cze 2012, 11:50 Re: Szukam Ludzi lubiacych imprezować na MaXa

tia, zabrakło argumentów, to zabierasz się za wyzywanie, spokojnie.
Niezła próba tłumaczenia zwrócenia się per Pani, ale nie kupuję tego.
Nie wiesz co piszesz i tyle.
Jak widzę Ciebie wali dużo rzeczy.
Mnie wali to czy palisz czy nie...

Pozdrawiam
PS. Uspokoję Cię - więcej się nie wypowiadam w tym wątku. Napisałem co chciałem napisać i tyle. Chyba, że znów napiszesz coś głupiego.

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TOWARZYSKIE