Spotkanie Forumowiczow w grupie wiekowej 40-60 lat

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

MężczyznaPostNapisane przez Darwas » 30 gru 2012, 08:29 Re: Spotkanie Forumowiczow w grupie wiekowej 40-60 lat

Witaj Gabbi myślę że w styczniu odbędzie się następne spotkanie,grudzień jak wiadomo jedni na miejscu drudzy polecieli do Polski.Tak że tylko czekać na styczniowe spotkanie.
Avatar użytkownika
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posty: 693
Dołączył: 26 sty 2008, 11:01
Lokalizacja: Dudley
Reputacja: 58
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez GIWI » 30 gru 2012, 15:27 Re: Spotkanie Forumowiczow w grupie wiekowej 40-60 lat

Po Nowym Roku skontaktujemy sie z poprzednimi uczestnikami tych spotkan i zdecydujemy o dacie i godzinie. Zagladaj na watek: drugie spotkanie forumowiczow i jego kontynuacja sa nastepne spotkania

Dodano: -- 3 sty 2013, 20:02 --

12 stycznia ,godz 17.00- nastepne spotkanie forumowiczow w Oldbury, pub " One & Two Halves", Joseph Street, B69 1AQ.
Z centrum BHM dojazd autobusem 126, przystanek na Wolverhampton Road w Oldbury przy stacji benzynowej BP.

Dodano: -- 3 sty 2013, 20:04 --

Zapraszamy wszystkich serdecznie.

GIWI
Rozeznany
 
 
Posty: 179
Dołączyła: 27 sie 2011, 18:01
Reputacja: 16
Neutralny

chętnie też dołaczę,
choć nie lubię ciastek :mrgreen:
All tragedies are finished by death; all comedies are ended by a marriage (Bayron).
Avatar użytkownika
testowy
Zaangażowany
 
 
Posty: 1028
Dołączył: 28 wrz 2008, 16:21
Lokalizacja: i owszem, głównie w soboty
Reputacja: 78
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez GIWI » 5 sty 2013, 16:40 Re: Spotkanie Forumowiczow w grupie wiekowej 40-60 lat

Swietnie. Nie obawiaj sie, nie ma przymusu jesc ciastka. Z calej grupy tylko ja zamawiam ciastko, gdyz pozostali sa zwolennikami piwa lub orange juice jesli ktos jedzie autem.

GIWI
Rozeznany
 
 
Posty: 179
Dołączyła: 27 sie 2011, 18:01
Reputacja: 16
Neutralny

No to do zobaczenia.
Avatar użytkownika
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posty: 693
Dołączył: 26 sty 2008, 11:01
Lokalizacja: Dudley
Reputacja: 58
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez Haga » 10 sty 2013, 16:41 Re: Spotkanie Forumowiczow w grupie wiekowej 40-60 lat

Dzien dobry,
czy mozna sie dolaczyc do spotkania? Jestem w Anglii od niedawna i chetnie spotkalabym sie w milym polskim towarzystwie.
Mieszkam w Solihull i widze, ze to kawalek ale autobusem powinnam dac rade. Pozdrawiam serdecznie.

Haga
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 10 sty 2013, 10:01
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Darwas » 10 sty 2013, 20:55 Re: Spotkanie Forumowiczow w grupie wiekowej 40-60 lat

Oczywiście zapraszamy.
Avatar użytkownika
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posty: 693
Dołączył: 26 sty 2008, 11:01
Lokalizacja: Dudley
Reputacja: 58
Poczciwy

witam serdecznie. tez chetnie bym dolaczyl. niestety 12 stycznia mam zajety i nie za bradzo moge. ale inne terminy to chetnie. HAGA - Solihull, mieszkam niedaleko wiec mozna jakos razem sie wybrac jezeli uda sie dograc termin. Pozdrawiam i brawo za zorganizowanie grupy.
Pozdrowionka serdeczne

robinson33331
Początkujący
 
 
Posty: 12
Dołączył: 27 wrz 2011, 07:27
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ann_ka » 12 sty 2013, 14:54 Re: Spotkanie Forumowiczow w grupie wiekowej 40-60 lat

witam, niedawno znalazlam watek o spotkaniach starszej mlodziezy i bardzo mi sie ten pomysl spodobal. Niestety juz lekko odstajemy od tej mlodziezy ciut mlodszej, co nie oznacza wcale, ze duch w ludziach jak ten przedzial juz umarl, o!!!!!, ON dopiero zyje!!! :grin:
Niestety nie dam rady dolaaczyc do Was dzisiaj, czego szczerze zaluje, ale napewno zrobie to nastepnym razem. Bedzie nastepny raz???? Mam nadzieje....
To Oldbury troche daleko, pewnie nie tylko dla mnie. Moze przeniesc takie spotkania bardziej centralnie? Gdzies do centrum np?
Na dzis zycze Wam wszystkim swietnej atmosferki, fajnej zabawy i pozdrawiam serdecznie, mam nadzieje do zobaczenia na nastepnym spotkaniu :)

ann_ka
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Wiek: 54
Dołączyła: 13 paź 2010, 12:06
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Darwas » 12 sty 2013, 15:20 Re: Spotkanie Forumowiczow w grupie wiekowej 40-60 lat

Koleżanko ann_ka oczywiście że spotkania dalsze będą bo już na dzisiejszym spotkaniu będzie pewno omawiany termin i miejsce.Spotkanie dzisiejsze akurat jest w takim miejscu że każdy ma kawałek drogi nie robi się spotkań bo ktoś to organizuje ma blisko.Ale powiem że na pewno odbędzie się spotkanie w centrum bo był poruszany temat klubu gdzie grają fajną muzykę i można by było się wybrać grupą trochę poskakać.Tak że zapraszamy na następne spotkania.Czym nas więcej tym lepiej a razem zawsze coś zrobimy.
Avatar użytkownika
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posty: 693
Dołączył: 26 sty 2008, 11:01
Lokalizacja: Dudley
Reputacja: 58
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez ann_ka » 12 sty 2013, 19:16 Re: Spotkanie Forumowiczow w grupie wiekowej 40-60 lat

O! kurcze, pewnie, ze przyjde. Tak jak wspomnialam, daleka droga przedemna i pewnie wiekszoscia z nas przed zyciem z tyt."starszej pani" - tak powiedziala kiedys do mnie corcia, jakies 15 lat temu... - wiesz mamus, taka starsza pani jak ty... - musze tu dodac, ze miala wtedy jakies 10lat :( . A, kto tak nie postrzegal "starych", niech podniedie reke, haha.)
no, do zobaczenia i napiszcie cos o dzisiejszym wieczorze
Anka

Dodano: -- 12 sty 2013, o 19:16 --

O! kurcze, pewnie, ze przyjde. Tak jak wspomnialam, daleka droga przedemna i pewnie wiekszoscia z nas przed zyciem z tyt."starszej pani" - tak powiedziala kiedys do mnie corcia, jakies 15 lat temu... - wiesz mamus, taka starsza pani jak ty... - musze tu dodac, ze miala wtedy jakies 10lat :( . A, kto tak nie postrzegal "starych", niech podniedie reke, haha.)
no, do zobaczenia i napiszcie cos o dzisiejszym wieczorze
Anka

ann_ka
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Wiek: 54
Dołączyła: 13 paź 2010, 12:06
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Darwas » 13 sty 2013, 10:06 Re: Spotkanie Forumowiczow w grupie wiekowej 40-60 lat

Dziękuje Wszystkim za przybycie na spotkanie,fajno że coraz więcej osób dołącza do grupy.Oczywiście zapraszamy pozostałych użytkowników forum na spotkania,proszę nie brać pod uwagę przedziału wiekowego gdyż na wczorajszym spotkaniu były osoby z 3 z przodu.Wstępnie została ustalona data następnego spotkania odbędzie się 2 Lutego,co do miejsca spotkania to napisze jeszcze gdyż spotkanie odbędzie się teraz w centrum i muszę wyszukać dobrego miejsca dla Nas.Jeszce raz dzięki.
Avatar użytkownika
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posty: 693
Dołączył: 26 sty 2008, 11:01
Lokalizacja: Dudley
Reputacja: 58
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez GIWI » 21 sty 2013, 13:28 Re: Spotkanie Forumowiczow w grupie wiekowej 40-60 lat

Po konsultacjach z niektorymi uczestnikami poprzednich spotkan ustalilismy, iz 1 luty, piatek jest wlasciwsza data ,gdyz wiecej osob ma wolny czas i dotrze na spotkanie. A wiec spotykamy sie
1 luty, piatek o godz 19.00 przed wejsciem glownym do kina " Cineworld" na Broad Street.
Nastepnie przejdziemy do" Risa Bar", aby potanczyc tego wieczoru. Wejscie do Baru jest za darmo do godz 21.00. Potem trzeba kupic bilet wstepu.
Prosze nie spoznic sie, gdyz spoznialscy nie beda mogli nas znalezc pozniej.

GIWI
Rozeznany
 
 
Posty: 179
Dołączyła: 27 sie 2011, 18:01
Reputacja: 16
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Darwas » 21 sty 2013, 19:38 Re: Spotkanie Forumowiczow w grupie wiekowej 40-60 lat

Z tego co oglądałem na internecie i wyczytałem to fajny ten klub (pub) Risa Bar.Data jednak jak na razie nie dla mnie,pracuję do 17.00 po pracy w domu jestem ok.18.15 a gdzie potem się wracać do centrum.Chyba że trafi się cud że nie będę pracował do 17.00 choć to często mi się nie zdarza.Ale jak by co to życzę dobrej zabawy i info o następnym spotkaniu.
Avatar użytkownika
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posty: 693
Dołączył: 26 sty 2008, 11:01
Lokalizacja: Dudley
Reputacja: 58
Poczciwy

Szkoda, ze nie bede mogla do Was dolaczyc (nie dla malego dziecka i czas i miejsce...). Moze nastepnym razem. Zycze dobrej zabawy.

hannah012012
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 10 lis 2012, 23:30
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TOWARZYSKIE