Spotkanie Forumowiczow w grupie wiekowej 40-60 lat

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;
Ja pierwszego akurat bede w polsce ale na następne spotkanie chetnie się pisze wezme jeszcze kilku znajomych:)

izasaturn
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Dołączyła: 15 gru 2012, 21:46
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez GIWI » 26 sty 2013, 07:47 Re: Spotkanie Forumowiczow w grupie wiekowej 40-60 lat

Zapraszamy wszystkich kto nie ma pomyslu jak spedzic wieczor 1 lutego w piatek. Tyle, ze spotykamy sie w centrum Birmingham przy wejsciu do kina "Cineworld" na Broad Street /przy Five Ways/ o godz. 19.00.

GIWI
Rozeznany
 
 
Posty: 179
Dołączyła: 27 sie 2011, 18:01
Reputacja: 16
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Darwas » 26 sty 2013, 18:19 Re: Spotkanie Forumowiczow w grupie wiekowej 40-60 lat

Dokładnie Grażynka kto nie wie jak spędzić wieczór,to niech się wybiera na spotkanie a na pewno miło spędzi czas w gronie wspaniałych ludzi.Co do mojej obecności jeszcze wszystko pod znakiem ?.
Avatar użytkownika
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posty: 693
Dołączył: 26 sty 2008, 11:01
Lokalizacja: Dudley
Reputacja: 58
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez GIWI » 31 sty 2013, 18:54 Re: Spotkanie Forumowiczow w grupie wiekowej 40-60 lat

Do zobaczenia jutro o 19.00. :)

Dodano: -- 31 sty 2013, 20:15 --

Czyli do zobaczenia w piatek o godz 19.00.

GIWI
Rozeznany
 
 
Posty: 179
Dołączyła: 27 sie 2011, 18:01
Reputacja: 16
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Darwas » 31 sty 2013, 19:15 Re: Spotkanie Forumowiczow w grupie wiekowej 40-60 lat

Moje 100% potwierdzenie nie będzie mnie żałuje bo na pewno będzie fajnie.Ale pracuje do do puzna oprócz tego muszę pracować w sobotę na rano.Tak że dobrej zabawy Grażynko tym razem Cię nie wspomogę w zbieraniu wszystkich na miejscu ale myślę że beze mnie się świat nie zawali.
Avatar użytkownika
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posty: 693
Dołączył: 26 sty 2008, 11:01
Lokalizacja: Dudley
Reputacja: 58
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez GIWI » 3 lut 2013, 09:24 Re: Spotkanie Forumowiczow w grupie wiekowej 40-60 lat

Ostatnie wyjscie do pub + dancing na Broad Street bylo ciekawa odmiana spotkan. W piatek najpierw bylismy w Cafe Rouge nad kanalem w centrum. Tam wypilismy cappucino + deser, porozmawialismy ,po czym przeszlismy na Broad Street ,gdzie wybralismy pub z dance floor.
Dziewczyny szalaly na parkiecie przy czym rozruszaly cale towarzystwo.
Jednak zgodnie zdecydowalismy wrocic do malej tradycji i spotkan w pub w Oldbury. Stwierdzamy ,iz potrzebujemy najbardziej zwyczajnych rozmow przy stole i spedzic troche czasu inaczej niz siedzenie w domu.

Dodano: -- 3 lut 2013, 10:59 --

W centrum nie ma gdzie zostawic auta w nocy, wiec zaparkowalam daleko od centrum i maszerowalam pieszo tam i z powrotem w poznych godzinach wieczornych co nie jest zbyt bezpieczne. Natomiast w Oldbury kazdy pub ma parking wlasny.

Dodano: -- 3 lut 2013, 11:12 --

Kolejne spotkanie forumowiczow odbedzie sie 24 lutego w niedziele o godz. 19.00 w pub " One & Two Halves" w Oldbury B69 2AQ.
Spotkamy sie przed pubem ktory znamy, ale dla odmiany przejdziemy do pubu
"Lakeside" ktory miesci sie niemalze naprzeciw. Jest on mniejszy, kameralny z bardzo mila atmosfera. Zapraszamy wszystkich.

GIWI
Rozeznany
 
 
Posty: 179
Dołączyła: 27 sie 2011, 18:01
Reputacja: 16
Neutralny

GIWI niedziela jak najbardziej odpowiada,tak że już dziś napisze jestem na spotkaniu.Zapraszam wszystkich serdecznie,myślę że będzie z kim wypić piwko.
Avatar użytkownika
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posty: 693
Dołączył: 26 sty 2008, 11:01
Lokalizacja: Dudley
Reputacja: 58
Poczciwy

GIWI, od godz 18 albo 19 w centrum na kazdej uliczce parking jest za free, mowa tutaj o uliczkach w obszarze starej biblioteki... wiecej, zaraz za kinem Cineworld jest kilka parkingow, m.in jeden balezacy do councilu, ktory trzeba oplacic do godz. 22 i nie jest to zniewalajaca kwota... czasem mi sie zdarzylo zostawiac auto w miescie i nigdy nic sie nie stalo:)... Ale to tak tylko na przyszlosc;)

Co do nastepnego spotkania... chetnie bym zajrzal do was o ile to nie problem, jednak musze stwierdzic, ze Olbury to jednak dosc daleko i te spotkania, to chyba tylko dla malej grupki mieszkajacej w poblizu... a szkoda;( Jednak tak jak napisalem, chcialbym zajrzec na nastepne o ile mozna, choc wiem, ze wiekiem troszke odstaje od ogolnego zaloxenia, ale czyz nie o to chodzi zeby sie integrowac?;)

Pozdrawiam
Michal
"...trzymam fason... wierzę w Boga... Jestem prawdziwy..."
Avatar użytkownika
michas2525
Rozeznany
 
 
Posty: 123
Wiek: 39
Dołączył: 12 paź 2009, 06:05
Lokalizacja: Birmingham/Kielce
Reputacja: 1
Neutralny

michas2525 napisał(a):Olbury to jednak dosc daleko i te spotkania, to chyba tylko dla malej grupki mieszkajacej w poblizu... a szkoda

Michał oczywiście że jesteś mile widziany,co do spotkań to powiem każdy z nas ma kawałek drogi nie jest to dla ludzi mieszkających w okolicy.Bo na ostatnim spotkaniu w Oldbury koleżanka dojechał z Solihull.Tak że zapraszam.
Avatar użytkownika
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posty: 693
Dołączył: 26 sty 2008, 11:01
Lokalizacja: Dudley
Reputacja: 58
Poczciwy

Jak sie czegos chce to i sposob sie znajdzie;)
"...trzymam fason... wierzę w Boga... Jestem prawdziwy..."
Avatar użytkownika
michas2525
Rozeznany
 
 
Posty: 123
Wiek: 39
Dołączył: 12 paź 2009, 06:05
Lokalizacja: Birmingham/Kielce
Reputacja: 1
Neutralny

Potwierdzam,
byłam na ostatnim spotkaniu i było super, wytańczyłam się i naprawdę fajnie spędziliśmy ten wieczór mimo ze pogoda była nieciekawa,

Na następne spotkanie postaram się przyjść z nowa kolezanka
Avatar użytkownika
wieslaw444
Początkujący
 
 
Posty: 23
Dołączyła: 29 cze 2009, 18:33
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez GIWI » 3 lut 2013, 22:26 Re: Spotkanie Forumowiczow w grupie wiekowej 40-60 lat

michas2525. Zapewniam Cie, iz wszyscy przyjmiemy Cie bardzo zyczliwie. Musisz wiedziec ,ze na kazdym spotkaniu sa osoby majace 30+ pare lat, a to oznacza ,ze Twoja obecnosc nie bedzie ewenementem. Nie bedziesz pierwszy mlody wiekiem ,ani ostatni. Zreszta ciagle powtarzamy, iz zapraszamy wszystkich/ w roznym wieku/.
Co do lokalizacji spotkan to zawsze komus bedzie za daleko ,bowiem metropolia BHM to grand city.
Jesli chodzi o parkowanie to dobrze byloby, gdyby ktos podal kilka konkretnych nazw ulic,gdzie mozna zostawic auto. Ogolniki nie sa pomocne.W ciagu roku 3 razy placilam za parkowanie, a mysl o clampingu przeraza / raz juz zaplacilam/. Z tylu Cineworld mialam head office mojej firmy/ przeniesli sie/, wiec pamietam jakie byly restrykcje z parkowaniem.

GIWI
Rozeznany
 
 
Posty: 179
Dołączyła: 27 sie 2011, 18:01
Reputacja: 16
Neutralny

GIWI, mowisz i masz... jesli chodzi o parkowanie w miescie, ja zazwyczaj zostawialem auto w obrebie Victoria Square >> Edmund St, Margaret St, Colmore Row, Waterloo St, Livery St. Trzeba tylko pamietac, zeby dokladnei sprawdzac parkometry, w sobote od 19 czy tez od 19.30 parkingi na ulicach sa za darmo, az do poniedzialku do 8 rano, po tym czasie faktycznie mozna miec zalozona blokade.
Aha, nalezy tez uwazac przy zostawianiu auta, zazwyczaj najwiecej parkingowych kreci sie przed koncem czasu platnego, czyli wlasnie w sobotnie wieczory.

Co do spotkania, bardzo chetnie do was zajrze, najwyzej bede najmlodszym uczestnikiem co tez mi nie przeszkadza ;) idea wspolnej miedzypokoleniowej integracji oraz pomagania sobie nawzaje jest z reguly swietna wiec... mam nadzieje do zobaczenia :)
"...trzymam fason... wierzę w Boga... Jestem prawdziwy..."
Avatar użytkownika
michas2525
Rozeznany
 
 
Posty: 123
Wiek: 39
Dołączył: 12 paź 2009, 06:05
Lokalizacja: Birmingham/Kielce
Reputacja: 1
Neutralny

michas2525 no to do zobaczenia,a co do pomysłów dalszych spotkań grupa otwarta.
Dyskutujemy gdzie następne spotkanie zapraszam,myślę ze będę miał kopana do piwa.
Avatar użytkownika
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posty: 693
Dołączył: 26 sty 2008, 11:01
Lokalizacja: Dudley
Reputacja: 58
Poczciwy

Darwas, na jedno moze sie skusze, ale zapewne tez przyjade samochodem, wiec tylko na jedno:) chyba, ze jeszcze znajde kogos, kto bedzie chetny mnie przywiezc i odebrac pozniej... pomyslimy :D
"...trzymam fason... wierzę w Boga... Jestem prawdziwy..."
Avatar użytkownika
michas2525
Rozeznany
 
 
Posty: 123
Wiek: 39
Dołączył: 12 paź 2009, 06:05
Lokalizacja: Birmingham/Kielce
Reputacja: 1
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TOWARZYSKIE