Drugie spotkanie forumowiczow w przedziale wiekowym 40-60lat

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;
Spotkanie 11 grudnia w niedziele o godz 17.00 w Oldbury- pub "One & Two Halves,
Joseph Street, B69 1AQ. Wpisac w google nazwe pub+ Oldbury i wyswietla sie wszystkie dane.
Autobus 126 z centrum/ Broad Street/. Wysiasc na Wolverhampton Road przy stacji benzynowej BP.
Tym razem nie oczekuje wpisow, deklaracji etc...od osob ,ktore maja zamiar przyjsc. Zwyczajnie kto czuje potrzebe posiedziec i pogadac w gronie Polakow, wiec niech pojawi sie 11 grudnia przed wejsciem do pub. Bedziemy tam czekac w kilkoro osob ,ktore zaszczycily swa obecnoscia poprzednie spotkanie. Do zobaczenia.

GIWI
Rozeznany
 
 
Posty: 179
Dołączyła: 27 sie 2011, 18:01
Reputacja: 16
Neutralny

GIWI napisał(a):Spotkanie 11 grudnia w niedziele o godz 17.00
GIWI, sorki że się tak wtrące staruszku ale chyba wybiegasz za bardzo w przyszłość , wiem wiem, w tym wieku pamięć juz nie taka
No dobra do rzeczy ,koniec podśmiewania się ze straszych ,chodzi ci o listopad co ? a nie grudzień
Ps.Ja tak przyjaźnie się z Was śmieję , ale za 7 lat pewnie przystąpię do Waszej grupy
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

Dzieki za wnikliwe czytanie. Oczywiscie 11 listopada spotykamy sie.
Ja mysle juz o swietach i Sylwestrze ,stad ten moj blad. Przepraszam.

Dodano: -- 7 lis 2012, 17:03 --

Przypominam ,iz zbliza sie11 listopad /niedziela/, wiec spotykamy sie w Oldbury o godz 17.00. Czekamy przed pub " One & Two Halves" na rodakow. Do zobaczenia.

GIWI
Rozeznany
 
 
Posty: 179
Dołączyła: 27 sie 2011, 18:01
Reputacja: 16
Neutralny

A więc za przyzwoleniem koleżanki GIWI,spotkanie odbyło się,fajnie było poznać nowych kolegów jak i koleżanki.Jedynie co mogę napisać to że pozostaje złość że nie mogłem być na pierwszym spotkaniu ale praca nie pozwoliła.W dniu dzisiejszym atmosfera wspaniała,wymiana doświadczeń zawodowych jaki dobra zabawa nie zabrakło humoru a sponsorem był kolega Wojtek.Nie którzy nie znają kolegi i niech żałują,planowane są następne spotkania jak zostaną ustalone miejsca i czas informację znajdą się w temacie.Zapraszamy do naszego grona nowe koleżanki i kolegów myślę że wspólnymi siłami stworzymy zgraną grupę nie tylko na spotkania w pubie.Może wspólne wycieczki wypady w góry i tylko co kto sobie zapragnie grupa otwarta na propozycje oczywiście pod uwagę trzeba brać czas każdego ale można to dopasować.To by było na tyle z mojej strony dziękuję wszystkim którzy dziś przybyli na spotkanie i za miło spędzony czas,szkoda że nie było więcej czasu dziś ale na pewno kiedyś spotkanie odbędzie się że posiedzimy dłużej.Dzięki i czekam na następne.
Zapraszamy.
Avatar użytkownika
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posty: 693
Dołączył: 26 sty 2008, 11:01
Lokalizacja: Dudley
Reputacja: 58
Poczciwy

Darwas, dzieki za mily komentarz. Spiesze doniesc,iz postanowilismy wszyscy zgodnie spotkac sie ponownie
14 grudnia o godz 18.00 na Broad Street w centrum BHM, a dokladnie przed wejsciem do kina
" Cinema World"/ kolo Five Ways/. Wybierzemy sie do jednego z lokali, gdzie jest mozliwosc potanczyc. Troche pozniej powiemy ktory lokal wybralismy, albo bezposrednio na miejscu podejmiemy decyzje,gdzie spedzimy ten wieczor.
Napewno przyjda: Grazyna, Ania, Zdzisia, Krzysiek, Darek, Wojtek....
Nie oczekujemy deklaracji na forum ze strony osob, ktore maja zamiar przyjsc. Poprostu przyjdzcie, jesli macie ochote poznac nowe osoby i sympatycznie spedzic czas. Do zobaczenia.

Dodano: -- 12 lis 2012, 14:58 --

Darwas, dzieki za mily komentarz. Spiesze doniesc,iz postanowilismy wszyscy zgodnie spotkac sie ponownie
14 grudnia o godz 18.00 na Broad Street w centrum BHM, a dokladnie przed wejsciem do kina
" Cinema World"/ kolo Five Ways/. Wybierzemy sie do jednego z lokali, gdzie jest mozliwosc potanczyc. Troche pozniej powiemy ktory lokal wybralismy, albo bezposrednio na miejscu podejmiemy decyzje,gdzie spedzimy ten wieczor.
Napewno przyjda: Grazyna, Ania, Zdzisia, Krzysiek, Darek, Wojtek....
Nie oczekujemy deklaracji na forum ze strony osob, ktore maja zamiar przyjsc. Poprostu przyjdzcie, jesli macie ochote poznac nowe osoby i sympatycznie spedzic czas. Do zobaczenia.

Dodano: -- 12 gru 2012, 20:55 --

Osmielam sie nadmienic, iz zbliza sie piatek 14 grudzien,a wiec spotykamy sie na Broad Street przy kinie. Jednak co niektorzy pracuja, wiec przenosimy godzine spotkania na 20.00. Za niedogodnosci przepraszamy.

Dodano: -- 3 sty 2013, 19:57 --

12 stycznia, godz.17.00 -nastepne spotkanie forumowiczow w Oldbury, pub "One & Two Halves" ,Joseph Street,B69 1AQ.
Z centrum BHM dojazd autobusem 126, przystanek na Wolverhampton Road przy stacji benzynowej BP. Zapraszamy wszystkich serdecznie.

GIWI
Rozeznany
 
 
Posty: 179
Dołączyła: 27 sie 2011, 18:01
Reputacja: 16
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TOWARZYSKIE