Moze tez brakuje Ci przyjaciół? Wlasnie Ciebie szukam!

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;
Ciociosan23 Jesli zdecydowalas sie przez wcisniecie guzika „wyslij” na publikacje swojego ogloszenia na na forum dyskusyjnym jednoczesnie dalas innym prawo do dyskusji na temat jego tresci.
Przed publikacja/rejestracja bylas pytana o to czy akceptujesz regulamin forum.
Trudno tez nie zauwazyc tez postow, ktore pojawiaja sie w naglowku kazdej z rubryk forum ( w tym rubryki Towarzyskie): „Proszę nie zamieszczać ogłoszeń na Forum” oraz “Regulamin Forum”.
Zlamalas regulamin, Twoj post zostal usuniety, ujemne punkty pojawily sie na Twoim koncie.
Moglas skorzystac z tej lekcji, ale Ty wolalas agresywnie atakowac innych.
Ciociosan23 napisał(a): ale widze ze stasznie sie nudzisz widzac po twoich wszytkich postach albo cos krytykujesz albo szukasz dziury w calym.. Moze sama powinnas napisac jakiegos posta ze szukasz przyjaciol ktorych pewnie za wielu nie masz.. ;-);-)

Nie rozumiem skad takie wnioski. Ty nic o mnie nie wiesz i akurat zaden z wymienionych nie jest powodem dla ktorych zagladam w miejsca takie jak to.
Ciociosan23 napisał(a):Jezeli dla ciebe dobra zabawa jest siedzenie w domu ok.. ale ja wole kozystac z zycia a nie wkładac do skarpety kazdego zarobionego funta co zapewne ty czynisz...to by bylo na tyle ;-)

W kwestii, ktora postrzegasz w bardzo bialo- czarny sposob: „albo niekonczace sie imprezy albo rezygnacja z zycia i lokowanie oszczednosci do skarpety”, niestety niestety musze Cie zmartwic. Jest wiele innych opcji i rozsadne zarzadzanie wlasnymi pieniedzmi nie musi wykluczac oddychania pelna piersia, rozrywek i zainteresowan, ktorych gama jest znacznie bogatsza niz tylko clubbing.
Jesli np. czesc pieniedzy zainwestuje sie w edukacje i wlasny rozwoj, mozna pozniej zarowno w nieruchomosci, fundusze emerytalne, lokaty itp lokowac swoje pieniadze nie rezygnujac przy tym z bardziej ekscytujacych i czesto drozszych rozrywek niz tylko popijanie Ciociosanu.
Aby zdobyc wyksztalcenie i prace, ktora pomoze znalezc rownowage pomiedzy stabilna sytuacja finansowa, a ukochanymi rozrywkami nie trzeba wcale z clubbingu rezygnowac, jedynie podejsc do sprawy rozsadnie i ustawic sobie priorytety. Oczywiscie kazdy z nas ma wolna wole, podejmuje wlasne decyzje i wybiera taki styl zycia jaki mu odpowiada. Niemniej przed podjeciem wyboru warto zauwazyc, ze poza odkladnaiem wszystkiego do skarpety i niekonczaca sie rezydentura na Broad Street i w Bull Ringu istnieja rowniez inne opcje, czego z calego serca Ci zycze.

Dodano: -- 14 gru 2012, o 10:48 --

dorotajab napisał(a):jak z postu ze kupila choinke mozna wywnioskowac ze jest zlym przyjacielem i szlaja sie po klubach?


To dwa rozne watki- napisalam o nich wspolnie, bo dotycza osob, ktore dodaly bezposrednio po sobie podobne ogloszenia na forum . Ogloszenie Ciociosan23, zostalo w mniedzyczasie usuniete i stad pewnie nieporozumienie.
Zasugerowalam tylko, ze latwo jest kreowac wirtulany obraz siebie skrojony na wybrana okazje. Przycisk „Wyslij” nigdy nie zapyta nas czy to co piszemy jest prawda, czy poboznym zyczeniem.
Nie wiem nic o autorkach tych watkow poza tym, co napisaly i tylko do tego sie odnosze.
Przeczytalam, ze ktos, kto kogos innego za cos przeprasza mowiac ze mial 2 tygodnie wyjete z zycia, gdzie indziej pisze za na poczatku grudnia przebiegl caly sklep Ikea w poszukiwaniu ozdob i choinki.
Brak bliskich osob, samotnosc i odosobnienie to straszny stan- nikomu tego nie zycze, ani nie odbieram prawa do poszukiwan. Przyjaz i bliskosc innych osob, szczegolnie takich na ktorych mozna polegac w trudnych dla nas momentach sa bardzo wazne.
Uwazam, tylko ze osoby umieszczajace tego typu ogloszenia w miejscach do tego nie przeznaczonych, moga tak naprawde nie szukac przyjazni, tylko karmic potrzebe podbudowania wlasnego ego.

ankacyganka
Przyczajony
 
 
Posty: 10
Dołączyła: 17 cze 2007, 08:32
Reputacja: 4
Neutralny

Witam wszystkich

Moze ktos jeszcze jest chetny do spotkan na kawe i szuka znajomych?

Pozdrawiam

Joanna81
Początkujący
 
 
Posty: 37
Dołączyła: 24 cze 2012, 17:21
Reputacja: 2
Neutralny

ja:) :) ale z tym szukaniem znajomych tutaj to masakra.a fajnie by bylo znalezc kogos z kim mozna by bylo sie spotkac i posmiac.a niestety gdy przychodzi weekend i jest najzwyczajniej w swiecie nudnoooooooo to ubolewam ze niema nikogo z kim mozna by bylo spedzic milo czas,Mam dwie coreczki ktore uwielbiaja zabawe i potrzebuja kontaktu z innymi dziecmi,.a tu lipa

wiktorialena
Początkujący
 
 
Posty: 11
Wiek: 35
Dołączyła: 29 sie 2012, 13:39
Lokalizacja: dudley
Reputacja: 0
Neutralny

wiktorialena, mam ten sam problem co Ty. moze kiedys ktos sie znajdzie....trzeba byc dobrej mysli :)
Obrazek

luizka28
Początkujący
 
 
Posty: 39
Dołączyła: 19 gru 2011, 16:02
Reputacja: 0
Neutralny

luizka28
ja jestem dobrej mysli ale wkurza mnie to ze jest jak jest ,bo w uk dobrze mi sie zyje tylko ten brak znajomych.ale zobaczymy moze sie to zmieni :)

wiktorialena
Początkujący
 
 
Posty: 11
Wiek: 35
Dołączyła: 29 sie 2012, 13:39
Lokalizacja: dudley
Reputacja: 0
Neutralny

Hej

To wy nie powinnyscie miec az takiego problemu. Wiekszosc Polek ma tu teraz male dzieci tak jak wy wiec mozecie sie spotykac. Trudniej jest znalezc teraz kogos znajomego kto jeszcze nie ma dzieci, tak jak ja.

Pozdrawiam

Joanna81
Początkujący
 
 
Posty: 37
Dołączyła: 24 cze 2012, 17:21
Reputacja: 2
Neutralny

chetny do spotkan na kawe i szuka znajomych?


Moge się pod tym podpisać :-)

Z tymi znajomymi to faktycznie ciężko.
Jestem tu niedługo co prawda, ale faktycznie mało tu ludzi którzy jakoś byli by otwarci na nowe znajomości. Rozumiem jeśli chodzi o brak czasu,praca,obowiązki lub opieka nad dziećmi, ale nie wszyscy tu są całymi rodzinami,i nie wszyscy mają dzieci.
Obrazek
Avatar użytkownika
S_T_E_F_F
Początkujący
 
 
Posty: 31
Wiek: 38
Dołączył: 17 paź 2012, 09:50
Lokalizacja: Birmingham Erdington/ Legnica
Reputacja: 0
Neutralny

eee zaraz zaraz ja jestem otwarty na nowe znajmosci szczegolnie przy weekendzie reklamuje sie tutaj codziennie i jakos efektow nie widac a potem ludzie narzekaja ze ciezko o nowe znajomosci :)

mostovoi
Początkujący
 
 
Posty: 32
Wiek: 39
Dołączył: 19 cze 2011, 14:10
Reputacja: 1
Neutralny

hehe jakos nie trafilam na twoja reklame :)

Dodano: -- 8 sty 2013, 10:47 --

hehe jakos nie trafilam na twoja reklame :)

Dodano: -- 8 sty 2013, 10:47 --

hehe jakos nie trafilam na twoja reklame :)

wiktorialena
Początkujący
 
 
Posty: 11
Wiek: 35
Dołączyła: 29 sie 2012, 13:39
Lokalizacja: dudley
Reputacja: 0
Neutralny

własnie trafiłas :D

mostovoi
Początkujący
 
 
Posty: 32
Wiek: 39
Dołączył: 19 cze 2011, 14:10
Reputacja: 1
Neutralny

heh,,,, :) nie jestem przyzwyczajona do braku znajomych a tu to niestety lipa.

wiktorialena
Początkujący
 
 
Posty: 11
Wiek: 35
Dołączyła: 29 sie 2012, 13:39
Lokalizacja: dudley
Reputacja: 0
Neutralny

Joanna81, Ja nie mam dzieci ;-) i tez szukam kogos kto sie spotka przy kawie ;-) pozdrawiam
Avatar użytkownika
euphora23
Początkujący
 
 
Posty: 34
Dołączyła: 23 cze 2011, 11:34
Reputacja: 0
Neutralny

wiktorialena, a gdzie kochana mieszkasz??
Obrazek

luizka28
Początkujący
 
 
Posty: 39
Dołączyła: 19 gru 2011, 16:02
Reputacja: 0
Neutralny

w takim razie mam genialny plan aby zgromadzic sie wszyscy razem i isc na kawe :D

mostovoi
Początkujący
 
 
Posty: 32
Wiek: 39
Dołączył: 19 cze 2011, 14:10
Reputacja: 1
Neutralny

ja mieszkam w dudley:)ale moj ma autko wiec nie ma problemu:)

wiktorialena
Początkujący
 
 
Posty: 11
Wiek: 35
Dołączyła: 29 sie 2012, 13:39
Lokalizacja: dudley
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TOWARZYSKIE

cron