Grill - ognicho dla forumowiczow.

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

MężczyznaPostNapisane przez relentless » 1 maja 2013, 18:19 Re: Grill - ognicho dla forumowiczow.

Jest jak na razie jest 7 stron postow w tym temacie, przeczytalem tylko kilka od 6tej i nie wiem jak bylo wczesniej ale nie zauwazylem zeby ktos po kims tu jechal a troche humoru jeszcze nikomu nie wyszlo na zle. Co do alkoholu to mysle ze czy "z" czy "bez" to jest to jest to kwestia o ktorej wspomnialem wczesniej. Mozna sie dobrze bawic z alkoholem i bez ale jak jest to impreza otwarta, wszyscy nie znani sobie zaproszeniu to mysle ze jest wieksze prawdopodobienstwo ze bylby alkohol niz zeby go nie bylo chyba ze pomyslodawca przewidzial to :) i bedzie przeszukiwal ludzi zeby nie przemycic alkoholu (o ile ma byc zakazany) :D , moze nawet jakas bramka z wykrywaczem metali :)
Planuj tak jakbys mial zyc wiecznie. Dzialaj, jakbys mial umrzec jutro
Avatar użytkownika
relentless
Rozeznany
 
 
Posty: 205
Wiek: 41
Dołączył: 16 kwi 2011, 12:18
Lokalizacja: 52.2000° N, 2.2400° W
Reputacja: 44
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez hanoka77 » 1 maja 2013, 19:02 Re: Grill - ognicho dla forumowiczow.

mam37 napisał(a):Jedziecie tu na innych i w ten sposób sie dowartościowujesz


mam37 napisał(a): a jakoś do niego nawiązać nie umiecie tylko jechać po innych


mam37 napisał(a):Przytyk koleżance nie wyszedł a pare postów wcześniej jechałaś po polakach


mam37 napisał(a):konczy sie na obrażaniu i jechaniu po innych


mam37 strasznie duzo o jezdzeniu w tych Twoich postach :D masz jakies ciagoty motoryzacyjne???? :D
Avatar użytkownika
hanoka77
Stały Bywalec
 
 
Posty: 314
Wiek: 47
Dołączyła: 5 lut 2009, 15:23
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 20
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez boszka » 1 maja 2013, 22:47 Re: Grill - ognicho dla forumowiczow.

:) Hej !!! mam37 napewno chciała na grila jechać. Stąd ciagoty do motoryzacji :lol:

boszka
Raczkujący
 
 
Posty: 94
Dołączyła: 6 sty 2013, 11:54
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez relentless » 1 maja 2013, 23:11 Re: Grill - ognicho dla forumowiczow.

Wiec po dzisiejszych jakze interesujacych, zywych i ekscytujacych wypowiedziach w temacie mysle ze mozemy podsumowac ten dzien haslem "Nie jezdzij po kielbasie" :D ... zobaczymy co bedzie jutro
Planuj tak jakbys mial zyc wiecznie. Dzialaj, jakbys mial umrzec jutro
Avatar użytkownika
relentless
Rozeznany
 
 
Posty: 205
Wiek: 41
Dołączył: 16 kwi 2011, 12:18
Lokalizacja: 52.2000° N, 2.2400° W
Reputacja: 44
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Dariusz83 » 1 maja 2013, 23:18 Re: Grill - ognicho dla forumowiczow.

Oj to jutro spodziewajmy się jeżdżenia po sobie przez jedna osobę nazwijmy ja fanka motoryzacji.

Dariusz83
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Dołączył: 16 mar 2012, 19:56
Reputacja: 26
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez cycha20 » 2 maja 2013, 08:14 Re: Grill - ognicho dla forumowiczow.

Oj po co te złości. Wyjrzyjcie przez okno i dostrzegnijcie piękno tego świata :) Gril nie zając nie ucieknie wiecej radości ludzie :) Podrawiam kiełbaskowiczów :P
Cycha:)

cycha20
Początkujący
 
 
Posty: 44
Dołączyła: 10 paź 2010, 18:19
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 3 maja 2013, 13:04 Re: Grill - ognicho dla forumowiczow.

boszka napisał(a):Ja tam nadal jadę , a co :?: :?: Miało być ognisko, rozkręcił temat, ochoty dostałam nie powiem.No i co :?: :?: Cisza na łączach :!: :!: To niech się organizator wypowie w temacie. Tłumaczenie że wiatry duże , to mnie nie satysfakcjonuje. Bardzo lakoniczna odpowiedż, taka na odczepnego i poziom przedszkolaka. A werwy miał na początku jak młody koń .



To moze sama wez sie za organizacje jak autor watku wymiek. Jak widac po temacie kilka osob nakrecilo sie na to ognisko to zrobcie je sami i po problemie. Ale wasz problem jest taki, ze kazdy chcial by przyjsc na gotowe zjesc kielbase i wrocic do domu, a organizacja sprzatanie po itd... niech sie zajmie ktos inny. Autor watku dal wam dobry plan "zebral ekipe" teraz zostalo wam tylko cos razem zorganizowac proste. Ale jak znam zycie bedziecie jeszcze bic piane przez kilka dni na forum, a pozniej temat zdechnie dokumetnie i takie to bedzie ognisko. :twisted:

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Dariusz83 » 5 maja 2013, 14:56 Re: Grill - ognicho dla forumowiczow.

xxxx bravo dokladne podsumowanie sytuacji. Szacun.

Dariusz83
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Dołączył: 16 mar 2012, 19:56
Reputacja: 26
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez michas2525 » 6 maja 2013, 07:02 Re: Grill - ognicho dla forumowiczow.

Elo ;)

Tak czytam to wszystko i sobie mysle, ze jeszcze do niczego nie doszlo, a wyszlo jak zwykle. Jak takie akcje sie zaczynaja tutaj, to co bedzie jak faktycznie sie spotkamy? Szczerze mowiac, wcale sie nie dziwie, ze Michal troszke odpuscil, biorac pod uwage, ze co poniektorzy nie potrafia nic wniesc do imprezy, oprocz narzekania. Sam chyba zrobilbym podobnie, nie wiem czy wiecie, ale zorganiozowanie zwyklego spotkania jest dosc trudne, a co dopiero ogniska czy tym bardziej imprezy plenerowej. Mysle, ze Michal dal nam pomysl i pretekst do spotkania w wiekszym gronie, byl jakby takim prowodyrem calej akcji i zamiast mu pomoc, to marudzicie. Dziwne, ze Ci co najglosniej krzycza sami nic nie zrobili w kierunku imprezy.

Chyba zapomnielismy o co w tym tak naprawde chodzilo... wstyd mi za niektorych czasem, ale tak chyba juz musi byc widac...


Najglosniejszych krzykaczy serdecznie zapraszam do zorganizowania jakiegos spotkania inni napewno chetnie przyjda i zobacza wasz talent organizacyjny, a noz widelec moze bedziemy jeszcze zaskoczeni ;)

Pozdrawiam!
Michal
"...trzymam fason... wierzę w Boga... Jestem prawdziwy..."
Avatar użytkownika
michas2525
Rozeznany
 
 
Posty: 123
Wiek: 39
Dołączył: 12 paź 2009, 06:05
Lokalizacja: Birmingham/Kielce
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez mam37 » 6 maja 2013, 08:15 Re: Grill - ognicho dla forumowiczow.

Jak was tu czytam to się zastanawiam o co Wam chodzi ?przecież nikt michała nie zmuszał do robienia ogniska sam to zaproponował sam chciał to zorganizować wiec skoro sie za coś wzioł mógł skonczyć Ja nie wziełabym się za organizację ale skoro ktoś chciał to zrobić mógł to przemyśleć jeszcze przed napisaniem tego na forum a teraz bronią go osoby które nawet wczesniej nie odezwały sie czy przyjda czy nei a najwiecej hałasu robią, kazdy ma prawo do wyrazenia swojej opini i tyle
ps tak uwielebiam motoryzajce motory auta poprostu kocham to tak dla tych co byli ciekawi :))

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posty: 493
Dołączyła: 23 sie 2012, 10:54
Reputacja: 45
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez michas2525 » 7 maja 2013, 06:37 Re: Grill - ognicho dla forumowiczow.

mam37 napisał(a):ja tez sie pisze na ognicho dudley nei moj rejon ale dojade dobrze ze to koniec kwietnia bedzie cieplej a ognicha uwielbiam dostarcze wam znajomych jeden z nich gra na gitarze moze uda mi sie go namówić żeby wzioł gitarę mozna pospiewać
jak najbardzie za


mam37, jak widac wow nie tylko bylo u Michala ;) Czytanie tekstu ze zrozumieniem widze, ze nie jest Pani mocna strona, wiec jeszcze raz od poczatku... Michal podrzucil pomysl, byl takim katalizatorem akcji, ale tu chodzi wlasnie o to, zeby to nie Michal zorganizowal skoro zaproponowal, tylko zeby zrobic cos wspolnie, Pani widze, siedzi na czterech literach i czeka na haslo "ognisko", to po pierwsze...

po drugie, zdaje sie, ze od tego jest forum, zeby dzielic sie swoimi pomyslami, co dwie glowy to nie jedna i tak dalej, moze ktos mial juz doswiadcznienie z takimi organizacjami, zawsze mogl cos podpowiedziec, zapomnialem lepiej teraz narzekac, ze organizacjia do d***

mam37 napisał(a): ja już konczę wywody w tym temacie i z ogniska sie wypisuje do końca kwietnia mialam czas teraz już mam wlasne plany i wyjazdy jak i imprezy do konca lata

po trzecie... nie wiedzialem, ze najpierw trzeba sie zapowiedziec, zeby stwierdzic, ze jednak sie nie przyjdzie, zeby mozna zabrac glos w tym temacie... a podobno mamy demokracje i wolnosc slowa... a moze sie myle?

Z doswiadczenia wiem, ze Pani malo rzeczy podchodzi jak przychodzi co do czego... jak to mowia, jak sie czegos chce, to sie znajdzie sposob, a jak nie to sie znajdzie powod... nawet jakby mial to byc angielski pub :D

pozdrawiam i zycze udanych wyjazdow i zaplanowanych imprez, oby wszystkie sie udaly ;)
Michal
"...trzymam fason... wierzę w Boga... Jestem prawdziwy..."
Avatar użytkownika
michas2525
Rozeznany
 
 
Posty: 123
Wiek: 39
Dołączył: 12 paź 2009, 06:05
Lokalizacja: Birmingham/Kielce
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Dariusz83 » 7 maja 2013, 17:32 Re: Grill - ognicho dla forumowiczow.

Ok będę teraz hamem. No ale sytuacja tego wymaga ale za co Przepraszam z gory. Ale czy ktoś mlogby mam37 udzielić tego czego tak naprawdę pragnie. Skoro kobieta lubi jeździć więc użyczcie jej sprzętów samotni faceci.

Dariusz83
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Dołączył: 16 mar 2012, 19:56
Reputacja: 26
Pokojowy
Góra
-1

KobietaPostNapisane przez boszka » 7 maja 2013, 19:34 Re: Grill - ognicho dla forumowiczow.

Hej !!! Jak tam ognisko ??? Fajnie było, ujdało się wszystko ??? Napiszcie coś ,macie zdjęcia pamiatkowe???Aha gitara byla??? Mnie nie było wyjechałam.Przy tak pięknej pogodzie to wszystko się musi udać> Pozdrawiam>

boszka
Raczkujący
 
 
Posty: 94
Dołączyła: 6 sty 2013, 11:54
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez relentless » 7 maja 2013, 19:59 Re: Grill - ognicho dla forumowiczow.

boszka, 'ujdalo' sie ;), kielbacha, wino, szalone kobiety... zaluj ze wyjechalas :grin:
Planuj tak jakbys mial zyc wiecznie. Dzialaj, jakbys mial umrzec jutro
Avatar użytkownika
relentless
Rozeznany
 
 
Posty: 205
Wiek: 41
Dołączył: 16 kwi 2011, 12:18
Lokalizacja: 52.2000° N, 2.2400° W
Reputacja: 44
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez boszka » 7 maja 2013, 20:09 Re: Grill - ognicho dla forumowiczow.

relentless fajnie że świetna była zabawa. Kobiety , wino i śpiew. Żałuję a to bardzo, co zrobić.Najważniejsze że impreza wypaliła .

boszka
Raczkujący
 
 
Posty: 94
Dołączyła: 6 sty 2013, 11:54
Reputacja: 6
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TOWARZYSKIE