Grill - ognicho dla forumowiczow.

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

MężczyznaPostNapisane przez Dariusz83 » 27 kwi 2013, 22:26 Re: Grill - ognicho dla forumowiczow.

No to miejsce mamy, dzien wyznaczmy na nastepna sobote akurat dlugi weekend spedzimy bardzo wygodnym hotelu z kratami no i mozemy liczyc na zdjecia w gazetach i w wiadomosciach tez mamy szanse byc. Aha zgdoy strazakow niepotrzebujemy bo tak i tak nie dadza a ze miejsce wsrod budynkow to i wiatry beda mniejsze. Chetni pisac sie moze byc niezla przygoda.

Dariusz83
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Dołączył: 16 mar 2012, 19:56
Reputacja: 26
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Darwas » 27 kwi 2013, 22:27 Re: Grill - ognicho dla forumowiczow.

relentless dokładnie jak piszesz bywam na imprezach takiego typu co prawda nie ognisko ale grille.Jest to spotkanie krótkofalowców i fanatyków radia cb.Jest to impreza większym gronie a więc tam gdzie się odbywa trzeba uzyskać pozwolenie oprócz tego straż musi być powiadomiona bo blisko lasy dodatkowo jest informowana policja aby ktoś nie zakłócił spokoju na imprezie wiadomo jest to sobota i niedziela a w Anglii wiadomo co jest.Wyjdzie grupa z pubu i już może być problem.Tak że ostatnim razem byłem zaskoczony jak co jakiś czas odwiedzał nas patrol policji oprócz tego co nie które osoby przyjechały na jeden dzień czyli wieczorem wyjazd do domu do przy wyjechaniu z miejsca nie było problemu bo stała tam policja.Ale na to wszystko trzeba czasu i ludzi do organizacji.
Avatar użytkownika
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posty: 693
Dołączył: 26 sty 2008, 11:01
Lokalizacja: Dudley
Reputacja: 58
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez mam37 » 29 kwi 2013, 07:09 Re: Grill - ognicho dla forumowiczow.

witam
po pierwsze grila mozna robić wszedzie i nad morzem i w parkach zadnego pozwolenia nie trzeba
po drugie juz na samym poczatku organizator podał miejsce jakies wzgorze w dudley a nie birmingham
skoro zaczął temat to teraz niech ma odwagę fo obronić i wyjść z tego z twarzą
wielki zapał i marne skutki
ja już konczę wywody w tym temacie i z ogniska sie wypisuje do końca kwietnia mialam czas teraz już mam wlasne plany i wyjazdy jak i imprezy do konca lata
życze wa powodzenia i mam nadzieje rychłego spotkania

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posty: 493
Dołączyła: 23 sie 2012, 10:54
Reputacja: 45
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez hanoka77 » 29 kwi 2013, 20:52 Re: Grill - ognicho dla forumowiczow.

z tego co kojarze z postow to michalherba jest kierowca i oczywiste jest ze nie spedza 24/7 przed kompem i nie odpisuje na kazdego posta.jezeli sie nie odzywa to widocznie ma powod.jak juz ktos wspomnial to nie Polska,gdzie wystarczy grupka ludzi,pare flaszek,kielbacha i ognisko sie pali gdziekolwiek.tutaj to troche inaczej wyglada.
inna sprawa ze moze michal sie rozmyslil.to nie bedzie ognisko w grupie dobrych znajomych,ktorych sie zna.nikt tak naprawde nie wie ile osob przyjdzie i co z tego wyniknie po paru glebszych.
BTW a wszystkie marudy zachecam do organizacji,zamiast narzekac i pokazywac focha.
Avatar użytkownika
hanoka77
Stały Bywalec
 
 
Posty: 314
Wiek: 46
Dołączyła: 5 lut 2009, 15:23
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 20
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Dariusz83 » 29 kwi 2013, 21:04 Re: Grill - ognicho dla forumowiczow.

Jak już pisałem kielbacha w rękę znajdujemy pub umawiamy się na jeden dzień i po krzyku.

Dariusz83
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Dołączył: 16 mar 2012, 19:56
Reputacja: 26
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez relentless » 29 kwi 2013, 21:33 Re: Grill - ognicho dla forumowiczow.

Dobra, jutro o szostej pod bykiem - haslo rozpoznawcze "kielbacha" :D
Planuj tak jakbys mial zyc wiecznie. Dzialaj, jakbys mial umrzec jutro
Avatar użytkownika
relentless
Rozeznany
 
 
Posty: 205
Wiek: 41
Dołączył: 16 kwi 2011, 12:18
Lokalizacja: 52.2000° N, 2.2400° W
Reputacja: 44
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Dariusz83 » 29 kwi 2013, 22:28 Re: Grill - ognicho dla forumowiczow.

Bravo jutro o szóstej kielbacha w dłoń i jedziemy z koksem a raczej z kielbacha nowe święto w Anglii polskiej kielbachy

Dariusz83
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Dołączył: 16 mar 2012, 19:56
Reputacja: 26
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez relentless » 29 kwi 2013, 22:48 Re: Grill - ognicho dla forumowiczow.

... a dla tych co juz zakupili kielbache i teraz nie wiedza co z nia zrobic, kilka sposobow na to co mozna z nia zrobic zeby sie nie zmarnowala

www.youtube.com Obsługiwane serwisy : www.youtube.com
Planuj tak jakbys mial zyc wiecznie. Dzialaj, jakbys mial umrzec jutro
Avatar użytkownika
relentless
Rozeznany
 
 
Posty: 205
Wiek: 41
Dołączył: 16 kwi 2011, 12:18
Lokalizacja: 52.2000° N, 2.2400° W
Reputacja: 44
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez mam37 » 30 kwi 2013, 07:21 Re: Grill - ognicho dla forumowiczow.

to jeszcze raz nie wiem czy wiecie ale w Polsce nie mozna palić ogniska kiedy sie chce i jak sie chce trzeba miec zezwolenie od lesnika llub palic wtedy kiedy mozna wiec nie porównujcie juz poslki do angli a i nie wiem dlaczego ciagle piszecie o wódce piwie i takie tam czy ktos tu mowił o flaszkach a to nie moze byc ognisko bez picia wódki pifa czy jak tam przy coli lub wodzie ? widac tylko tak wam sie ogniska kojarzą
jeśli sie rzuca temat to czy sie pracuje czy nie powinno sie go dokonczyć zreszta widze ze na czacie bywa wiec az tak zajety nie jest
po drógie zakładając temat wiedział ze pracuje i sam zaproponował termin i organizacje wiec nie powinien teraz chowac głowy w piasek a wy nie wiem jaki macie cel w jego obronie ?
myslę iż adwokata nie potrzebuje i sam obronić sie umie od tyle i był to post o ognisku a nie kiełbasie w rece przy byku

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posty: 493
Dołączyła: 23 sie 2012, 10:54
Reputacja: 45
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez hanoka77 » 30 kwi 2013, 19:41 Re: Grill - ognicho dla forumowiczow.

mam37 napisał(a):a wy nie wiem jaki macie cel w jego obronie ?

nie mam zadnego celu zeby go bronic.po prostu nie lubie malkontentow,ktorzy sami nie rusza swoich czterech liter a krytykuja innych.

mam37 napisał(a):nie wiem dlaczego ciagle piszecie o wódce piwie i takie tam czy ktos tu mowił o flaszkach a to nie moze byc ognisko bez picia wódki pifa czy jak tam przy coli lub wodzie ? widac tylko tak wam sie ogniska kojarzą

alkohol jest dla ludzi pod warunkiem ze sie zna umiar.jezeli sie nie zna to faktycznie lepiej zostac przy coli :D

ps.uzywaj znakow interpunkcyjnych bo po to sa.
Avatar użytkownika
hanoka77
Stały Bywalec
 
 
Posty: 314
Wiek: 46
Dołączyła: 5 lut 2009, 15:23
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 20
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Dariusz83 » 30 kwi 2013, 23:12 Re: Grill - ognicho dla forumowiczow.

Mam 37 dziewczyno wrzuć na luz bo się spinasz nie potrzebnie a atakiem nic tu nie zdziałasz. Pozdrawiam i życzę wiecej uśmiechu i mniej zlosci

Dariusz83
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Dołączył: 16 mar 2012, 19:56
Reputacja: 26
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez mam37 » 1 maja 2013, 06:46 Re: Grill - ognicho dla forumowiczow.

Dariusz83, nie oceniaj skoro nie znasz bardzo szybko przychodzi wam ocena innych
jestem wyluzowana mega usmiechnieta i , ale czytajac Ciebie mam watpliwości czy Tobie nie jest potrrzebny uśmiech i zrozumienie
Jedziecie tu na innych i w ten sposób sie dowartościowujesz? znaki interpunkcyjne może i są może i można używać a może i mi się nie chce to moja sprawa to nie egzamin z j. polskiego ani pisma urzędowe a czat więc wam życzę wiele radości i czytania ze zrozumieniem od co

Dodano: -- 1 maja 2013, 07:50 --

a i jeszcze dodam że temat był ognisko a jakoś do niego nawiązać nie umiecie tylko jechać po innych a co pokaże jaki burak ze mnie masakra
co do alkocholu oczywiście ze jest dla ludzi ale czy kazda impra musi być z alkocholem?
Przytyk koleżance nie wyszedł a pare postów wcześniej jechałaś po polakach jak po pijakach więc czemu to ząłożenie? moze własnie dotyczy Ciebie ? każdy sądzi po sobie ja mogę bawić sie ****** bez alkocholu .
to ostatni wpis w ten temat z mojej strony bo jak już pisałam z ognicha nici a jak świat światem jak to zazwyczaj bywa konczy sie na obrażaniu i jechaniu po innych ale to z racji niedowartościowania własnej osoby

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posty: 493
Dołączyła: 23 sie 2012, 10:54
Reputacja: 45
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Dariusz83 » 1 maja 2013, 13:02 Re: Grill - ognicho dla forumowiczow.

Mam 37 lat ja Cie tylko poprosilem zebys wrzucila na luz. To ty narazie wyskoczylas z pazurami i o mojej nie znajomosci jezyka polskiego. Masz racje musze chyba wziasc korepetycje no niestety mature mam za soba o dziwo ku twojemu zaskoczeniu zdalem nie mówie ze rewalacyjnie bo humanista nie jestem ale jednak zdana juz jakis dluzszy czas temu. Wiec zanim pojedziesz po kims przemysl nic po za tym. Milego dnia.

Dodano: -- 1 maja 2013, 13:21 --

P.s. A jakbys nie zauwazyla autor postu szuka dla siebie osoby do zycia a nie zabawy w wiekszym gronie to tylko drugoplanowy efekt. Widac to po jego postach a ognisko mialo byc szansa na poznanie kogos. Wiec jezeli Michal juz znalazl swoje szczescie wiadomo ze odpuscil temat. To z takiej beczki umiejetnego zrozumienia drugiego czlowieka i czytanie ze zrozumieniem.

Dariusz83
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Dołączył: 16 mar 2012, 19:56
Reputacja: 26
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 1 maja 2013, 15:19 Re: Grill - ognicho dla forumowiczow.

mam37 napisał(a):Dariusz83
Jedziecie tu na innych i w ten sposób sie dowartościowujesz? znaki interpunkcyjne może i są może i można używać a może i mi się nie chce to moja sprawa to nie egzamin z j. polskiego ani pisma urzędowe a czat więc wam życzę wiele radości i czytania ze zrozumieniem od co




Strasznie ciezko jest cos zrozumiec jak nie ma znakow interpunkcyjnych. Moze stad wynikaja nieporozumienia?

no i mam wrazenie ze nie tylko inni na innych jada?
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez boszka » 1 maja 2013, 18:03 Re: Grill - ognicho dla forumowiczow.

Ja tam nadal jadę , a co :?: :?: Miało być ognisko, rozkręcił temat, ochoty dostałam nie powiem.No i co :?: :?: Cisza na łączach :!: :!: To niech się organizator wypowie w temacie. Tłumaczenie że wiatry duże , to mnie nie satysfakcjonuje. Bardzo lakoniczna odpowiedż, taka na odczepnego i poziom przedszkolaka. A werwy miał na początku jak młody koń .

boszka
Raczkujący
 
 
Posty: 94
Dołączyła: 6 sty 2013, 11:54
Reputacja: 6
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TOWARZYSKIE