Grill - ognicho dla forumowiczow.

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

MężczyznaPostNapisane przez michalherba » 5 mar 2013, 09:01 Grill - ognicho dla forumowiczow.

Witam wszystkich. Z racji ze robi sie wiosennie, mam pomysl na forumowe ognisko-grilla czy jak to sie odmienia. Wiem ze date wywale jak z kosmosu ale mysle nad koncowka kwietnia, kazdy bedzie mogl do tego czasu jakos sobie cos rozplanowac a i dla mnie jest ok bo jezeli dojdzie do ognicha to musze zalatwic sprawe ze straza pozarna zeby wiedziala ze takie cos bedzie sie odbywalo. No coz chlopaki musza byc przygotowani :)
Miejsce to okolice oldbury i dudlay, miejscowka jest bardzo dobrze umieszczona, z gory prawie cala birme widac :)
Jezeli beda chetni ale chetni tacy ktorzy sie pojaawia to piszcie na PW, jezeli ktos nie bedzie mial transportu a nikt inny nie bedzie z okolicy jechal, tez dajcie znac to jakis transport sie wydzirga, jestem mobilny wiec podjechac po jedna czy kilka osob nie bedzie problemem.
A jezeli nie bedzie chetnych to pewnie kazdy preferuje spotkania w cieplym pubie.
Pozdrawiam i jak pytania ktos ma to tez niech pisze.
Avatar użytkownika
michalherba
Początkujący
 
 
Posty: 48
Wiek: 43
Dołączył: 7 paź 2012, 19:35
Lokalizacja: Oldbury
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Darwas » 5 mar 2013, 09:31 Re: Grill - ognicho dla forumowiczow.

Pomysł dobry lokalizacja jak dla mnie super,natomiast obawiam się czy dostaniesz zezwolenie na ognisko.
Avatar użytkownika
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posty: 693
Dołączył: 26 sty 2008, 11:01
Lokalizacja: Dudley
Reputacja: 58
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez michalherba » 5 mar 2013, 09:46 Re: Grill - ognicho dla forumowiczow.

Dowiadywalem sie panu. Powiedzieli zeby dac im wczesniej znac zeby byli przygotowani i ze cos takiego bedzie sie dzialo, takie w razie W. Dlatego tez moze i termin na hop hop do przodu ale przygotowanie z glowa :)
Avatar użytkownika
michalherba
Początkujący
 
 
Posty: 48
Wiek: 43
Dołączył: 7 paź 2012, 19:35
Lokalizacja: Oldbury
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Darwas » 5 mar 2013, 09:59 Re: Grill - ognicho dla forumowiczow.

No to jak niema problemu to się pisze na ognisko.
Avatar użytkownika
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posty: 693
Dołączył: 26 sty 2008, 11:01
Lokalizacja: Dudley
Reputacja: 58
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez mam37 » 5 mar 2013, 10:04 Re: Grill - ognicho dla forumowiczow.

ja tez sie pisze na ognicho dudley nei moj rejon ale dojade dobrze ze to koniec kwietnia bedzie cieplej a ognicha uwielbiam dostarcze wam znajomych jeden z nich gra na gitarze moze uda mi sie go namówić żeby wzioł gitarę mozna pospiewać
jak najbardzie za

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posty: 493
Dołączyła: 23 sie 2012, 10:54
Reputacja: 45
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez izunia.2 » 5 mar 2013, 10:35 Re: Grill - ognicho dla forumowiczow.

A to ognisko planujecie wieczorne czy moze w dzien? Ja mam male dziecko ale bardzo ale to bardzo podoba mi sie pomysl.

izunia.2
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączyła: 22 cze 2008, 11:03
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez mam37 » 5 mar 2013, 10:38 Re: Grill - ognicho dla forumowiczow.

ja mysle ze jak ognicho tak tak pózniej bo co to za frajda za widnego ale to moje zdanie tylko dzidzie w wozku powozimy pospi w cieple ognicha bedzie miec tyle ciociów i wujków i niankow hahahha

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posty: 493
Dołączyła: 23 sie 2012, 10:54
Reputacja: 45
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez michalherba » 5 mar 2013, 10:42 Re: Grill - ognicho dla forumowiczow.

Planuje zbiorke o 15:30 np pod teskaczem a na ognicho to juz rzut mokrym beretem :)
Avatar użytkownika
michalherba
Początkujący
 
 
Posty: 48
Wiek: 43
Dołączył: 7 paź 2012, 19:35
Lokalizacja: Oldbury
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez vanilia » 5 mar 2013, 11:16 Re: Grill - ognicho dla forumowiczow.

To my też się piszemy :). Trochę daleko, ale jakoś to będzie. Już czuję zapach kiełbaski i pieczonych ziemniaków :), a miałam być na diecie do ślubu :P, także jak utyje to wiem na kogo wine zgonić :).

Fajnie byłoby z tą gitarką, ja chętnie pośpiewam :).

Daj znać Michale jak to się rozwinie :)
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Amhali » 5 mar 2013, 11:30 Re: Grill - ognicho dla forumowiczow.

Ooooo ;) To ja tez sie podlacze i chetnie wpadne...uwielbiam takie klimaty ogniskowe....;) I z poludniem pozniejszym dobry pomysl - bo i dzien i wieczor sie zachaczy wiec wiecej osob mogloby sie pojawic...;)

Amhali
Początkujący
 
 
Posty: 46
Wiek: 42
Dołączyła: 25 mar 2012, 16:40
Lokalizacja: Bordesley Village
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez kurier1111 » 5 mar 2013, 12:25 Re: Grill - ognicho dla forumowiczow.

mam37 napisał(a):ja tez sie pisze na ognicho dudley nei moj rejon ale dojade dobrze ze to koniec kwietnia bedzie cieplej a ognicha uwielbiam dostarcze wam znajomych jeden z nich gra na gitarze moze uda mi sie go namówić żeby wzioł gitarę mozna pospiewać
jak najbardzie za



wybacz Pani ciociu,że Cię poprawię.. ale nie wzioł tylko wziął.. lub zabrał jeśli ktoś nie jest pewny jak czegoś się pisze . Ortografia się kłania ;) Pozdrawiam ;)
...
Avatar użytkownika
kurier1111
Rozeznany
 
 
Posty: 132
Dołączył: 27 lis 2011, 09:46
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez marzencia2333 » 5 mar 2013, 12:29 Re: Grill - ognicho dla forumowiczow.

Z mila checia dolacze. Juz nie pamietam kiedy na ognisku bylam :D
Zyj szybko, kochaj mocno i nie umieraj :P
Avatar użytkownika
marzencia2333
Stały Bywalec
 
 
Posty: 463
Wiek: 39
Dołączyła: 11 paź 2007, 17:55
Lokalizacja: Tipton
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez jaackoo » 5 mar 2013, 16:38 Re: Grill - ognicho dla forumowiczow.

I my we dwojke sie dolaczamy :)

jaackoo
Początkujący
 
 
Posty: 37
Dołączył: 23 wrz 2007, 19:54
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez P-C » 5 mar 2013, 17:11 Re: Grill - ognicho dla forumowiczow.

To ja też będę musiał wziąć dupę w troki i być. Co prawda lokalizacja to dla mnie brzmi jak jak Katmandu ale poszukam w nawigacji.
Ponad wątły umysł Twój bądź...
Avatar użytkownika
P-C
Stały Bywalec
 
 
Posty: 377
Wiek: 52
Dołączył: 5 cze 2011, 16:18
Lokalizacja: Chelmsley Wood
Reputacja: 61
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez mam37 » 5 mar 2013, 17:17 Re: Grill - ognicho dla forumowiczow.

kurier1111,
oj tam ojt am
nie bądz taki poprawny politycznie i ortograficznie ja nie piszę tu referatów na studia a opinie na forum jakiś bład czy brać kreski ąę itp nie ma dla mnei większego znaczenia
ale od teraz będę Cie uważnie czytać
A i czasem mówię wzioł czasem mnietki zamiast mieki zamiast tragedia to tragiedia i takie tam ale to nie ten temacik
czekam na te kiełbaski miam miam

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posty: 493
Dołączyła: 23 sie 2012, 10:54
Reputacja: 45
Pokojowy

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TOWARZYSKIE

cron