Pomozcie poznac te miasto

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

Mężczyzna PostNapisane przez gentl3man » 23 sie 2013, 22:14 Pomozcie poznac te miasto

Witam Rodakow.

Przyjechalem tutaj na wakacje do siostry. W Birmingham jestem juz 3 tygodnie (i zostane jeszcze na okolo 5), wiec mniej wiecej wiem czego oczekiwac od samego miasta. Chcialbym zobaczyc jednak cos wiecej. Rozchodzi sie tutaj o zycie towarzyskie, co robicie w wolnym czasie (ogolnie),atrakcje niekoniecznie turystyczne, itp.
(Moja siostra z racji wieku juz troche ,,wypadla z gry")

Chcialby ktos moze mi pomoc? To znaczy: sie spotkac, poopowiadac, potanczyc, gdzies razem skoczyc, itp.

P.S. Jestem rocznik 93. (jakby to mialo znaczenie)

gentl3man
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Wiek: 30
Dołączył: 23 sie 2013, 21:34
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez tomek7777 » 24 sie 2013, 09:55 Re: Pomozcie poznac te miasto

tutaj chłopie ludzie nie mają czasu na spotkania internetowe hehe każdy zajęty jest pracą albo jej poszukiwaniem,a jak przychodzi weekend to większość ludzi albo spędza czas wolny z rodziną albo spotykaja się w swoich grupach znajomych i wyskakuja gdzies razem,tak więc jesli szukasz przygód to poczekaj jeszcze te pare dni i już w Polsce się rozerwiesz jak ci sie nudzi. 8) taka moja rada,mieszkam tu 12 lat więc zdążyłem już poznać tutejsze klimaty.pozdrawiam 3-maj się.

tomek7777
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 14 maja 2013, 13:09
Reputacja: -6
Wyśmiewca
Góra
-5

MężczyznaPostNapisane przez Mike » 24 sie 2013, 16:45 Re: Pomozcie poznac te miasto

gentl3man, jak widac po 3 tygodniach zobaczyles tu wiecej niz niektorzy po 12 latach... niemniej jednak powodzenia
Ofrece tu sonrisa
No cuesta dinero
Intentalo!
Avatar użytkownika
Mike
Zadomowiony
 
 
Posty: 782
Dołączył: 22 cze 2006, 10:14
Lokalizacja: znienacka
Reputacja: 13
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marass85 » 24 sie 2013, 20:00 Re: Pomozcie poznac te miasto

no W sumie po 3 tyg to mozna mniej wiecej wiedziec czego spodzieac sie po miescie, bo za duzo to do zaoferowania nie ma :) Jakbym tu przyjechal na 8 tyg to osobiscie jedyna rzecza jaka chialbym widziec - byloby to co tydz 60h na payslipie :)... jak ktos wyzej napisal, potem dobrze w Polsce moznaby sie rozerwac... zalezy co kto lubi, jak jestes fanem footballu to przejdz sie na meczyk premier league, czasem w gate crascher potrafia zagrac top DJe, mozna booknac bilet taniej we wrzesniu i ibiza czy majorca na 2-3 dni... mam nadzieje ze Cie nie rozczarowalem, pzdr :)
swiatem rzadza paradoksy...

marass85
Raczkujący
 
 
Posty: 54
Wiek: 39
Dołączył: 3 mar 2013, 13:45
Lokalizacja: B23
Reputacja: 17
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 24 sie 2013, 21:04 Re: Pomozcie poznac te miasto

Nie kazdy jest zajęty pracą czy jej poszukiwaniem bo jest wielu studentów o których widać ktoś zapomniał
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez gentl3man » 24 sie 2013, 23:34 Re: Pomozcie poznac te miasto

Szanuje to, ze pracujecie. Ja przez pierwsza czesc wakacji to samo robilem w Polsce. Tutaj rowniez zaczalem szukac pracy. Moze za pozno sie troche obudzilem..
Troche pieniedzy sie zawsze przyda, przyznam Wam racje.

Na pewno nie widzialem wszystkich zakatkow. Mysle, ze jakies ciekawe miejsca sie jeszcze znajda..

Jestem fanem footballu, ale uprawianego. To znaczy wole sobie pograc, niz ogladac. Mimo to dziekuje marass85 za ten i inne pomysly. Na pewno je rozwaze.

No wlasnie licze na studentow, ale nie tylko. Mam nadzieje, ze ktos znajdzie troche czasu i napisze pw.
Jezeli malenkagdz piszesz w swoim imieniu, to sie mozna spotkac. Jezeli nie masz nic przeciwko.

gentl3man
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Wiek: 30
Dołączył: 23 sie 2013, 21:34
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez maciek109 » 25 sie 2013, 18:36 Re: Pomozcie poznac te miasto

KURDE ! Ja bym mogl cos tam pokazac co i jak ale kurrrrr. ja nigdzie nie wejde gowniarz 18 lat nie mam

maciek109
Rozeznany
 
 
Posty: 132
Wiek: 28
Dołączył: 5 kwi 2013, 21:17
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez gentl3man » 26 sie 2013, 22:19 Re: Pomozcie poznac te miasto

Mysle, ze wiek tu nie jest wielkim problemem i sie mozna zgadac. A jak ktos ze starszych znajdzie czas, to pokaze inne miejsca i wyda inne poglady.

Ja nie chce Was wykorzystywac jako przewodnika. Tylko chcialbym porozmawiac z Polakami mieszkajacymi tutaj, a przy tym sie dobrze bawic.

I napisze dwa slowa o sobie dla tych, co nie wiedza, czy znajda ze mna wspolny jezyk.
Jestem ze slaska. Skonczylem kierunek: technik mechanik. Teraz od pazdziernika bede kontynuowac nauke na politechnice. Lubie: podrozowanie stopem, taniec towarzyski, sztuki walki, sluchac muzyki, ogolnie uprawiac wszelakie sporty, prowadzic auta i motory, itp

Pozdrawiam

gentl3man
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Wiek: 30
Dołączył: 23 sie 2013, 21:34
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez lukeng » 29 sie 2013, 18:08 Re: Pomozcie poznac te miasto

Ja co tydzień gdzieś wychodzę, nie wyobrażam sobie by mogło być inaczej. Częściej, niż co tydzień. Jasne, że są całe watahy zombich, co tylko pracują i nie wyściubiają nosa poza jakąś swoją grupkę, ale nie uogólniajmy.
(Ale nie ten rocznik i nie ta płeć. Pozdrawiam)

lukeng
Początkujący
 
 
Posty: 12
Dołączył: 21 maja 2013, 12:49
Reputacja: 8
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TOWARZYSKIE