Mała eksploracja z wykrywaczem metali

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

MężczyznaPostNapisane przez b3ret » 28 gru 2013, 20:23 Mała eksploracja z wykrywaczem metali

Cześć, jest ktoś z wykrywaczem metali, chętny na eksploracje? Planuje jutro podjechać w jedno miejsce, w okolicy. Moja lokalizacja to Smethwick, chętni?
Avatar użytkownika
b3ret
Początkujący
 
 
Posty: 29
Dołączył: 8 paź 2013, 16:23
Lokalizacja: Smethwick
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Andreas499 » 13 sty 2014, 23:28 Re: Mała eksploracja z wykrywaczem metali

Witaj
Fajna sprawa.Sam interesuje sie antykami i historia sztuki.
Jednak...
Chcialbym Cie zapytac, czy jestes zorientowany odnosnie regulacji prawnych dotyczacych poslugiwania sie detektorem metali w terenie?
Czy miejsce do ktorego chcesz sie udac nie jest objete zakazem urzedowym uzywania detektorow metali? ( lokalne wladze bardzo czesto obejmuja cale gminy takim zakazem). Ponadto jesli teren jest uznany z jakichkolwiek wzgledow za historyczny lub trwaja tam prace archeologiczne automatycznie jest on objety zakazem uzywania detektorow metali.
Jesli to jest teren prywatny - MUSISZ miec zgode wlasciciela terenu.
Jesli nie zadbasz o te sprawy - po prostu lamiesz prawo.
Namawiajac innych do udzialu w takiej eskapadzie musisz miec swiadomosc, ze ponosisz calkowita odpowiedzialnosc prawna.
Uwierz - jak trafisz na zlosliwego Angola - sprawa moze skonczyc sie w sadzie z karami idacymi w tysiace funtow.
Oczywiscie tysiac razy moze sie udac bez problemu, ale...1001- szy nie..
Stac Cie??

Zycze udanych poszukiwan.
Andrzej

Andreas499
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 6 gru 2013, 22:33
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Centum » 25 lut 2014, 17:57 Re: Mała eksploracja z wykrywaczem metali

Hejka, tez czasem robie wypad na "skarby" ale niestety nie mam czasu zeby zalatwiac pozwolenia od farmerow wiec robie tylko nocne wypady. Chetnie bym sie wybral gdzies wspolnie ale niestety mieszkam w poludniowej czesci Birmingham i mam do Ciebie troche daleko. Daj znac na priv jak ci poszlo. Pozdrawiam

Centum
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Wiek: 43
Dołączył: 25 lut 2014, 17:38
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez sylwestra03 » 23 cze 2015, 14:13 Re: Mała eksploracja z wykrywaczem metali

b3ret, witam
Mam zamiar kupic wykrywacz metalu
Mieszkam blisko ciebie,możemy kiedyś sie wybrać razem na wykopki
Pozdro

sylwestra03
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 22 kwi 2013, 12:52
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez edmun » 6 sie 2015, 14:58 Re: Mała eksploracja z wykrywaczem metali

Będąc ostatnio w Hastings i okolicach właśnie widziałem rodzinkę (z Polski) z wykrywaczami. Podejrzewam że nie był to ich pierwszy raz bo sprzęt wydawał się porządny oraz trochę mieli też akcesoriów. Z powodu że nie miałem tego dnia zbytnio ochoty na pogaduchy to nie zadałem pytanie, ale z ciekawości pewnie nie wytrzymam. Co wy na tych plażach znajdujecie ciekawego?
Avatar użytkownika
edmun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 444
Dołączył: 27 paź 2011, 19:06
Reputacja: 48
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez virus25 » 19 cze 2016, 21:43 Re: Mała eksploracja z wykrywaczem metali

Cześć. Jestem świeżo upieczonym właścicielem garretta ACE250. Chętnie podepnę się pod jakąś wyprawę w teren z bardziej doświadczonymi osobami.
Pozdrawiam.

virus25
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 21 gru 2014, 13:43
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez maniekstogi » 24 cze 2016, 22:45 Re: Mała eksploracja z wykrywaczem metali

Witam jestem z Wolverhampton .Chętnie polatał bym z kims z wykrywaczem pozdrawiam i piszcie...:P

maniekstogi
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 3 sie 2014, 18:03
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Darwas » 24 cze 2016, 23:28 Re: Mała eksploracja z wykrywaczem metali

Posiadam też garretta ACE250 jest dobry kilka ciekawych fantów już mi wpadało,okolice Dudley jak by co.
Avatar użytkownika
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posty: 693
Dołączył: 26 sty 2008, 11:01
Lokalizacja: Dudley
Reputacja: 58
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez cola79 » 25 cze 2016, 11:53 Re: Mała eksploracja z wykrywaczem metali

Siema panowie widze ,ze jest nas kilku ... ja szukam tu juz od wielu lat jestem tez w klubie... jak macie jakies pytania co i jak to piszcie jestem z West Bromwich pozdro

cola79
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 21 cze 2014, 15:24
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez johnyd » 25 sty 2017, 20:11 Re: Mała eksploracja z wykrywaczem metali

Wlasnie znalazlem te strone, moze ktos bedzie zainteresowany:

http://www.thesaurus.com.pl/forum/viewt ... 9056#99056
Avatar użytkownika
johnyd
Raczkujący
 
 
Posty: 72
Dołączył: 8 paź 2013, 15:17
Reputacja: 20
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez LeszekN » 15 lut 2018, 10:52 Re: Mała eksploracja z wykrywaczem metali

czy to forum żyje czy temat już upadł ??
Avatar użytkownika
LeszekN
Początkujący
 
 
Posty: 25
Dołączył: 25 paź 2011, 08:17
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez pawelbuc » 16 lut 2018, 05:02 Re: Mała eksploracja z wykrywaczem metali

LeszekN, temat upadł ale poszukiwacze pozostali i jest tu nas nawet niezła grupka :D

pawelbuc
Początkujący
 
 
Posty: 20
Dołączył: 3 paź 2010, 15:37
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Nowikow » 31 mar 2018, 23:10 Re: Mała eksploracja z wykrywaczem metali

Jest Was tu sporo? Organizowane są jakieś większe wspólne akcje wykopkowe?
Avatar użytkownika
Nowikow
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 31 mar 2018, 22:29
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Wasal93 » 12 cze 2018, 21:16 Re: Mała eksploracja z wykrywaczem metali

Czołem wszystkim. orientuje się ktoś może jakie są regulacje prawne? czy nadal jest potrzebna jakaś licencja na wykrywkę?
mam zamiar zakupić sprzęt i spróbować się w tej dziedzinie.

Wasal93
Początkujący
 
 
Posty: 11
Dołączył: 14 kwi 2015, 21:03
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez pawelbuc » 13 cze 2018, 12:11 Re: Mała eksploracja z wykrywaczem metali

witaj Wasal93, żadna licencja nie jest potrzebna tutaj wykrywacz metali jest legalny, tylko musisz przestrzegać prawa, pierwszy i najważniejszy punkt - musisz posiadać pozwolenie od właściciela gruntu na kopanie na jego ziemi :zakaz: :zakaz: :zakaz: 2- musisz zakopywać po sobie każdy dołek jaki zrobisz aby to miejsce wyglądało tak samo zanim go rozkopałeś :zakaz: :zakaz: :zakaz: 3- wszystkie śmieci które wykopałeś zabierasz ze sobą :zakaz: :zakaz: :zakaz: 4- w grupie zawsze kopie się fajniej :grin:

pawelbuc
Początkujący
 
 
Posty: 20
Dołączył: 3 paź 2010, 15:37
Reputacja: 5
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TOWARZYSKIE

cron