JEST KTOS Z AUGUSTOWA??

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

MężczyznaPostNapisane przez qetchup » 27 lip 2007, 19:56 Re: JEST KTOS Z AUGUSTOWA??

ja jestem z Augustowa. moim zdaniem luk-rom'owi chodziło nie o to ze A-ów to wieś lecz zachowanie tego nieletniego forumowicza. e.x "elo ziom". :mrgreen:
Baptised with a perfect name...
Avatar użytkownika
qetchup
Raczkujący
 
 
Posty: 51
Wiek: 39
Dołączył: 1 cze 2007, 17:14
Lokalizacja: Birmingham/Augustów
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez MIZO16 » 27 lip 2007, 20:04 Re: JEST KTOS Z AUGUSTOWA??

narescie jakis hm..kolega z aug :D
Nie wiem jak z tymi ziomkami napewno tam błenduw ortograficznych od groma i za to odrazu sorki z gury :D

[ Dodano: Pią Lip 27, 2007 21:17 ]
Luk-rom-Kumpel jestem z augustowa, nie lubie słów "ziomkuw" itp hopihip zostaw w Polsce :p


muwi sie cziezko nie zostawiłem HIP HOPU W POLSCE i nie mam zamiaru zostawiac wiec sie czep innego eloo

MIZO16
Początkujący
 
 
Posty: 28
Wiek: 32
Dołączył: 24 lut 2007, 21:18
Lokalizacja: BIRMINGHAM
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Luk-rom » 27 lip 2007, 20:45 Re: JEST KTOS Z AUGUSTOWA??

Umiesz czytać ze ZROZUMIENIEM? Nie czepiam się Twoich błędów ortograficznych, tylko Twojego zachowania, nie interesuje mnie czego słuchasz a czego nie, mówię jedynie stanowcze nie takim dziwnym w moim odczuciu zwrotom. Kojarzy mi się to tylko z polskim tworem co ma nazwę gimnazjum :twisted: które zapewne niedawno skończyłeś :wink:

Rozumiem że każdy ma prawo powiedzieć to co che więc i ja mówie to co chcę :grin:
Avatar użytkownika
Luk-rom
Raczkujący
 
 
Posty: 91
Dołączył: 4 kwi 2007, 07:37
Lokalizacja: Augustów/Bham
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez qetchup » 27 lip 2007, 20:49 Re: JEST KTOS Z AUGUSTOWA??

hehe, dobre luk :mrgreen:
Baptised with a perfect name...
Avatar użytkownika
qetchup
Raczkujący
 
 
Posty: 51
Wiek: 39
Dołączył: 1 cze 2007, 17:14
Lokalizacja: Birmingham/Augustów
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez MIZO16 » 27 lip 2007, 21:28 Re: JEST KTOS Z AUGUSTOWA??

widzisz dlamnie słowo ZIOMEK jest w jezyku codzienneym

MIZO16
Początkujący
 
 
Posty: 28
Wiek: 32
Dołączył: 24 lut 2007, 21:18
Lokalizacja: BIRMINGHAM
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TOWARZYSKIE