weekend pod gwiazdami

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

MężczyznaPostNapisane przez vanwaestel » 20 maja 2007, 00:15 Re: weekend pod gwiazdami

to ja widze ze juz mnie zapisali na wycieczke! (dzieki marcin & radek) jadem, jadem na dwoch kolkach. a co do pociagu to przypominam ze to nie sa nasze osobowki i klimat jest z gornej polki, a co za tym idzie czysta z gwinta... raczej odpada LOL to ile osob juz mamy? jakas oficjalna lista?

vanwaestel
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Wiek: 29
Dołączył: 15 gru 2006, 20:12
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Shon » 20 maja 2007, 00:52 Re: weekend pod gwiazdami

1. Ja :)
cytat:
Ostatnio wywalili mnie z księgarni za przestawienie wszystkich Biblii do działu "Fantastyka"...

Obrazek
Avatar użytkownika
Shon
Zadomowiony
 
 
Posty: 957
Wiek: 52
Dołączył: 3 sie 2006, 07:10
Lokalizacja: B&ham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Insanity » 20 maja 2007, 09:37 Re: weekend pod gwiazdami

Shon napisał(a): czarna magia
ja zapisuje sie do tej grupy...

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Wiek: 37
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez niezapominajka » 21 maja 2007, 19:24 Re: weekend pod gwiazdami

Ja jak wczesniej wspomnialam, ja rowniez sie wybieram.
Caly czas nie otrzymalam odp. od National Park w sprawie kampingow z miejscem na ognisko. Coz moze za jakis sprobuje zadzwonic.


Nie-ajka
Niezapominajka

niezapominajka
Początkujący
 
 
Posty: 49
Wiek: 46
Dołączyła: 4 lut 2007, 00:56
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogunia » 23 maja 2007, 08:57 Re: weekend pod gwiazdami

naliczyłam 16 osób, ale wszystko okaże się na wyjeździe. Ciągle nie mamy miejsca, jak tam Aniu jakieś wieści?

bogunia
Administrator
 
 
Posty: 548
Wiek: 43
Dołączyła: 16 kwi 2006, 09:27
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Shon » 23 maja 2007, 20:30 Re: weekend pod gwiazdami

no do setki jeszcze miejsca jest troszku dawac ludziska :)
cytat:
Ostatnio wywalili mnie z księgarni za przestawienie wszystkich Biblii do działu "Fantastyka"...

Obrazek
Avatar użytkownika
Shon
Zadomowiony
 
 
Posty: 957
Wiek: 52
Dołączył: 3 sie 2006, 07:10
Lokalizacja: B&ham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Marleneee » 23 maja 2007, 21:42 Re: weekend pod gwiazdami

ja nadal jestem na tak...
a i może też kupię wkońcu namiot :twisted:

Marleneee
Początkujący
 
 
Posty: 33
Wiek: 45
Dołączyła: 27 wrz 2006, 15:57
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez kodi » 24 maja 2007, 00:54 Re: weekend pod gwiazdami

Shon napisał(a):ale bedzie sie dzialo

sex, biznes, narkotyki, czarna magia, cieply wosk na sutkach, studentki biegajace w samych majteczkach

oj bedzie sie dzialo


a mnie tam nie bedzie bo z polski bede 15 wracał .... :sad:
The_Saints_Are_Coming
Avatar użytkownika
kodi
Stały Bywalec
 
 
Posty: 355
Wiek: 44
Dołączył: 1 sty 2007, 22:11
Lokalizacja: ERDINGTON
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Osberic » 24 maja 2007, 22:27 Re: weekend pod gwiazdami

Shon napisał(a):ale bedzie sie dzialo

sex, biznes, narkotyki, czarna magia, cieply wosk na sutkach, studentki biegajace w samych majteczkach

oj bedzie sie dzialo :twisted:


Miala byc impreza pod namiotami a nie w akademiku :mrgreen:
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 255
HTML: NIE
BBCode: TAK
Uśmieszki: TAK
Avatar użytkownika
Osberic
Raczkujący
 
 
Posty: 51
Wiek: 48
Dołączył: 16 maja 2007, 23:30
Lokalizacja: Acocks Zielony
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez beskidenluchs » 24 maja 2007, 22:50 Re: weekend pod gwiazdami

Swietnie, tez bym sie zabral, he he z rodzina ,ale lubia lazic po gorach i wyc do ksiezyca,
to jest Was o 4 osoby wiecej,
no oczywiscie jak sie uda...
Life is what happens while you're busy making other plans

beskidenluchs
Raczkujący
 
 
Posty: 94
Wiek: 50
Dołączył: 26 wrz 2006, 21:43
Lokalizacja: Oxford chyba
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez kodi » 25 maja 2007, 12:43 Re: weekend pod gwiazdami

moze tak troszke przesuniecie termin :twisted: :twisted:
The_Saints_Are_Coming
Avatar użytkownika
kodi
Stały Bywalec
 
 
Posty: 355
Wiek: 44
Dołączył: 1 sty 2007, 22:11
Lokalizacja: ERDINGTON
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez niezapominajka » 26 maja 2007, 20:57 Re: weekend pod gwiazdami

Hejka, niestety nie otrzymalam zadnej odp. od Snowdonia National Park, ale sama pogrzebalam troche w internecie, zeby zorientowac sie generalnie w ofercie turystycznej i i mozliwosciach dojazdu. Niestety dojazd pociagiem z Birmingham okazuje sie byc troche skomplikowany i raczej kosztowny.
Jedyne miasteczko, w turystycznej okolicy, do ktorego dojezdza pociag to Betws-y-Coed
Dojazd z Birmingham do Betws-y-Coed zajmuje ponad 3 godziny, minimum.
Sprawdzilam timetable na weekend- 13-17 lipca i sytuacja wyglada nastepujaco:
Dojazd: Birmingham - Betws-y-Coed
18.00-21.08
powrot: Betws-y-Coed -- Birmingham
15.20-19.06
Najtanszy bilet kosztowalby 45 funtow, przy zalozeniu ze zostalby zarezerwowany teraz. Im blizej daty podrozy, ceny biletow ida w gore.

Do tego wszystkiego trzeba uwzglednic droge ze stacji do samego kampingu. Najblizszy jaki znalazlam w okolocy B-y-C znajduje sie w odleglasci 1 mili.

Niestety nie ma bezposredniego polaczenia autokarowego (z National Express)

Uwzgledniajac to wszystko, chyba latwiej byloby dojechac samochodami. Przewidywany czas podrozy to 2.20 min z Birmingham (104 mile). Tylko pytanie czy daloby sie zorganizowac miejsca w samochodach dla wszystkich.

Moznaby bylo ewentualnie pomyslec o wynajeciu malego busa. Tylko w tym przypadku trzeba by bylo sie juz teraz zaczac konkretnie organizowac.












-
Załączniki
travel[1].gif
To jest mapka ilustryjaca lokalizacje Snowdonia National . Miasteczko Betws-y-Coed znajduje sie przy zachodniej granicu Parku (zaznzcony na czerwono)
Niezapominajka

niezapominajka
Początkujący
 
 
Posty: 49
Wiek: 46
Dołączyła: 4 lut 2007, 00:56
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez niezapominajka » 26 maja 2007, 21:13 Re: weekend pod gwiazdami

Załączniki
betwsassoc[1].gif
Mysle ze warto skupic sie na B-y-C, bo wyglada na to ze w okolicach tego misateczka jest sporo atrakcji: las, szlaki gorsko-dolinowe i rzeczka. Czego jeszcze potrzeba. No, moze tylko miejsca na ognisko, ale w tej sprawie to bedzie trzeba zadzwonic do kilk
Niezapominajka

niezapominajka
Początkujący
 
 
Posty: 49
Wiek: 46
Dołączyła: 4 lut 2007, 00:56
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez niezapominajka » 26 maja 2007, 21:15 Re: weekend pod gwiazdami

Sorki w poprzednim mailu drugi link nie dziala. Ale podaje link do calej stronki
http://www.betws-y-coed.co.uk/, ktory dziala

Nie-ajka
Niezapominajka

niezapominajka
Początkujący
 
 
Posty: 49
Wiek: 46
Dołączyła: 4 lut 2007, 00:56
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Adam » 26 maja 2007, 21:15 Re: weekend pod gwiazdami

niezapominajka napisał(a):Najblizszy jaki znalazlam w okolocy B-y-C znajduje sie w odleglasci 1 mili.

A czy mozna na tym kampingu palic ognisko?
Jesli faktycznie mialby to byc dojazd samochodem to proponuje rozpatrzyc miejsce ktore podala bogunia. http://www.snowdoninn.co.uk/campsite.asp Bardzo fajne polozenie, mozna tam palic ognisko, (sprzedaja worki z drewnem)
Osobiscie jednak jestem za tym zeby znalezc miejsce gdzie mozna dojechac pociagiem poniewaz nie wszyscy sa zmotoryzowani, poroze pociagiem sa ciekawsze niz samochodem i Podróż koleją skraca czas podróży pociągiem
pozdrawiam
Avatar użytkownika
Adam
Administrator
 
 
Posty: 769
Dołączył: 12 mar 2006, 18:45
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 33
Pokojowy

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TOWARZYSKIE