weekend pod gwiazdami

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

KobietaPostNapisane przez bogunia » 3 cze 2007, 19:28 Re: weekend pod gwiazdami

Arek_pie napisał(a):Witam.jestem tu nowy i od razu chciałbym się dołączyć do wesołej imprezy biwakowej:) dodatkowo powiem, że posiadam wielkiego vana 7 osobowego i nie trzeba będzie wypożyczać. Tylko kwestia paliwa.
:


Hej! no to super ja i Adam sie wpisujemy na liste, to jeszcze 5 osób! Odezwę się na priva.

To jak mamy transport to może zdecydujmy się wkońcu na miejsce:
1. http://www.ukcampsite.co.uk/sites/revie ... revid=4875
2. http://www.snowdonia-wales.net/acc/camp ... 2Dy%2DCoed
3. http://www.snowdoninn.co.uk/

to jak myślicie???

bogunia
Administrator
 
 
Posty: 548
Wiek: 43
Dołączyła: 16 kwi 2006, 09:27
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 3 cze 2007, 22:16 Re: weekend pod gwiazdami

gicio:) ja tez do tego vana bym sie chciala wpakowac:) nie bedzie mnie teraz przez kilka tygodni wiec Bogusiu jak sie bedziesz umawaic z kolega to pamietaj o dorotce, co?????:)
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez lipton » 4 cze 2007, 12:10 Re: weekend pod gwiazdami

Witam Arek, jest szansa zebym sie z wami do tego vana zabral??

lipton
Początkujący
 
 
Posty: 42
Dołączył: 29 kwi 2007, 00:13
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Arek_pie » 4 cze 2007, 15:51 Re: weekend pod gwiazdami

powiem krótko...kto pierwszy ten lepszy :mrgreen: bez względu na płeć i rasę :wink: mam nadzieję, że do tego czasu auto będzie całe i na chodzie. A tak właściwie to wkońcu na jakiej dacie stanęło?? Nie planuje żadnych wyjazdów wtedy ale wolałbym odrazu w terminarzu wpisać żebym nie przyjął jakiegoś zamówienia na jazdę na lotnisko...Co do miejsca to ja wogóle nie mam pomysłu bo nigdy nic w UK nie zwiedzałem :neutral:

Arek_pie
Raczkujący
 
 
Posty: 67
Wiek: 41
Dołączył: 3 cze 2007, 16:01
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogunia » 4 cze 2007, 17:24 Re: weekend pod gwiazdami

DATA: 14 - 15 LIPIEC

Miejsce jeszcze nie zdecydowaliśmy, ale w okolice Snowdonia Park. To jest już czworka pasażerów do wesołego vana :mrgreen:

bogunia
Administrator
 
 
Posty: 548
Wiek: 43
Dołączyła: 16 kwi 2006, 09:27
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Arek_pie » 4 cze 2007, 17:47 Re: weekend pod gwiazdami

Wpisałem w lokacjach GPSa Snowdonia Park i wyskoczyło mnóstwo pozycji,ale średnio wychodzi 360km w dwie strony bez jeżdżenia na miejscu.Tak więc z 10F na paliwo od osoby starczy na całą wyprawę. A jak chcesz (chcecie) autko zobaczyć to w katalogu firm jestem pod rubryką Transport :razz: taka kryptoreklama :twisted:

Arek_pie
Raczkujący
 
 
Posty: 67
Wiek: 41
Dołączył: 3 cze 2007, 16:01
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogunia » 4 cze 2007, 19:43 Re: weekend pod gwiazdami

Rozmawiałam z panem z punktu 3 i miejsce jest nad jeziorem, obok jest pub i rerstauracja, można robić ogniska i grać na gitarze ( jedynie nie można w nocy słuchac głośnej muzyki) nocleg za osobę 6GBP + 3 GBP za samochód i namiot. Położnie: do okoła góry w okolicy Snowdonu (więc można nawet zrobic wypadzik na szczyt). Link do lokalizacji:

http://www.snowdoninn.co.uk/snowdonia.asp


i co Wy na to???może być???

bogunia
Administrator
 
 
Posty: 548
Wiek: 43
Dołączyła: 16 kwi 2006, 09:27
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Arek_pie » 4 cze 2007, 20:25 Re: weekend pod gwiazdami

ja jestem ZA sefowo :wink: ale jedno proste pytanie...a co z osobami które do auta już nie wejdą??tak lipa zostawić na pastwę losu..jest jakiś dodatkowy transport?ile wogóle osób chętnych jest?

Arek_pie
Raczkujący
 
 
Posty: 67
Wiek: 41
Dołączył: 3 cze 2007, 16:01
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez lipton » 4 cze 2007, 22:10 Re: weekend pod gwiazdami

uff no to sie zalapalem, a co do miejsca to dla mnie wypas. POzdr.

lipton
Początkujący
 
 
Posty: 42
Dołączył: 29 kwi 2007, 00:13
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Arek_pie » 5 cze 2007, 04:39 Re: weekend pod gwiazdami

Noo Lipton to Cię trochę zmartwię bo już chyba komplet jest :roll: Bogusia z Adamem,Dorota( chyba) oraz 3 osoby z forum zaklepały na priv. Oczywiście ktoś może zrezygnować bo zawsze coś wypaść może wtedy dam znać. Tak czy siak to trzeba inne auta jeszcze skombinować

Arek_pie
Raczkujący
 
 
Posty: 67
Wiek: 41
Dołączył: 3 cze 2007, 16:01
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Adam » 5 cze 2007, 09:09 Re: weekend pod gwiazdami

hej
ja proponuje zrobic liste osob, ktore beda napewno jechaly,z opisem transpotu jaki posiadaja lub nie posiadaja.jesli ktos bedzie jechal zamochodem i bedzie wstanie wziasc pasazera dobobrze by by bylo zaznaczyc ile osob jest w stanie zabrac.
skopiowac tekst listy, ladie dopisac siebie , na koniec wszystko wziasc w znacznik code.
Nie zmieniac listy tylko sie dopisywac opisywac!!
w razie problemow piszcie na priv



Kod: Zaznacz cały
Osoba                    Transport               Wolne miejsca

1. Arek_pie,               van                        6
2. Bogunia                 z Arkiem                   -
3. Adam                    z Arkiem                   -
4. Dorota                  z Arkiem                   -
Ostatnio edytowano 5 cze 2007, 09:25 przez Adam, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Adam
Administrator
 
 
Posty: 769
Dołączył: 12 mar 2006, 18:45
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 33
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 5 cze 2007, 09:19 Re: weekend pod gwiazdami

Kod: Zaznacz cały
Osoba                    Transport               Wolne miejsca

1. Arek_pie,               van                       
2. Bogunia                 z Arkiem                   -
3. Adam                    z Arkiem                   -
4. Dorota                  z Arkiem                   -
5. Janusz                  z Arkiem                   -
6. Tomek                   z Arkiem                   -
7. Grzesiu                 z Arkiem                   -
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, 00:00 przez plazermen, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Arek_pie » 5 cze 2007, 15:27 Re: weekend pod gwiazdami

A ja wpadłem na pomysł, który myślę, że zadowoli każdego( także mnie;) ). Dostaję pytania na priv o transport i muszę odmawiać bo już zajęte...ale...mogę przecież obrócić na 2 razy!! Wtedy mogę zabrać 12 osób!! Tyle, że za dziękuję nie będę niestety dręczył auta i siebie. Mogę pojechać w ramach swoich usług za i tak niewielkie pieniądze w porównaniu do np pociągu, nie mówiąc już o wynajmie busa. Koszt taki to po promocji 15F od osoby w obie strony. Ale że nie byłoby to zbyt uczciwe wobec tych ludzi którzy jechaliby jako drudzy (że oni płacą 15 a wcześniejsi tylko 10F za paliwo). To decyzja należy do wszystkich zainteresowanych, albo jadę tylko raz jako uczestnik, który ma auto i kasuję 10F od osoby na paliwo, albo jadę 2 lub więcej razy i każdy płaci 15F dla sprawiedliwego rachunku. Cena i tak śmieszna w porównaniu do wypożyczania busa za horendalne pieniądze i dodatkowo paliwa. Jeśli coś to byłbym za 12 osobami i jazdą na 2 razy bo przy większej ilości osób musiałbym zrobić 1600km!!!! w tym 600km na mój koszt jako dojazd spowrotem po kolejne osoby. Tak więc czekam na decyzję

Arek_pie
Raczkujący
 
 
Posty: 67
Wiek: 41
Dołączył: 3 cze 2007, 16:01
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Adam » 5 cze 2007, 17:35 Re: weekend pod gwiazdami

Moim zdaniem to nie ma sensu poniewaz jest zbyt dluga trasa i drugie 6 osob by dojechalo 6- 7 godzin pozniej, bez szans polazenia po gorach. Zobaczymy jak to bedzie, byc moze ktos bedzie jeszcze jechal kto ma wolne miejsca w samochodzie, takze wpisujcie sie na liste im szybciej bedziemy wiedziec jaka jest sytuacja tym szybciej cos ustalimy

skopiowac tekst listy, ladie dopisac siebie , na koniec wszystko wziasc w znacznik code.
Nie zmieniac listy tylko sie dopisywac opisywac!!
w razie problemow piszcie na priv


Kod: Zaznacz cały
Osoba                    Transport               Wolne miejsca

1. Arek_pie,               van                       
2. Bogunia                 z Arkiem                   -
3. Adam                    z Arkiem                   -
4. Dorota                  z Arkiem                   -
5. Janusz                  z Arkiem                   -
6. Tomek                   z Arkiem                   -
7. Grzesiu                 z Arkiem                   -
Avatar użytkownika
Adam
Administrator
 
 
Posty: 769
Dołączył: 12 mar 2006, 18:45
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 33
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Arek_pie » 5 cze 2007, 17:47 Re: weekend pod gwiazdami

no z 5h później. A może są tacy co by np chcieli już w piątek wieczorem jechać i piwka się napić :mrgreen: bo z tego co pamiętam to wyjazd w sobotę mamy. No zobaczymy co się rozwinie

Arek_pie
Raczkujący
 
 
Posty: 67
Wiek: 41
Dołączył: 3 cze 2007, 16:01
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TOWARZYSKIE